Penktadienio vakarą Monake įvyko Eurolygos susitikimas tarp vietos „Monaco“ ir Bolonijos „Virtus“ ekipų. Užtikrintą pergalę šiame susitikime 101:85 (20:24; 26:23; 25:17; 30:21) iškovojo Donato Motiejūno atstovaujama Monako komanda.

Lietuvis šiame sutikime pelnė 3 taškus, atkovojo 3 kamuolius ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausias krepšininkas Monako ekipoje buvo Elie Okobo, kuris pelnė 20 taškų ir padavė 6 rezultatyvius perdavimus.

Tuo tarpu Italijos komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo Tornike Shengelia, kurio sąskaitoje – 17 taškų, 5 atkovoti kamuoliai ir 3 rezultatyvūs perdavimai.

Mačą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie 14-tą minutę po Marco Belinelli baudos metimų turėjo 11 taškų persvarą (36:25), bet Monako ekipa daugiausiai Mike'o Jameso ir Elie Okobo pastangomis dar iki antro ketvirčio pabaigos grįžo į kovą – 46:47.

Iniciatyvą šeimininkai perėmė iškart po pertraukos. Trečiąjį kėlinį „AS Monaco“ pradėjo 10:0 (56:47) ir nuo to momento nebesižvalgė atgal. Prieš lemiamą ketvirtį „Virtus“ dar buvo pavykę priartėti (64:69), bet tada šeimininkai laimėjo atkarpą 18:8 ir išsprendė visus reikalus – 87:72.D

„AS Monaco“: Elie Okobo 20 (6 rez. perd., 26 naud.), Mike'as Jamesas 19 (29 naud.), Mamas Jaiteh 15, Vitto Brownas 14, Matthew Strazelis 12, Jordanas Loydas 11.

„Virtus“: Tornike Šengelija 17 (25 naud.), Mouhametas Dioufas 12, Isaia Cordinier ir Matthew Morganas po 11.