Vaikiškas liepsnosvaidis
Kai atsirado dideli vandens šautuvai, smulkūs vandens pistoletai buvo nustumti į šoną. Ir buvo tik laiko klausimas, kada koks nors paauglys sociopatas su piromaniakiniais nukrypimais pastebės, kad vanduo nėra vienintelis skystis, kurį galima pripilti į šiuos žaislinius ginklus.
Kai kurie žaisliniai vandens šautuvai gali šaudyti 15 metrų atstumu. Ir galite patys įsivaizduoti, ką galima nuveikti su tokiu ginklu, pripylus į jį kokio nors degaus skysčio ir prieš šautuvą laikant žiebtuvėlį...
Šaudantis sraigtasparnis
Manote, kad bepiločiai karo lėktuvai yra skirti tik kariuomenėms? Pažvelkite į tai. Viskas, ko jums reikia šio projekto realizavimui, yra pistoletas, nuotoliniu būdu valdomas žaislinis sraigtasparnis ir šiek tiek sadistinių nukrypimų.
Jamesas Simmonsas matyt tingėjo pasikelti nuo sofos, kad pasitreniruotų šaudymo, todėl prikabino 45 kalibro Springfield 1911A prie nuotoliniu būdu valdomo žaislinio sraigtasparnio. Ir tiems iš jūsų, kas gerai nepažįsta ginklų, galime pasakyti, kad šį pistoleto modelį mėgsta policininkai ir kariai, nes jis išties galingas. Kad nešaudytų į ką papuola, J. Simmonsas prie sraigtasparnio taip pat pridėjo ir vaizdo kamerą.
8 cilindrų elektrinis pjūklas
Statistika teigia, kad JAV kasmet elektriniais pjūklais susižeidžia 28 tūkstančiai žmonių. Roberto Andrewso duomenimis, šis skaičius yra juokingai mažas.
Todėl jis sukūrė elektrinį pjūklą, maitinama aštuonių cilindrų varikliu nuo Buicko, kad sudalyvautų medžių kirtimo varžybose. Pjūklą jis pavadino „Grobuonimi“.
120 centimetrų rąstą jis perpjauna per dvi sekundes. Tačiau valdymas nėra toks paprastas. Kad pasinaudotum „Grobuonimi“ reikia ir dar vieno žmogaus, kuris padėtų jį išlaikyti. Bet jei tai pavyksta padaryti, medžiai nebeturi jokių šansų išgyventi.
Žmonių laidynė
Ši laidynė padaryta iš dviejų elektros stulpų ir gumytės. Turbūt nereikia sakyti, kiek visko blogo gali nutikti su šia įmantria konstrukcija.
Pjuvenų patranka
Šios patrankos idėja yra pakankamai paprasta. 10 kilogramų sveriantis suspaustų pjuvenų kamuolys, į kurio vidų įdėta petarda – galingas sprogimas. Šią „patranką“ išbandė televizijos laidoje „Mitų griovėjai“, ir tuomet laidos vedėjai pareiškė, kad ši technologija per daug pavojinga, ir ja dalintis neverta. Tai atrodė kiek keistokai, kai laidą parodė milijonams televizijos žiūrovų.
Dviratis-raketa
Mūsų laikais dviračiai-raketos yra pakankamai paplitęs reiškinys. Paprasčiausia „Google“ paieška duos jums šimtus tūkstančių rezultatų. Dauguma šių dviračių skleidžia labai didelį triukšmą, yra be galo pavojingi ir daugiau iš esmės nieko nedaro – tik skleidžia pragariškus garsus ir dūmus.
Ir štai čia atsiranda Timas Pickensas – tikras inžinierius-raketų kūrėjas. Jo raketinis dviratis turi tokį patį kuro dizainą, kuris naudojamas „SpaceShipOne“, pirmame privačiame kosminiame laive.
Jo dviratis pakankamai paprastas, jeigu aišku jums problemų nesukelia raketinis variklis, esantis penkių centimetrų atstumų nuo jūsų užpakalio. Akumuliatoriaus blokas paleidžia raketinio variklio modelį, kuris parūpina 80 kilogramų traukos lygį. Šis dviratis įsibėgėja iki šimto kilometrų per valandą greičio per penkias sekundes ir gali išvystyti pakankamą greitį, kad trasoje įveiktų Porsche