Anglijos „Premier“ lygoje vieni lygos lyderių „Manchester City“ ir Londono „Arsenal“ iškovojo pergales, nors abi komandos buvo priverstos vytis savo varžovus.

Pepo Guardiolos auklėtiniai namuose 3:2 nugalėjo „Fulham“ futbolininkus, o pirmą įvartį pelnė svečių ekipos atstovas Andreas Pereira.

Fantastišką aukštą perdavimą kulnu jam atliko meksikietis Raulis Jiminezas, pakėlęs kamuolį į baudos aikštelę, o brazilas gražiu smūgiu išvedė „Fulham“ į priekį 1:0.

Miestiečių gelbėtoju tapo kroatas Mateo Kovačičius. Du abu jo galingi smūgiai iš tolimos distancijos grąžino aikštės šeimininkams persvarą. Pirmasis kroato įvartis krito 32-ą, o antrasis 47-ą minutę.

Vėliau Jeremy Doku nuostabiu smūgiu padidino „Man City“ pranašumą iki 3:1. Visgi netrukus 88-ą minutę Rodrigo Munizas pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rezultatą 2:3. VIsgi per likusį laiką Marco Silvos auklėtiniai išlyginti rezultato nesugebėjo.

„Arsenal“ didvyriu tapo Bukayo Saka

Prie trijų įvarčių prisidėjęs vienas iš Anglijos rinktinės lyderių B. Saka atvedė „kanonierius“ į pergalė prieš vienus lygos autsaiderių „Southampton“ 3:1.

Mikelio Artetos vyrai per pirmąsias keturiasdešimt penkias žaidimo minutes atliko net trylika smūgių, kai tuo tarpu „Southampton“ vos du. Visgi šeimininkams pralaužti varžovų gynybos taip ir nepavyko.

Cameronas Archeris antrojo kėlinio pradžioje pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Southampton“ į priekį 1:0.

Kai Havertzas tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė pusiausvyrą 1:1. Netrukus Gabrielis Martinelli nukreipė kamuolį kairįjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

Bukayo Saka rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį ir įtvirtino šeimininkų pergalę rezultatu 3:1. „Arsenal“ po septynerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 17 taškų ir rikiuojasi trečioje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Southampton“ su 1 tašku žengia devynioliktas.