Pasak jo, tuo TS-LKD skiriasi nuo kitų politinių jėgų.
„Nesame iššūkiais išsiskirianti politinė bendruomenė, kuri turi daug narių ir visokių situacijų, tačiau aš vis dėlto pastebiu skirtumą reakcijoje, kaip mes patys reaguojame“, – partijos tarybos posėdyje Vilniuje sakė G. Landsbergis.
„Mes galime pripažinti, mes galime atsiprašyti, mes galime pasimokyti, mes nesilaikome įsikabinę postų ir bendruomenę matome kaip svarbesnę už individą“, – pridūrė jis.
„Norėtųsi, kad nebūtume tuo unikalūs, o kad tai būtų tiesiog politinės sistemos normali praktika“, – kalbėjo konservatorių lyderis.
Ministrė pasitraukė jai sulaukiant vis daugiau klausimų dėl jos pačios ir sutuoktinio Mindaugo Navicko ryšių su įmone „Foxpay“ bei bendrovės savininke Ieva Trinkūnaite ir jos sugyventiniu, anksčiau už finansinius nusikaltimus kalėjusiu Vilhelmu Germanu.
G. Landsbergis šiuos įvykius pavadino skaudžiu etapu partijai, iš kurio politinė jėga išeis stipresnė.
Politikas tvirtino, kad M. Navickienės sprendimas atsistatydinti buvo logiškas ir gerbtinas, tačiau nekomentavo, ar ji buvo priversta pasitraukti pelnytai.
„Gerbiu jos sprendimą ir toliau dedu tašką“, – žurnalistams po tarybos posėdžio sakė G. Landsbergis.
Konservatorių lyderis taip pat patvirtino nematantis kliūčių M. Navickienei šiemet spalį kandidatuoti į Seimą, nes anot G. Landsbergio, ji atsakomybę jau prisiėmė.
„Dabar pačiai Monikai spręsti“, – teigė jis.
M. Navickienė varžosi dėl vietos TS-LKD sąraše daugiamandatėje apygardoje, tačiau dar nėra partiečiams atsakiusi, ar dalyvaus rinkimuose kaip vienmandatininkė.