„Baskonia“ su Sedekerskiu palaužė „Real“, „Maccabi“ į pergalę tempė naujokas

kiti rezultatai

Sunkią pergalę Eurolygos reguliariojo sezono rungtynėse iškovojo Vitorijos „Baskonia“ (2/1) klubas. Pablo Laso auklėtiniai savo sirgalių akivaizdoje 76:72 (16:18, 20:17, 12:17, 28:20) įveikė Madrido „Real“ (1/1) komandą.

Tadas Sedekerskis nugalėtojams per 25 žaidimo minutes įmetė 8 taškus (1/2 dvit., 2/4 trit.), sugriebė 8 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, tačiau suklydo 1 sykį.

Likus žaisti dvejoms minutėms M.Hezonjos tritaškis lygino rezultatą ties 70 taškų. Tačiau po to likus 57 sekundėms „Baskonia“ į priekį išvedė Kh.Diopo taškai, o likus 14 sekundžių skirtumą didino M.Howardas – 74:70.

Vitorijos klubas per likusį laiką pergalės nepaleido.

Permainingose rungtynėse nei viena komanda neturėjo didesnio nei 6 taškų pranašumo.

„Baskonia“ artimiausias Eurolygos rungtynes (10.18) žais su Vilerbano ASVEL komanda, o „Real“ klubas (10.17) susitiks su Atėnų „Panathinaikos“ ekipa.

„Baskonia“: Markusas Howardas 15 (3/6 trit.), Chima Moneke 14 (3/4 trit., 5 atk. kam., 21 n.b.), Timothe Luwawu-Cabarrotas 9 (3/7 dvit.), Tadas Sedekerskis (2/4 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Trentas Forrestas (4/6 dvit., 4 rez. perd.) ir Khalifa Diopas (3/6 dvit., 7 atk. kam.) po 8.

„Real“: Džananas Musa 17 (5/10 dvit., 1/6 trit., 4 rez. perd.), Walteris Tavaresas 14 (7/9 dvit., 15 atk. kam., 29 n.b.), Mario Hezonja 13 (3/10 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd.), Gabrielis Deckas 11 (4/5 dvit.).

Kitose rungtynėse pergalę iškovojo Tel Avivo „Maccabi“ (2-1) krepšininkai. Pastarieji laikinuose namuose Belgrade 93:91 (23:24, 29:28, 20:22, 21:17) palaužė Stambulo „Anadolu Efes“ (1-2) komandą.

Rokas Jokubaitis Tel Avivo ekipai dėl traumos nepadėjo.

Nė vieno ekipa rungtynėse neturėjo dviženklio pranašumo. Likus pusantros minutės, po Rodrigue‘o Beaubois dvitaškio rezultatas tapo lygus (88:88). Prabėgus 10 sekundžių, tritaškį smeigė Tamiras Blattas, suteikdamas persvarą aikštės šeimininkams (91:88). Skolingi neliko ir svečiai.

Iniciatyvos ėmęsis Jordanas Nwora atsakė tokios pačios vertės metimu (91:91). Likus žaisti 4 sekundes, mačą nulėmė Jaylenas Hoardas, kurio dvitaškis išvedė Izraelio ekipą į priekį (93:91). Shane‘as Larkinas mėgino turkams išplėšti pergalę tritaškiu metimu, bet šis nebuvo taiklus – 93:91.

„Maccabi“: Sabenas Lee 23 (6/8 dvit., 2/2 trit., 5/7 baud., 5 rez. perd., 26 n. b.), Jaylenas Hoardas 18, Tamiras Blattas 14 (3/8 trit., 5 rez. perd., 5 kld.), Jasielas Rivero 10, Romanas Sorkinas 9, Levi Randolphas 7.

„Anadolu Efes“: Vincentas Poirier 22 (10/11 dvit., 2/2 baud.), Jordanas Nwora 21 (3/8 trit.), Rodrigue‘as Beaubois ir Dariusas Thompsonas (6 rez. perd.) po 10, Shane‘as Larkinas 8 (0/6 trit., 8 rez. perd.), Ercanas Osmani 7.