Dramatiška pergale Eurolygos sezoną atidarė Miuncheno „Bayern“ (1/0), kuri namuose 97:89 (26:29, 26:22, 12:22, 33:16) įveikė karališkąjį Madrido „Real“ (0/1) klubą.

„Bayern“ geriau pradėjo rungtynes (14:7), nors Facundo Campazzo, Serge‘as Ibaka ir Džananas Musa skirtumą mažino – 13:16. Galiausiai Gabrielis Deckas lygino rezultatą (26:26), o Xavieras Rathanas-Mayesas – persvėrė – 29:26.

Gera atkarpa leido „Bayern“ susigrąžinti iniciatyvą (39:31), o Johannesas Voigtmanas šovė jau trečią savo tolimą metimą – 47:38. Galiausiai „Real“ krito į dviženklio deficito zoną, kol Sergio Llullas ir Walteris Tavaresas nesumažino atsilikimo iki 3 taškų, o F.Campazzo dar pridėjo du taškus – 49:50.

Dž.Musa su W.Tavaresu tempė į priekį „Real“ ir Madrido ekipa susigrąžino persvarą iškart po didžiosios pertraukos – 64:54. „Bayern“ bandymai artėti buvo atremti ir po trijų kėlinių „Real“ pirmavo 73:64.

Vis tik ketvirtasis kėlinys „Real“ buvo tragiškas puolime. Johanneso Voigtmanno bei Nielso Giffey tritaškiai lygino rezultatą (75:75), o Carsenas Edwardsas ir Shabazzas Napieras skirtumą augino – 85:77. J.Voigtmannas pataikė penktą savo tolimą metimą, spausdamas į kampą svečius – 88:77. F.Campazzo ir Dž.Musa ėmė gelbėti savo ekipą (82:88) ir nors pataikė Sh.Napieras, argentinietis smeigė tritaškį bei realizavo baudas – 89:90.

Likus 17 sek. Vladimiras Lučičius sumetė svarbias baudas (92:89), tuo tarpu F.Campazzo paliko aikštę po techninės pražangos. V.Lučičius galutinai dėjo tašką rungtynėse, pataikydamas baudas.

„Bayern“: Shabazzas Napieras 25 (2 atk. kam., 2 rez. perd.), Johannes Voigtmann 19 (10 atk. kam., 4 rez. perd.), Carsenas Edwardsas 14 (3 atk. kam., 6 rez. perd.), Devinas Bookeris 11 (3 atk. kam., 2 rez. perd.), Andreasas Obstas (2 rez. perd.) ir Vladimiras Lucičius (3 atk. kam., 1 rez. perd.) po 9.

„Real“: Facundo Campazzo 19 (1 atk. kam., 9 rez. perd.), Džananas Musa 18 (2 atk. kam., 4 rez. perd.), Edy Tavaresas 12 (9 atk. kam.), Xavieras Rathan-Mayesas 12 (1 atk. kam., 1 rez. perd.), Gabrielis Alejandro Deckas 11 (5 atk. kam., 1 rez. perd.), Serge'as Ibaka 9 (4 atk. kam.).