Pasaulio čempionato atrankos CONMEBOL turnyras antradienį atnešė netikėtų rezultatų tiek Brazilijai, tiek Argentinai, kurios patyrė pralaimėjimus atitinkamai prieš Paragvajų ir Kolumbiją.

Paragvajus po Diego Gomezo įspūdingo smūgio pirmajame kėlinyje šventė pergalę prieš Braziliją rezultatu 1:0.

Paraguay [1]-0 Brazil | Diego Gómez 20'
byu/GreatSpaniard insoccer

Brazilai dominavo kontroliuodami kamuolį per pirmas 15 minučių, tačiau nesugebėjo pavojingai atakuoti varžovų vartų. 20-ąją minutę Majamio „Inter“ talentas D.Gomezas pasiuntė stiprų smūgį iš baudos aikštelės ribų, o kamuolys po rikošeto nuo virpsto įriedėjo į vartus.

Brazilų jaunasis talentas Endrickas per pirmąsias 45 minutes beveik nelietė kamuolio, dėl to treneris Dorival Junioras jį pakeitė per pertrauką. Nepaisant didelės kamuolio kontrolės, Brazilija nesugebėjo efektyviai įveikti Paragvajaus gynybos.

Šis pralaimėjimas palieka Braziliją penktoje turnyro lentelės vietoje su vos trimis pergalėmis per aštuonerias rungtynes, o Paragvajus pakilo į septintąją vietą.

Dar vakar Brazilijos rinktinės treneris Dorivalas Junioras optimistiškai kalbėjo apie savo rinktinės potencialą: „Mes būsime 2026 metų Pasaulio taurės finale. Jūs galite mane nufilmuoti tai sakant. Pasižymėkite – mes būsime finale“.

Tuo tarpu Kolumbija 2:1 įveikė pasaulio čempionato ir „Copa America“ nugalėtoją Argentiną.

Kolumbiečiai pirmieji įmušė įvartį po kampinio, kuriame James Rodriguezas perdavė kamuolį Yersonui Mosquerai, o šis pasižymėjo smūgiu nuo galvos. Per pirmą kėlinį Argentina nesugebėjo atlikti nė vieno smūgio į vartus.

Po pertraukos Nico Gonzzlezas atstatė lygybę, tačiau Kolumbija vėl įsiveržė į priekį, kai James Rodriguezas realizavo baudinį. Kolumbija išlaikė pranašumą ir sumažino Argentinos persvarą grupėje iki dviejų taškų.

Po rungtynių Brazilijos rinktinės vartininkas Emiliano Martinezas ranka trenkė į operatoriaus kamerą, kuri fiksavo, kaip žaidėjai sveikina vienas kitą su pasibaigusiomis rungtynėmis.