Didžiąją rungtynių dalį atsilikinėjusi Stambulo „Anadolu Efes“ galiausiai pasivijo varžovus ir namuose 89:91 (23:11, 21:30, 26:24, 19:26) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus.

Iniciatyvą svečiai perėmė nuo pirmųjų minučių – Aleksandras Vezenkovas per pirmąsias 8 minutes pelnė 10 taškų, o „Olympiacos“ po pirmo ketvirčio jau turėjo 12 taškų pranašumą – 23:11.

Visgi sausakimšai užpildytoje „Anadolu Efes“ namų arenoje šeimininkai pasiduoti nežadėjo, o variklį antrajame kėlinyje įjungė Shane'as Larkinas – jis per ketvirtį pelnė 14 taškų ir tik Tylerio Dorsey dvitaškis su sirena leido „Olympiacos“ išlaikyti 3 taškų persvarą – 44:41.

Po pertraukos toliau komandos išlaikė aukštos kokybės žaidimą, o „Anadolu Efes“ pirmą kartą rungtynėse į priekį išsiveržė 37-ąją minutę po Elijah Bryanto tritaškio – 85:82. Baudų metimais taškus rinkęs Graikijos klubas dar susigrąžino minimalų pranašumą (86:85), bet prieš prasidedant paskutinei minutei Sh.Larkinas pelnė dvitaškį (87:86), o likus 10 sekundžių E.Bryantas padidino pranašumą – 89:86.

Paskutinė ataka po minutės pertraukėlės buvo patikėta Evanui Fournier, bet pastarojo staigus tritaškis skriejo pro šalį, o šeimininkams pergalę įtvirtino Jordano Nworos baudų metimai – 91:86.

„Anadolu Efes“: Shane‘as Larkinas 24 (5/7 dvit., 4/7 trit., 2/2 baud., 30 n. b.), Dariusas Thompsonas 13 (3/4 trit., 5 rez. perd.), Elijah Bryantas 11 (6 rez. perd.), Jordanas Nwora 10 (7 atk. kam.), Rolandas Šmitas 8, Vincentas Poirier 7 (7 atk. kam.).

„Olympiacos“: Evanas Fournier 20 (3/5 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.), Shaquielle‘as McKissicas 17 (3/5 trit., 5 rez. perd.), Sasha Vezenkovas 16, Tyleris Dorsey 11, Moustapha Fallas 9, Mosesas Wrightas 7.