UEFA Tautų lygos B divizione netikėtą nesėkmę patyrė anglai. Namuose žaidusi Anglijos rinktinė 1:2 nusileido Graikijos futbolininkams. Tai buvo pirmasis anglų pralaimėjimas, po kurio jie užleido pirmąją grupės vietą graikams.

Anglijos rinktinei nieko negero nežadėjo jau rungtynių startas. 10-ąją minutę grubiai suklydus Jordanui Pickfordui graikai siuntė kamuolį link tuščių vartų, bet fantastišką reakciją ir greitį pademonstravęs Levi Colwillas spėjo paskutinę akimirką išmušti į vartus skriejusį kamuolį.

Savo įvartį graikai pelnė antrojo kėlinio pradžioje. Tarp penkių oponentų baudos aikštelėje buvęs Vangelis Pavlidis sugebėjo išlaviruoti ir atlikti tikslų smūgį į vartus.

Vėliau graikai ne tik sėkmingai gynėsi, bet ir sugebėjo dar kartą pasižymėti. Tiesa, šį kartą V. Pavlidžio džiaugsmą nutraukė VAR, kuri užfiksavo nuošalę.

Po kelių minučių anglai išlygino rezultatą. Jude`as Bellinghamas galingu smūgiu iš už baudos aikštelės sugebėjo pralaužti oponentų pasipriešinimą.

Visgi, paskutinis žodis šiose rungtynėse priklausė V. Pavlidžiui. Jau ketvirtąją pridėto laiko minutę anglai prarado kamuolį savo baudos aikštelėje, o puolėjas iš Graikijos nieko nelaukęs dar kartą išvedė savo šalies rinktinę į priekį.

Tuo tarpu A divizione įvykusi akistata tarp Italijos ir Belgijos futbolininkų baigėsi lygiosiomis 2:2.

Prancūzai neutralioje aikštėje vykusiose rungtynėse 4:1 nugalėjo Izraelio atstovus. Jiems tai buvo antroji pergalė per trejas rungtynes.

Tuo tarpu „Manchester City“ ir Norvegijos rinktinės puolėjas Erlingas Haalandas įsirašė į savo šalies istoriją.

Norvegai 3:0 sutriuškino Slovėnijos futbolininkus. Du iš trijų savo rinktinės įvarčių šioje akistatoje pelnė būtent E. Haalandas.

E. Haalandui tai buvo 33 ir 34-asis įvarčiai atstovaujant savo šalies rinktinę. 24-erių metų futbolininkas tapo rezultatyviausiu visų laikų savo šalies futbolininku.

Įdomu, jog pasiekti šį rekordą E. Haalandui prireikė vos 36 rungtynių.

Pergalę šventė ir prancūzai, kurie neutralioje aikštėje vykusiose rungtynėse 4:1 nugalėjo Izraelio atstovus. Jiems tai buvo antroji pergalė per trejas rungtynes.

Pirmasis rungtynių įvartis krito po grubios Izraelio vartininko klaidos. Eduardo Camavinga atliko iš pažiūros nepavojingą smūgį iš toli, bet tiesiai į jo skriejusio kamuolio vartininkas nesugavo ir šis atsidūrė vartuose.

Vos po kelių minučių įspūdingą techniką pademonstravo Christopheris Nkunku. Puolėjas būdamas apsuptas net keturių varžovų sugebėjo nusigauti arčiau vartų ir surasti plyšį varžovų gynyboje pasiunčiant kamuolį į Izraelio vartus.

Antrasis rungtynių kėlinys situacijos nepakeitė, rungtynių finiše prancūzai dar labiau įtvitino savo persvarą. Matteo Guendouzi pelnė trečiąjį savo rinktinės įvartį, Bradley Barcola siuntė kamuolį į viršutinį vartų kampą ir prancūzai šventė pergalę.