Naujam NBA sezonui besirengianti Milvokio „Bucks“ ekipa  87:120 (39:28; 19:32; 21:31; 8:29) suklupo prieš Detroito „Pistons“ krepšininkus.

Pirmąjį kėlinį šeimininkai laimėjo, tačiau antrajame ir trečiajame pripažino varžovų pranašumą.

Jeigu lemiamame kėlinyje Milvokio ekipa dar turėjo vilties, tai ji greitai išgaravo, nes komanda per visą ketvirtąjį kėlinį sugebėjo surinkti tik 8 taškus ir pripažino svečių pergalę.

Detroito ekipą į pergalė vedė Jadenas Ivey, kuris pelnė 22 taškus, atkovojo 2 kamuolius ir padavė 1 rezultatyvų perdavimą.

Milvokio ekipoje rezultatyviausiai rungtyniavo Bobby Portis, kurio sąskaitoje – 16 taškų, 1 atkovotas kamuolys ir 1 rezultatyvus perdavimas.

„Bucks“: Bobby Portis 16, Damianas Lilardas 15, Brookas Lopezas ir Delonas Wrightas po 8, Patas Connaughtonas 7, Gary Trentas Jr., Stanley Umude ir Taurenas Prince'as po 5.

„Pistons“: Jadenas Ivey 22, Wendellis More'as 14, Cade'as Cunninghamas 13, Marcusas Sasseris 12, Malikas Beasley 11, Ronas Hollandas 10, Isaiah Stewartas ir Simone'as Fontecchio po 9, Jalenas Durenas 8.