Elektrėnų „Energijai“ nepavyko antrą dieną iš eilės nugalėti Estijos atstovų.

Sekmadienį OHL Baltijos ledo ritulio čempionato rungtynėse „Energija“ namuose stojo į kovą su Talino „Panter“. Dvikovą rezultatu 3:1 laimėjo svečiai iš Estijos. Priminsime, jog vakar vykusiose rungtynėse 3:2

Pirmajame rungtynių kėlinyje „Energija“ į varžovų vartus atakavo net tris kartus dažniau, bet nė viena komanda taip ir nepasižymėjo. Situaciją pakeitė šeimininkų pražanga pirmojo kėlinio pabaigoje: antrąjį kėlinį daugumoje pradėję estai įsiveržė į priekį. Tikslą daugumos pabaigoje pasiekė Mihkelis Vorangas (21:42, rez. perd. Rasmusas Kiikas, Andre Linde).

Elektrėniškiai buvo nubausti ir po antrosios savo pražangos. Šį kartą gražiu metimu pasižymėjo Tomi Petteri Ansio (29:21, rez. perd. Vadimas Vasjonkinas).

„Panter“ savo persvarą dar labiau įtvirtino įpusėjus rungtynėms, o šį kartą tikslus buvo Niko Kivela (34:08, rez. perd. Sevelis Novikovas, Daniilas Fursa).

Nebeturėjusi kur trauktis „Energija“ visiškai dominavo trečiajame kėlinyje, oponentus nuolatos spaudę prie jų vartų. Deja, bet tai baigėsi tik vienu Tado Kumeliausko įvarčiu daugumoje (43:48, rez. perd. Paulius Rumševičius).

Po nesėkmės 7 taškus po 9 rungtynių turinti „Energija“ išlieka penkta. 22 taškus per 14 susitikimų surinkusi „Panter“ sugrįžo į pirmąją poziciją lygoje.

Kitas rungtynes „Energija“ žais lapkričio 1 dieną, 19:30 prieš „HS Riga“ komandą, kuri lygoje žengia paskutinė.