Būsimi lietuvių varžovai kontroliniame mače iškovojo pergalę

Tbilisyje startavo draugiškas keturių Pasaulio taurei besirengiančių rinktinių turnyras. Juodkalniečiai pirmajame mače 81:66 (30:17, 21:10, 17:23, 13:16) nugalėjo Irano nacionalinę komandą.

Prieš rungtynes tylos minute buvo pagerbtas penktadienį kovą su vėžiu pralaimėjęs Ivanas Čorovičius, praeityje laikytas vienu perspektyviausių Juodkalnijos krepšininkų.

Vaikinui buvo vos 26-eri.

Balkanų krašto atstovai dar iki ilgosios pertraukos atitrūko 51:27, o vėliau iki paskutinių minučių palaikė saugų atstumą, tolygiai dalindami minutes dešimčiai kertinių žaidėjų.

Ryškiausias nugalėtojų gretose buvo Nikola Vučevičius, per 20 minučių surinkęs 19 taškų (6/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/4 baudų metimų), atkovojęs 14 ir praradęs 2 kamuolius, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengęs bei surinkęs 28 naudingumo balus. 1

4 taškų pridėjo Nemanja Radovičius (10 atk. kam.), 12 – Marko Simonovičius, 10 – Kendrickas Perry (5 rez. perd.). Irano rinktinei po 14 taškų surinko Mohammadas Amini ir Matinas Aghajanpouras (4/7 tritaškių), 13 – Benhamas Yakhchalidehkordi (4 rez. perd., 3/7 tritaškių).

Draugiškame turnyre taip pat varžysis Sakartvelo ir Jordanijos rinktinės.

Juodkalniečiai Pasaulio taurę pradės D grupėje, kurioje susitiks su Lietuva, Meksika ir Egiptu, iraniečiai startuos nuo G grupės kovų prieš Ispaniją, Dramblio Kaulo Krantą bei Braziliją.