Iš dviženkli deficito išlipę Vilniaus „Wolves Twinsbet“ (0-2) krepšininkai patyrė nesėkmę Europos taurės turnyre. Pastarieji svečiuose 84:89 (20:26, 21:27, 28:16, 15:20) nusileido Tel Avivo „Hapoel“ (1-1) komandai.

Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo kur kas sėkmingiau ir pelnė pirmuosius 7 taškus be atsako (0:7). Tai pabudino svečius. Vilniečiai čia pat surengė sėkmingą atkarpą ir rezultatas tapo lygus (11:11).

Visgi, rezultato pirmajame kėlinyje persverti svečiams nepavyko. Izraelio klubas perėmė iniciatyvą ir šovė į priekį (13:18), o ketvirčio pabaigoje dar padidino atstumą – 20:26. Prasidėjus antrajam kėliniui, svečiai kibo varžovams į atlapus ir ėmė mažinti atsilikimą (33:35). Nepaisant to, svarstyklių palenkti savo pusėn nepavyko. Varžovai pelnė 5 taškus iš eilės (33:40).

Prasidėjus paskutinei minutei, po Ishmailo Wainrighto tritaškio metimo atstumas padidėjo iki dviženklio (39:51). Anthony Cowanas Jr. netrukus atsakė dvitaškiu (41:51), bet savo žodį tarė ir Jonathanas Motley, pirmą pusę uždarė tokios pat vertės metimu – 41:53.

Nors „Wolves Twinsbet“ įspūdingai metė dvitaškius (11/15, 73 proc.), tačiau stigo taiklumo iš toli (5/17, 29 proc.), nekrito ir baudų metimai (4/8, 50 proc.). Savo ruožtu aikštės šeimininkai dvitaškius metė dar įspūdingiau ir tikslą pasiekė net 82 proc. tokios vertės metimų (18/22).

Po didžiosios pertraukos atstumas tarp komandų dar labiau padidėjo (45:59), tačiau „Vilkai“ neketino pasiduoti ir kilo į kovą. Pastarieji pelnė 9 taškus iš eilės ir nurėžė deficitą iki 3 taškų (57:60).

Nors aikštės šeimininkai stengėsi susigrąžinti saugų pranašumą, tačiau čia pat jis dar labiau sumenko (65:66). Galiausiai trečią kėlinį uždarė Tre‘Shawno Thurmano tritaškis su pražanga ir rezultatas tapo lygus – 69:69.

Mačo pabaigoje komandos kovojo taškas į tašką, bet rungtynių baigį nulėmė P.Beverley, paleidęs du tritaškius – 86:80.

M.Jogėla dar bandė gelbėti vilniečius (82:86), kitas jo metimas tikslo nesiekė ir laikas tirpo. Nors atrodė, kad P.Beverley baudomis uždarys rungtynes, pražangą provokavo T.Thurmanas. Jis pridėjo du taškus iš trijų galimų (84:88), bet per 16 sek. „vilkai“ neišsigelbėjo.

„Wolves Twinsbet“: Tre‘Shawnas Thurmanas 29 (5/7 trit.), Anthony Cowanas 11 (1/8 trit., 6 rez. perd., 5 kld.), Garrisonas Brooksas 10, Marekas Blaževičius (4 atk. kam.) ir Andrew Andrewsas – po 8.

„Hapoel“: Jonathanas Motley 16 (6 atk. kam., 6 rez. perd., 23 n.b.), Tomeras Ginatas (5 atk. kam.) ir Patrickas Beverley (6 atk. kam., 6 rez. perd., 4/6 trit.) – po 14, Ishmailas Wainrightas 13, Joe Raglandas 11.