„Olympiakos“ Graikijos finale įsirašė antrąją pergalę

Sunkią pergalę Graikijos lygos finale iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ ekipa. Georgios Bartzoko auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 92:86 (21:24, 17:15, 24:16, 30:31) įveikė Atėnų „Panathinaikos“ komandą ir serijoje pirmauja 2 -0.

Trečiosios serijos rungtynės Atėnuose vyks pirmadienį.

Marius Grigonis pralaimėjusiems per 22 minutes surinko 9 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit., 1/1 baud.) bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Ignas Brazdeikis OLY gretose nežaidė.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje už ginčus su teisėjais iš aikštės antrą kartą finalo serijoje išvytas Erginas Atamanas.

„Panathinaikos“ pirmavo beveik visą pirmąją mačo dalį, tačiau po ilgosios pertraukos rungtynės apsivertė aukštyn kojomis, o dviženkle persvara atsiplėšę šeimininkai išlaikė kontrolę iki finalinės sirenos.

„Olympiakos“: Nigelas Williamsas-Gossas 19 (4/7 dvit., 2/4 trit., 4 kld.), Nikola Milutinovas 17 (4/5 dvit., 9 atk. kam., 24 n.b.), Isaiahas Canaanas 16 (3/5 dvit., 3/6 trit.), Alecas Petersas 15 (6 atk. kam.), Kostas Papanikolaou 11 (2/4 trit., 5 atk. kam.), Filipas Petruševas 7.

„Panathinaikos“: Matias Lessortas 21 (9/10 dvit., 9 atk. kam., 5 kld., 27 n.b.), Kendrickas Nunnas 13 (5/9 dvit., 1/8 trit., 5 rez. perd.), Konstantinos Sloukas 12 (2/5 trit., 5 rez. perd.), Juanas Hernangomezas 11 (6 atk. kam.), Jerianas Grantas 10, Marius Grigonis 9.