Elektrėnų „Energijos“ atstovams nepavyko papildyti savo taškų skaičiaus OHL Baltijos ledo ritulio čempionate.

Šeštadienį pirmosiose sezono rungtynėse namuose savo žiūrovams „Energija“ pergalės nepadovanojo. Dvikovą su „Mogo/RSU“ jie baigė patyrę nesėkmę 2:7.

Šioje dvikovoje „Energija“ pasižymėjo pirmoji, kai vartininką paguldė ir ritulį iš arti į vartus siuntė Tadas Kumeliauskas (03:58, rez. perd. Donatas Kumeliauskas). Visgi, po mažiau nei pusės minutės Krišas Lipsbergas metimu iš toli rezultatą išlygino (04:23, rez. perd. Kasparas Zieminšas, Gatis Spruktas).

Kėlinio pabaigoje „Energija“ gavo nuobaudą, iki kurios pabaigos likus porai sekundžių krito antrasis latvių įvartis. Jo autorius Vladimiras Zaicevas (11:08, rez. perd. Elviss Želubovskas, K. Lipsbergas).

Antrajame kėlinyje vaizdas ant ledo pasikeitė ir latviai pradėjo visiškai dominuoti. Savo pranašumą jie pavertė trimis įvarčiais, kuriuos pelnė K. Lipsbergas, Reinis Marinšas Lejniekas ir Gintas Meija.

Trečiajame kėlinyje „Mogo“ įvarčių kraitį padidino Elvis Želubovskis ir Deividas Sarkanis, bet paskutinį tašką rungtynėse padėjo Eimantas Noreika (58:05, rez. perd. D. Kumeliauskas)

Rytoj 13:00 val. Elektrėnuose šios komandos stos į antrąją tarpusavio akistatą.