Panevėžio „7bet-Lietkabelis“ (1/1) antradienio vakarą iškovojo pirmąją sezono pergalę Europos taurėje. Panevėžiečiai B grupės rungtynėse namuose 83:74 (23:20, 20:16, 18:23, 22:15) įveikė Salonikų „Aris“ (0/2) krepšininkus.

Šeimininkai geriau pradėjo rungtynes ir įpusėjus pirmajam kėliniui po V.Lipkevičiaus taškų pirmavo 18:9.

Tačiau per likusias penkias kėlinio minutes „7bet-Lietkabelis“ surinko penkis taškus ir taip skirtumas sumažėjo 23:20, o netrukus svečiai jau pirmavo keliais taškais.

Tada taškus pelnė D.Sirvydis ir G.Orelikas, o šeimininkai susigrąžino pranašumą 30:26. Varžovai vėl buvo paviję, bet G.Oreliko ir D.Sabeckio tritaškiai vėl leido šeimininkams atitrūkti.

Į didžiąją pertrauką komandos išėjo ilsėtis „7bet-Lietkabeliui“ pirmaujant 43:36

Sužaidus tris minutes trečiajame Deivido Sirvydžio tritaškis padidino aikštės šeimininkų pranašumą (50:41). Vis dėlto, atsiplėšti per daug nepavyko. Jau po dviejų minučių oponentai rėžė deficitą iki vos 2 taškų (51:49).

Tokį atstumą Panevėžio ekipa išlaikė ir prieš lemiamą kėlinį – 61:59.

Bet šeimininkai galiausiai lemiamame mače kėlinyje įrodė savo pranašumą. Jie spurtu 11:3 pradėjo ketvirtąjį kėlinį ir išsiveržė į priekį 72:62.

„Aris“ kiek užstrigo, o panevėžiečiai sėkmingai išlaikė saugesnį atstumą nuo varžovų bei šventė pergalę.

Salonikų ekipa mačą užbaigė be trenerio. Ioannis Kastritis antrojo kėlinio pabaigoje užsidirbo antrąją techninę pražangą ir buvo priverstas palikti aikštę anksčiau laiko.

„7bet-Lietkabelis“: Deividas Sirvydis 21 (4/5 dvit., 2/7 trit., 7/10 baud.), Gediminas Orelikas 19 (4/7 trit., 8 atk. kam., 25 n. b.), Nikola Popovičius 13 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Paulius Valinskas 8, Vytenis Lipkevičius (9 atk. kam.) ir Donatas Sabeckis po 6.

„Aris“: Vassilis Tolipoulosas 19 (3/7 dvit., 3/9 trit., 4/4 baud.), Silvio Samuelis De Sousa 16 (11 atk. kam., 4 per. kam., 25 n. b.), Roberto Gallinatas 15, Surtanas Sanogo ir Eleftherios Bochoridis 8.