Antruoju bandymu Panevėžio „7bet-Lietkabelio“ (0-2) komandai nepavyko pasiekti pirmos pergalės Europos taurės turnyre. Nenado Čanako auklėtiniai namuose 74:94 (25:18, 11:26, 20:16, 18:34) nusileido Jeruzalės „Hapoel“ (1-1) krepšininkams.

Aikštės šeimininkai užtikrintai pradėjo susitikimą ir ėmė tolti nuo oponentų (9:3). Galiausiai, atkarpa 10-0 panevėžiečiams padėjo susikrauti dviženklį pranašumą (21:8). Tiesa, ketvirčio pabaigoje sėkmingiau žaidė svečiai iš Izraelio. Šie pelnė 5 taškus be atsako ir švelnino situaciją – 25:18.

Antrajame kėlinyje varžovai tęsė sėkmingą seriją ir netruko persverti rezultato (25:26). Panevėžiečiai dar buvo susigrąžinę iniciatyvą (32:28), bet ketvirčio pabaiga ir vėl nesusiklostė. Aikštės šeimininkai krito į duobę ir atkarpą pralaimėjo 11-0, kas leido „Hapoel“ krepšininkai atsiplėšti – 36:44.

Antrą ketvirtį „7bet-Lietkabelis“ pralaimėjo 15 taškų skirtumu (11:26). Aikštės šeimininkai pataikė 4 tritaškius iš 14 bandymų (29 proc.) ir nesinaudojo baudų metimais. Jų per pirmąją mačo dalį realizavo tik 55 proc. (6/11). Izraelio ekipą į priekį varė taiklūs tritaškiai, kuriuos pataikė 54 proc. tikslumu (7/13) bei 7 perimti kamuoliai. Nesulaikomas buvo Yovelas Zoosmanas su 16 pelnytų taškų ir 21 naudingumo balu.

Krepšininkas pataikė visus 4 mestus tritaškius. Antrąją susitikimo pusę svečiai pradėjo didindami atstumą iki dviženklio (36:46). Tai pabudino aikštės šeimininkus, kurie po Georgios Kalaitzakio tritaškio rėžė deficitą iki 3 taškų (46:49). Nors Jeruzalės ekipa persvarą išsaugojo savo pusėje, tačiau prieš lemiamą kėlinį panevėžiečiai šturmavo ir atkarpa 5-0 padėjo priartėti iki minimumo (56:57). Visą darbą nubraukė Chriso Johnsono metimas su ketvirčio sirena – 56:60.

Bet ketvirtasis kėlinys panevėžiečiams susiklostė itin blogai. Klaidomis pasinaudę svečiai netrukus jau atitrūko iki 76:66.

rtėjant rungtynių pabaigai komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis – 81:72. N.Čanakas gavo techninę pražangą, o „Hapoel“ įtvirtino pranašumą – 83:72. Per likusį laiką M.Rubštavičius užsidirbo antrą nesportinę pražangą, o Jeruzalės klubas dar labiau sutvirtino savo pranašumą ir pergalę šventė 94:74.

„7bet-Lietkabelis“: Dovis Bičkauskis 13 (2/2 dvit., 2/4 trit., 3/4 baud.), Georgios Kalaitzakis ir Oleksandras Kovliaras (6 rez. perd.) po 12, Andrija Stipanovičius 9 (8 išpr. praž.), Marko Pecarski 8 (4/4 dvit.), Mantas Rubštavičius 6, Martynas Varnas 5.

„Hapoel“: Jaredas Harperis 23 (2/7 dvit., 1/6 trit., 16/17 baud., 5 rez. perd., 10 išpr. praž., 27 n. b.), Yovelas Zoosmanas 20 (5/6 trit., 26 n. b.), Justinas Smithas 15 (7 atk. kam.), Chrisas Johnsonas 12 (7 atk. kam.), Khadeenas Carringtonas ir Kennethas Smithas (8 rez. perd.) po 9.