Dramatišką pergalę Graikijos Supertaurės finale iškovojo Pirėjo „Olympiakos“ klubas. Georgios Bartzokas auklėtiniai rezultatu 86:82 (21:16, 24:22, 18:24, 23:20) nugalėjo Atėnų „Panathinaikos“ komandą.

Marius Grigonis pralaimėtojų gretose buvo rezultatyviausias.

Jis per 29 minutes surinko 19 taškų (0/1 dvit., 4/6 trit., 7/9 baud.), sugriebė 4 atšokusius kamuolius, tačiau pažeidė taisykles 2 kartus.

Po trijų kėlinių „Olympiakos“ komanda turėjo vieno taško pranašumą ir visą paskutinį ketvirtį ekipa turėjo trapų pranašumą.

M.Grigonio keturi taškai paskutinę mačo minutę mažino skirtumą iki trijų taškų, bet G.Bartzoko auklėtiniai atsilaikė.

„Panathinaikos“ artimiausias Eurolygos rungtynes ketvirtadienį (10.03) žais su Berlyno ALBA komanda, o „Olympiacos“ susitiks su Stambulo „Fenerbahče“ ekipa. Pastaroji dvikova įvyks penktadienį (10.04).

„Panathinaikos“: Marius Grigonis 19 (4/6 trit., 4 atk. kam.), Kostas Sloukas 18 (4/4 dvit., 3/5 trit.), Jerianas Grantas ir Kendrickas Nunnas (3/8 dvit., 2/4 trit.) po 12, Mathias Lessortas 11 (5/8 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Ioannis Papapetrou 6.

„Olympiakos“: Saša Vezenkovas 20 (3/8 trit., 4 atk. kam.), Tyleris Dorsey 19 (4/6 trit.), Filipas Petruševas 18 (6/10 dvit., 8 atk. kam.), Mosesas Wrightas 9 (2/5 dvit., 6 atk. kam.), Evanas Fournier 7 (1/5 dvit., 4 atk. kam.), Thomas Walkupas (2/5 dvit., 4 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Luca Vildoza po 4.