ULEB taurės krepšinio turnyro šeštosios savaitės naudingiausio žaidėjo titulą pasidalijo po 36 naudingumo balus surinkę Kšištofas Lavrinovičius ir graikas Loukas Mavrokefalidis.

36-erių metų 209 cm ūgio K. Lavrinovičius ketvirtadienį pelnė 28 taškus, sugriebė 3 (1 - puolime) kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo, kartą prasižengė ir išprovokavo 7 varžovų pražangas, o Vilniaus "Lietuvos rytas" išvykoje 103:92 nugalėjo Stambulo "Bešiktaš" (Turkija) krepšininkus. Per beveik 21 su puse minutės (21:17) vidurio puolėjas pataikė 3 tritaškius iš 4, 6 dvitaškius iš 7 bei realizavo visus 7 baudų metimus.

31-erių metų 210 cm ūgio L. Mavrokefalidis ketvirtadienį į varžovų krepšį įmetė 28 taškus, po krepšiais atkovojo 10 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, 4 kartus suklydo, dusyk prasižengė ir privertė aikštės šeimininkus prasižengti 8 kartus, o jo Atėnų AEK (Graikija) klubas svečiuose 82:78 įveikė Volgogrado "Krasnyj Oktiabr" (Rusija) ekipą. Per 38 žaidimo minutes (37:51) vidurio puolėjas iš Graikijos prametė abu tritaškius, pataikė 10 dvitaškių iš 17 bei realizavo visus 8 baudų metimus.

Tiesa, šeštajame ture du krepšininkai surinko daugiau naudingumo balų, tačiau jų klubai patyrė nesėkmes - tai 42 balus surinkęs 24-erių metų 183 cm ūgio amerikietis D.J. Cooperis (Volgogrado "Krasnyj Oktiabr", Rusija) ir 39 balus surinkęs 27-erių metų 188 cm ūgio amerikietis Errickas McCollumas, kurio Stambulo "Galatasaray" (Turkija) komanda namuose 76:82 nusileido Klaipėdos "Neptūno" krepšininkams.

36 naudingumo balus taip pat surinko ir 24-erių metų 193 cm ūgio amerikietis Nate'as Woltersas, atstovaujantis nesėkmę ketvirtadienį patyrusiai Stambulo "Bešiktaš" (Turkija) ekipai.