Penktadienį Belgrade įvyko vietos „Crvena Zvezda“ ir Barselonos „Barcelona“ ekipų akistata, kurioje 98:94 (26:25; 18:22; 19:19; 21:18; 14:10) pergalę įsirašė Ispanijos ekipa.

Rokas Giedraitis šiose rungtynėse pelnė 6 taškus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo Kevinas Punteris, kuris pelnė 26 taškus.

Belgrado komanda buvo vienintelė turnyre, kuri dar neturėjo pralaimėjimo po pirmųjų trijų turų turnyre, tačiau katalonai šią situaciją pakeitė. Dabar Eurolygoje neliko komandos šį sezoną, kuri nebūtų patyrusi nesėkmės kartėlio.

Visų rungtynių metu vyko atkakli dvikova. Nei vienai ekipai nebuvo pavykę įgyti dviženklio pranašumo, o didžiausias fiksuotas trečiajame kėlinyje, kuomet aikštės šeimininkai pirmavo 9 taškais (65:56).

Nepaisant to, intrigos išvengti nepavyko. Ketvirtajame kėlinyje katalonai ne kartą buvo persvėrę rezultatą. Likus žaisti 2 minutes, Jano Vesely metimas lygino rezultatą (80:80).

Po minutės du baudų metimus pataikęs Yago dos Santosas suteikė persvarą serbams (82:80). Netrukus Nicolas Laprovittola stojo prie baudų metimo linijos, bet pataikė tik kartą (82:81).

Likus 9 sekundėms, tritaškį smeigė Kevinas Punteris ir išvedė svečius į priekį (82:84). Visgi, po 5 sekundžių Y.dos Santoso dvitaškis lygino rezultatą (84:84).

Pergalę išplėšti mėgino K.Punteris, bet jo tritaškis nebuvo tikslus ir komandos žaidė pratęsimą – 84:84.

Šioje atkarpos svečiai rėmėsi tik tritaškiais. Per pirmas keturias minutes jie pataikė 4 tolimus metimus ir likus žaisti minutę pirmavo (93:96).

Aikštės šeimininkų atakos buvo tuščios, o liepsnos kiek įplieskė Y.dos Santoso baudos metimas (94:96). Galutinai tašką mače padėjo K.Punterio taškai – 94:98.

„Crvena Zvezda“: Yago dos Santosas 23, Nikola Kaliničius 19, Joelis Bolomboy’us 11 (7 atk. kam.), Mike’as Daumas 10 (5 atk. kam.), Luka Mitrovičius 9 (6 atk. kam.).

„Barcelona“: Kevinas Punteris 26 (4/6 trit.), Janas Vesely 19, Jabari Parkeris 13 (3/7 trit.), Tomašas Satoransky (6 rez. per.) ir Willy Hernangomezas po 11.