Pergalę Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Roko Jokubaičio atstovaujama Tel Avivo „Maccabi“ (1/0) komanda. Odedo Kattashio auklėtiniai Belgrade vykusiose rungtynėse 89:82 (24:31, 27:21, 20:19, 18:11) įveikė Vilerbano ASVEL (0/1) klubą.

R. Jokubaitis pirmose sezono rungtynėse pelnė 4 taškus, atkovojo 1 kamuolį ir padavė 2 rezultatyvius perdavimus.

ASVEL geriau pradėjo rungtynes, kuri pirmoje mačo pusėje pirmavo 10 taškų persvara, o likus žaisti mažiau nei penkioms minutėms buvo priekyje penkiais taškais.

Tada per likusias 4:34 minutes ASVEL daugiau taškų nepelnė ir „Maccabi“ užbaigė dvikovą laimėta atkarpa 12:0.

„Maccabi“: Tamiras Blattas 21 (2 atk. kam., 12 rez. perd.), Jaylenas Hoardas 15 (4 atk. kam..), Jordanas Loydas 15, Jasielis Rivero 11 (9 atk. kam., 2 rez. perd.), Johnas DiBartolomeo 8... Rokas Jokubaitis 4 (1 atk. kam., 2 rez. perd.).

ASVEL: Joffrey Lauvergne'as 17, Lee 12 (4 rez. perd.), Theo Maledon 11 (4 atk. kam., 3 rez. perd.), Tarikas Blackas 10 (5 atk. kam.), Mbaye Ndiaye 8 (3 atk. kam., 4 rez. perd.), Nealas Sako 6.