Švedijoje atidaroma pokario metų represijų bei kovos už Lietuvos laisvę istorijai skirta paroda.
Stokholmo miesto rotušėje lapkričio 14 dieną prasidedančios parodos "Karas po karo: ginkluotasis antisovietinis pasipriešinimas Lietuvoje 1944-1953 metais" stenduose pasakojama apie Lietuvos laisvės kovos sąjūdį, bendros pasipriešinimo struktūros kūrimą, karinę organizaciją ir veiklą, vėlesnio laikotarpio apdovanojimus, šventes, leidybą.
Ekspozicijoje taip pat atskleidžiama ir Lietuvos moterų dalyvavimas partizaniniame kare, pasakojama apie šeimas, kurių nariai kovojo ir žuvo partizanų gretose. Daug dėmesio skiriama laisvės kovotojų, jų šeimų ir bendraminčių gyvenimui, jų kasdienybei.
Parodoje pristatomos 1944-1953 metų nuotraukos ir dokumentai, tačiau esama ir būsimųjų kovotojų vaikystės ir vėlesnio rezistencijos dalyvių ir jų šeimų gyvenimo tremtyje Sibire akimirkas įamžinusių fotografijų.
Lapkričio 15 - gruodžio 19 dienomis paroda "Karas po karo" bus eksponuojama Švedijos karo muziejuje "Armemuseum". Parodos atidarymo dieną muziejuje taip pat vyks Lietuvos ambasados Švedijoje ir nevyriausybinės organizacijos "Informavimas apie komunizmą" surengtas seminaras, kuriame pranešimus skaitys Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro direktorė Dalia Kuodytė, Tarptautinės komisijos nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti sekretoriato vadovas Ronaldas Račinskas, švedų istorikas iš Lundo universiteto Kimas Salomonas, saugumo politikos ekspertas Bo Pellnasas, švedų žurnalistas, dokumentalistas Jonas Ohmanas, estų kino menininkė, rašytoja ir žurnalistė Imbi Paju ir kiti.
Paroda "Karas po karo" 2004 metais parengta Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro bei Genocido aukų muziejaus iniciatyva. Su ja susipažinti jau galėjo ne tik Lietuvos, bet ir Danijos, JAV, Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Vengrijos gyventojai.