Ketvirtadienio vakarą startavo ilgai lauktas naujasis Eurolygos sezonas, o jį atidarė Berlyno ALBA ir Atėnų „Panathinaikos“ ekipų susitikimas. Po įtemptos kovos pergalę šiose rungtynėse 87:77 (26:17; 19:19; 17:21; 25:20) pagriebė Atėnų krepšininkai.

PAO nei karto neatsiliko ir 34 – ąją žaidimo minutę pirmavo 14 taškų persvara. Tačiau ALBA spurtavo ir likus daugiau nei dvejoms minutėms skirtumas mažėjo iki keturių taškų.

Tada po tritaškį svečiams įmetė K.Sloukas ir J.Grantas bei Eurolygos čempionai pergalės nepaleido.

Atėnų ekipą į pergalę vedė Kendrickas Nunnas, kurio sąskaitoje – 16 taškų, 3 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

Marius Grigonis šiame susitikime nesublizgėjo ir prie komandos pergalės pridėjo 3 taškus, 2 atkovotus kamuolius ir 1 rezultatyvų perdavimą.

ALBA: Willas Mcdowell-White 13 (3/4 trit.), Martinas Hermannssonas 12 (8 rez. perd.), Trevionas Williamsas 11 (3/8 trit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.), Matteo Spagnolo (4/7 dvit.) ir Khalifa Koumadje (4/7 dvit., 13 atk. kam.) po 8, Yanni Wetzellas (2/6 dvit., 7 atk. kam.), Jonas Mattisseckas (1/4 trit.) ir Louis Olinde (0/7 trit., 4 atk. kam.) po 6,.

„Panathinaikos“: Kendrickas Nunnas 16 (4/9 dvit., 1/5 trit., 4 rez. perd.), Mathias Lessortas 14 (6/7 dvit., 8 atk. kam., 23 n.b.), Juancho Hernangomezas 11 (3/5 trit.), Kostas Sloukas (2/5 trit., 5 rez. perd.) ir Jerianas Grantas po 10, Omeris Yurtsevenas 8 (4/4 dvit.).