• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Premjeras Gintautas Paluckas sako, jog užsienio lyderiai valdančiosios koalicijos parterio „Nemuno aušros“ primininko Remigijaus Žemaitaičio pasisakymų neaptarinėja bei ragina nehiperbolizuoti reakcijų.

Premjeras Gintautas Paluckas sako, jog užsienio lyderiai valdančiosios koalicijos parterio „Nemuno aušros“ primininko Remigijaus Žemaitaičio pasisakymų neaptarinėja bei ragina nehiperbolizuoti reakcijų.

REKLAMA

„Nehiperbolizuokite reakcijų iš užsienio, jūs jų nežinote“, – žurnalistams ketvirtadienį Seime po Socialdemokratų partijos frakcijos posėdžio kalbėjo ministras pirmininkas.

„Aš taip pat kalbu su užsienio lyderiais, su vyriausybių vadovais ir dar kartą galiu atsakingai pasakyti: niekas pono Remigijaus Žemaitaičio neaptarinėja, neišsigalvokite dalykų, tokių dalykų nėra, o kalbant apskritai apie įvarius emocinius pareiškimus, aš jų nekomentuosiu“, – pabrėžė jis.

Pasak premjero, koalicija orientuojasi į dalykinius sprendimus, yra tvari, o bendravimo kultūra bus aptarta kitą savaitę, pirmadienį, vyksiančioje koalicijos taryboje.

REKLAMA
REKLAMA

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį pažymėjo, jog R. Žemaitaičio retorika apie gynybos finansavimą „kelia sumaištį“ ne tik Lietuvoje, bet ir tarptautinėje bendruomenėje.

REKLAMA

Šalies vadovas praėjusią savaitę pareiškė abejojantis valdančiosios koalicijos tolesnio darbo perspektyvomis.

G. Paluckas patikino, jog su prezidentu puikiai bendradarbiaujama, jo iniciatyvos randa kelią ir į Vyriausybės programą, ir į priemonių įgyvendinimo planą.

„Galiu patikinti, kad dalykine prasme nėra jokios takoskyros tarp koalicijos ir šalies prezidento“, – sakė premjeras.

Užsienio reikalų ministras Kęstutis Budrys yra sakęs, kad dėl „aušriečių“ lyderio pasisakymų šalies diplomatams padaugėjo darbo.

REKLAMA
REKLAMA

„Nemuno aušros“ lyderis kritikuoja sprendimą iki 5–6 proc. bendrojo vidaus produkto dydžio kelti gynybos biudžetą, kad tai norima daryti neva atimant gyventojų indėlius bankuose. Jis taip pat sakė, kad nėra ko vykti į Ukrainą, nebent pasimokyti korupcijos ir pan.

Be to, R. Žemaitaitis yra teisiamas dėl antisemitinių pasisakymų.

reiškia , kad suinteresuoti asmenys meluoja, tame tarpe ir prezidentas... užsieniečiams nusišvilpt dėl seimo narių kalbų...čia tik Kuchliansky, Povilionis ir į juos panašūs kelia emocijas
kalba tiesa,o ne issigalvoja visokiu nesamoniu kaip budrys ar aig
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų