• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

  • tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lygiai prieš dvejus metus, 2022 m. gruodžio 28-ąją, Lietuvą apskriejo žinia apie stilistės, verslininkės, nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės mirtį. Kaip pranešta, 42-ejų žinomos moters gyvybę pasiglemžė plaučių uždegimo komplikacijos.

Lygiai prieš dvejus metus, 2022 m. gruodžio 28-ąją, Lietuvą apskriejo žinia apie stilistės, verslininkės, nuomonės formuotojos Agnės Jagelavičiūtės mirtį. Kaip pranešta, 42-ejų žinomos moters gyvybę pasiglemžė plaučių uždegimo komplikacijos.

REKLAMA

1980 metų spalį Kaune gimusi A. Jagelavičiūtė vėliau mokėsi Kauno „Aušros“ gimnazijoje, yra baigusi Vilniaus dizaino kolegiją, kur mokėsi drabužių dizaino, ir Vilniaus dailės akademiją, kur studijavo tapybą ir įgijo bakalauro diplomą. 

Ji dirbo mados žurnalo „L'Officiel Lithuania“ vyr. redaktore, buvo stiliaus platformos „StiliuSOS“ įkūrėja, viena labiausiai sekamų lietuvių socialiniuose tinkluose. Ji taip pat žinoma kaip laidų vedėja, knygų autorė.

Prieš dvejus metus žinia apie garsios šalies moters mirtį sukrėtė ne vieną. Kaip anksčiau rašė naujienų portalas tv3.lt, ji sirgo plaučių uždegimu, kuris komplikavosi ir medikams nepavyko išsaugoti A. Jagelavičiūtės gyvybės.

REKLAMA
REKLAMA

Plaučių uždegimas – klastinga liga, dažniausiai pranešanti apie save įvairiais simptomais, tačiau kai kuriais atvejais iš pradžių jų galima ir nepastebėti.

REKLAMA

Apie tai, kokie simptomai gali išduoti plaučių uždegimą bei kuo gripo ir kitų virusų sukeltas plaučių uždegimas skiriasi nuo koronaviruso sukeltos pneumonijos, naujienų portalo tv3.lt laidoje „Sveikatos DNR“ pasakojo virusologas, profesorius Saulius Čaplinskas.

Plaučių uždegimo simptomai

Visiems žinoma, kad susirgus gripu ar koronavirusu, pakyla temperatūra, ima laužyti kaulus. Virusologas pastebi, kad tokiais pat ar panašiais simptomais prasideda plaučių uždegimas.

REKLAMA
REKLAMA

„Dažniausiai vis tik bus pakilusi temperatūra, 38,5 ar daugiau, bet daliai žmonių ar dėl nusilpusio organizmo, ar dėl kitų priežasčių, arba pradžioje gali nepastebėti ir tokių simptomų gali nebūti“, – kalbėjo S. Čaplinskas.

Plaučių uždegimui taip pat būdingi viršutinių kvėpavimo takų ligas išduodantys simptomai: kosulys, sloga, gerklės skausmas ir t. t.

Vis tik, kai virusas pažeidžia plaučius, gali pasireikšti ir rimtesni, daugiau nerimo keliantys simptomai:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Kai virusas leidžiasi žemyn, kai pažeidžiami plaučiai, paprasčiausiai gali pasireikšti kosulys su skrepliavimu iš vidaus, vadinamas šlapias kosulys, krūtinės skausmas, dusulys, galų gale, įvairūs skausmai: raumenų, sąnarių ir panašiai.“

Virusologas atkreipia dėmesį, kad svarbu stebėti save ir savo būklę. Pašnekovo teigimu, jei persirgus gripu ar kita peršalimo liga atrodo, kad jau pasveikote, o kitą dieną ar dar po kiek laiko įvyksta vadinamasis ligos atkrytis, tai gali signalizuoti apie prasidėjusį plaučių uždegimą.

REKLAMA

Plaučių uždegimą gali sukelti ne tik gripo ar kiti virusai ir dar pandemijos pradžioje ne vienas pacientas skundėsi, kad jaučiasi tarsi skęstų savo plaučiuose ar skysčiuose, toks jausmas apima silpnėjant plaučių funkcijai ir alveolėms užsipildžius skysčiu.

Plaučių uždegimas pažeidžia ne tik plaučius

Be viso to, plaučių uždegimas gali pakenkti ne tik plaučiams – nuo šios klastingos ligos gali nukentėti daugybė kitų organų.

REKLAMA

Koronavirusas pažeidžia mūsų kraujagysles, o tuomet, iš vienos pusės, gali formuotis trombai, priklausomai nuo to, kur nukeliaus, gali būti ar infarktas, ar insultas. Iš kitos pusės, gali būti pažeista širdis – miokarditas ir eilė kitų organų.

Ta pažaida, kai kalba eina apie virusus, o ypač apie koronavirusą, šalia plaučių uždegimo (peneumonijos) gali būti pažeista ir eilė kitų organų“, – aiškino S. Čaplinskas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Tokie atvejai yra itin sudėtingi ne tik dėl paties plaučių uždegimo mechanizmų, bet ir tolimesnių pažaidų komplikuojamas gydymas – jis turi būti atitinkamas priklausomai nuo to, kokie organizmo pažeidimai aptinkami.

Visą pokalbį su profesoriumi, virusologu S. Čaplinsku laidoje „Sveikatos DNR“ žiūrėkite žemiau esančiame vaizdo įraše:

Plaučių uždegimo komplikacijos

Kaip anksčiau naujienų portalui tv3.lt pasakojo Respublikinės Vilniaus universitetinės ligoninės Skubios pagalbos skyriaus vedėjas Paulius Uksas, nors daugeliu atvejų plaučių uždegimas apsieina be komplikacijų, jos gali išsivystyti ir smogti itin skaudžiai.

REKLAMA

„Komplikacijos gali būti labai įvairios. Kai kuriems pacientams jis praeina be gydymo arba skiriant simptominį gydymą priešuždegiminiais vaistais ar deguonies terapija. Esant bakterinei infekcijai, praktiškai visais atvejais reikalingas gydymas antibiotikais.

O uždelstas negydymas gali komplikuotis visomis kitomis problemomis: progresuojančiu plaučių uždegimu, kada pažeidžiamas plaučių plotas tampa didesnis, mažėja plaučių oringumas ir žmogus negali normaliai kvėpuoti, sutrinka deguonies patekimas į kraują.

REKLAMA

Dėl deguonies bado blogėja kitų organų funkcija: pirmiausia nukenčia smegenys, po to kepenys, inkstai“, – vardijo P. Uksas.

Dar viena galima komplikacija – sepsis. Tai sisteminis organizmo atsako sindromas, turintis įvairias išraiškas:

„Sunkiausia sepsio komplikacija yra septinis šokas. Tokiu atveju, dėl infekcijos žmogus nebegali išlaikyti normalaus arterinio kraujospūdžio, atsiranda šokas ir sutrinka visų organų veikla. Sepsinis šokas progresuoja labai greitai, jis gali būti ir žaibinis.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Pasiteiravus, ar dažnai sepsis tampa mirties priežastimi, pašnekovas pažymėjo, kad dažnu atveju pacientus pavyksta išgelbėti.

„Sepsis yra blogos prognozės rodiklis, jeigu mes kalbame apie vyresnio amžiaus žmones, jeigu kalbame apie žmones, kurie turėjo daug gretutinių ligų. Jauniems, sveikiems žmonėms sepsis iš principo nėra mirtina liga, bet ne absoliučiai daugumai. Svarbiausia suvaldyti patį infekcijos šaltinį, iš kur atsirado uždegiminis atsakas“, – paaiškino P. Uksas.

REKLAMA

Didesnė plaučių uždegimo komplikacijų tikimybė kyla tam tikroms pacientų grupėms:

„Visos infekcinės komplikacijos daugiau būdingos pacientams, kurie jau turi kažkokių kitų ligų, jeigu yra imunosupresinės būklės, onkohematologiniai, onkologiniai ligoniai, ligoniai, turintys kitų infekcinių susirgimų ir imunosupresiją – sergantys ŽIV, AIDS, hepatitais.

Taip pat tiems, kurie turi imunosupresiją dėl organų transplantacijos. Tai reiškia, jų imuninė sistema nėra tinkamai funkcionuojanti.“

REKLAMA

Įtakos gali turėti ir genetika. Pacientams, kurie turi genetiškai pakitusį atsparumą infekcinėms ligoms, kyla didesnė komplikacijų rizika.

„Bet jauniems, sveikiems žmonėms, neturintiems gretutinių ligų, plaučių uždegimas, jeigu jis yra anksti diagnozuojamas, gydomas pakankamai gerai ir lengvai, komplikacijų nesukelia“, – pridūrė P. Uksas.

Vasario 17 d. SVEIKATOS DNR. Skrandžio vėžys – klastingas ir be simptomų pradinėse stadijose: chirurgas vardija, ką reikia žinoti
Vasario 10 d. SVEIKATOS DNR. Naudinga žinoti: jei užgniaužiate pyktį ar gyvenate baimėje – laukite ligos
Vasario 3 d. SVEIKATOS DNR. Klastingieji plaučių uždegimai: įsidėmėkite, kas rodo, kad jau turite ligos komplikaciją
Sausio 20 d. SVEIKATOS DNR. Apie šį virusą kalbama per mažai: manoma, kad dabar JAV itin sparčiai plinta per pieną
Sausio 20 d. SVEIKATOS DNR. Urologas – apie vazektomiją, erekcijos sutrikimus ir vyrų ligas: žmonės ne visų dalykų drįsta paklausti
Sausio 13 d. SVEIKATOS DNR. Dietologė apie protarpinį badavimą: atskleidė, kada tikrai nepadeda
Sausio 6 d. SVEIKATOS DNR. Gydytojas apie geležies trūkumą: tai gali būti slapto kraujavimo požymis
Gruodžio 30 d. SVEIKATOS DNR. Psichiatrė pastebi: jei žmogus gali išgerti daug alkoholio – tai jau nėra geras ženklas
Gruodžio 23 d. SVEIKATOS DNR. Laima – pirmoji tokia Lietuvoje: „Atrodė, man 27, o visas gyvenimas žlugo“
Gruodžio 16 d. SVEIKATOS DNR. Prostatos vėžys – be simptomų: su tuo kovojantis vyras pasakoja, ką turėtų žinoti kiekvienas
Gruodžio 9 d. SVEIKATOS DNR. Kardiologas įspėja mėgstančius žaisti krepšinį: širdinės mirtys čia – ganėtinai dažnos
Gruodžio 2 d. SVEIKATOS DNR. Andrius sirgo sinusitu kelis dešimtmečius – reikėjo dviejų operacijų: štai, ką pataria įsidėmėti kitiems
Lapkričio 25 d. SVEIKATOS DNR. Šią bakteriją skrandyje gali turėti kiekvienas: negydant gresia ir vėžys
Lapkričio 18 d. SVEIKATOS DNR. Tai žino ne kiekvienas: kaip apžiūrėti apgamus ir kada vykti pas gydytoją
Lapkričio 11 d. SVEIKATOS DNR. Paprasta angina Brigitai baigėsi prarastais inkstais: žmonėms turi ne vieną svarbią žinią
Lapkričio 4 d. SVEIKATOS DNR. Profesorius prisimena žaibišką infekciją: ryte vaikas sveikas, vakare – miręs
Spalio 28 d. SVEIKATOS DNR. Lietuvos gydytojai per savo atostogas vyksta į Ukrainos pafrontę: laimėjimas, jei žmonės užmiega be košmarų
Spalio 21 d. SVEIKATOS DNR. Inkstus suskausta jau kritiniais atvejais – gydytojas vardija, ką reikia žinoti kiekvienam
Spalio 14 d. SVEIKATOS DNR. Tai nėra tik bėrimas: negydantys šios ligos rizikuoja gyventi 3–5 metų trumpiau
Spalio 7 d. SVEIKATOS DNR. Profesorius Kalibatas atskleidė, ar laikrodžio sukimas blogina mūsų sveikatą: kiti to nežino
Rugsėjo 30 d. SVEIKATOS DNR. Auksiniai gydytojo patarimai: prieš miegą padarę kelis pratimus galite atsikratyti skausmo
Rugsėjo 23 d. SVEIKATOS DNR. Patinimai ir celiulitas: kaip jų atsikratyti namų sąlygomis
Rugsėjo 16 d. SVEIKATOS DNR. Turėtų žinoti kiekvienas: anksčiau tai vadinta „baltais arkliais“, bet dabartinės būklės – kur kas sunkesnės
Rugsėjo 9 d. SVEIKATOS DNR. Ekstremalios sveikatai situacijos Lietuvoje: kokios jos gali būti ir kaip pasiruošti
Rugsėjo 2 d. SVEIKATOS DNR. Grįžta pamirštos ligos – ruoškitės, rudenį bus tik blogiau
Rugpjūčio 26 d. SVEIKATOS DNR. Gražus kokteilis – pavojingas kaip ir stiprūs gėrimai: ekspertė papasakojo, kaip žmonės suserga alkoholizmu
Rugpjūčio 19 d. SVEIKATOS DNR. Vasaros traumos būna itin skaudžios: po lūžių moterims labai svarbu pasitikrinti ir dėl kitos ligos
Rugpjūčio 12 d. SVEIKATOS DNR. Klastingos lytiškai plintančios ligos: po nuotykių nakties nieko nejaučia, o patikrinus – kelios infekcijos iš karto
Rugpjūčio 5 d. SVEIKATOS DNR. Susirgti galite ir dėl kondicionieriaus: profesorius papasakojo apie pavojingus atvejus vasarą
Liepos 29 d. SVEIKATOS DNR. Liga, kuria galite užsikrėsti tiesiog dirbdami darže: spazmai tokie, kad lūžta kaulai
Liepos 22 d. SVEIKATOS DNR. Vėžys, kuris Lietuvoje galėtų nykti sparčiau: siunčia žinią moterims
Liepos 15 d. SVEIKATOS DNR. Vertingi patarimai, kaip veido ir kūno masažą pasidaryti patiems: įsidėmėkite
Liepos 8 d. SVEIKATOS DNR. Šį naują tyrimą rekomenduojama pasidaryti kiekvienam: galite išvengti insulto ar infarkto
Liepos 1 d. SVEIKATOS DNR. Kada paskutinį kartą darėte plaučių rentgeną? Moteris ištinka isterija, kai joms staiga randa šią ligą
Birželio 17 d. SVEIKATOS DNR. Paaiškino, kodėl vyrai renkasi jaunesnes moteris ir kas ta vidurio amžiaus krizė
Birželio 10 d. SVEIKATOS DNR. Papasakojo, kas nutinka plyšus kraujagyslei smegenyse: įsidėmėkite visam laikui
Birželio 3 d. SVEIKATOS DNR. Kasos uždegimą paskatina vos 1 veiksmas: profesorius Kalibatas įspėja visus
Gegužės 27 d. SVEIKATOS DNR. Tyliąja žudike vadinama liga smogia iš pasalų: iki ligoninės spėja atvykti ne visi
Gegužės 20 d. SVEIKATOS DNR. Laimo liga - laiku nepastebėjus gresia paralyžius
Gegužės 13 d. SVEIKATOS DNR. Radikulitas ir surakinta nugara: jei ima nors kiek skaudėti, būtina ieškoti pagalbos
Gegužės 6 d. SVEIKATOS DNR. Alkoholis ir širdies ligos: ar tikrai šaukštas jo išvalys kraujagysles?
Balandžio 29 d. SVEIKATOS DNR. Sveikatos būklė, kurią lietuviai mėgsta kentėti: kai to nebegali, tai eina pas psichiatrus
Balandžio 22 d. SVEIKATOS DNR. Pasakė, kodėl atsiranda venų varikozė: pastebėkite laiku
Balandžio 15 d. SVEIKATOS DNR. Žmonės vengia tikrintis dėl šios rūšies vėžio: jį išsigydžiusi Jurgita ragina nedelsti
Balandžio 8 d. SVEIKATOS DNR. Gydytojas papasakojo, kaip dėl grožio moterys susigadina veidus: „Yra tekę matyti ir pacientę su daliniu aklumu“
Kovo 25 d. SVEIKATOS DNR. Prasidėjo ligoms palankus metas: kaip stiprinti sveikatą, o kada jau nelaukiant važiuoti į ligoninę
Kovo 18 d. SVEIKATOS DNR. Sapnai ir jų reikšmės – ekspertas paaiškino, ką galime sužinoti miegodami
Kovo 4 d. SVEIKATOS DNR. Knarkimas gali išduoti pavojingą ligą: pasitikrinkite, ar nesergate
Vasario 26 d. SVEIKATOS DNR. Šias ligas labai sunku „pagauti“: jas rasti užtrunka 4-6 metus
Vasario 19 d. SVEIKATOS DNR. Suaugusius kankinanti liga taikosi ir į vaikus: profesorė įspėja, kas ją išduoda
Vasario 12 d. SVEIKATOS DNR. Alytiškė 38-erių jau sirgo kepenų ciroze, išgirdus diagnozę jos klausė: „Nevemiat krauju?“
Vasario 5 d. SVEIKATOS DNR. Lietuvoje – eilė pavojingų virusų: tai svarbu žinoti, norint neužsikrėsti
Sausio 29 d. SVEIKATOS DNR. Jokiu būdu nekartokite šių antibiotikų gėrimo klaidų: gali baigtis liūdnai
Sausio 22 d. SVEIKATOS DNR. Gydytoja pataria, kada jau reikia sunerimti dėl kosulio: pasitikrinkite laiku
Sausio 15 d. SVEIKATOS DNR. Lūžiai ir žaizdos: auksiniai chirurgo ir traumotologo patarimai, kaip elgtis susižeidus
Sausio 8 d. SVEIKATOS DNR. Skausmingas švenčių palikimas: kaip išvengti šių negalavimų ir net ligų
Sausio 1 d. SVEIKATOS DNR. Itin reta plaučių liga pražūtingesnė už vėžį: kaip atpažinti?
Gruodžio 25 d. SVEIKATOS DNR. Agresyvų vėžį įveikusi vilnietė siunčia žinią: šie tyrimai gali išgelbėti gyvybę
Gruodžio 18 d. SVEIKATOS DNR. Nevenkite mirties temos – toks pokalbis su artimaisiais kitiems gali išgelbėti gyvybę: puiki proga jį pradėti per šventes
Gruodžio 11 d. SVEIKATOS DNR. Kūno masės indeksas ir kiti rodikliai – jei norime jaustis ir atrodyti geriau, štai, į ką reikia kreipti dėmesį
Gruodžio 4 d. SVEIKATOS DNR. Kaip tvarkytis su skausmu, kad nereiktų gultis ant operacinio stalo? Atskleidė vertingus patarimus
Lapkričio 27 d. SVEIKATOS DNR. Ar sveika valgyti blynus? Atskleidė tiesą
Lapkričio 20 d. SVEIKATOS DNR. Atskleidė, ar mėnulis ir magnetinės audros veikia mūsų sveikatą: kiti mano neteisingai
Lapkričio 13 d. SVEIKATOS DNR. Garsus Lietuvos neurologas atskleidė, kaip išlikti jaunam ir sveikam: štai, ką reikia žinoti
Lapkričio 6 d. SVEIKATOS DNR. Šiukštu nedarykite to prieš naktį: miegosite daug blogiau
Spalio 30 d. SVEIKATOS DNR. Alkoholis ir poilsio dienos: kaip prisimenant mirusius patiems neprisišaukti dar vienų laidotuvių
Spalio 23 d. SVEIKATOS DNR. Pasijusite daug laimingesni: pasakė, ką reikia daryti lietuviams
Spalio 16 d. SVEIKATOS DNR. Atskleidė ilgaamžiškumo paslaptį: štai, ką reikia valgyti
Spalio 9 d. SVEIKATOS DNR. Rimvydo širdį „suėdė“ gripas: sirgo net be temperatūros
Spalio 2 d. SVEIKATOS DNR. Lietuvos profesorius atšventė 100 metų jubiliejų: atskleidė ilgaamžiškumo paslaptį
Rugsėjo 25 d. SVEIKATOS DNR. Vilnietis Mantvydas buvo miręs: tai, ką jis pasakoja, sukrečia
Rugsėjo 18 d. SVEIKATOS DNR. Auksiniai šeimos gydytojo patarimai: štai, kodėl reikia nueiti miegoti ne vėliau kaip 1 val. nakties
Rugsėjo 11 d. SVEIKATOS DNR. Garsią lietuvę pribloškė pasakyti mediko žodžiai: „Kodėl mane reikia pjaustyti!?“
Rugsėjo 4 d. SVEIKATOS DNR. Vilnietės gyvenimą sugriovė komplikuotas gimdymas: tą dieną pasikeitė viskas
Rugpjūčio 28 d. SVEIKATOS DNR. Limfomą nugalėjęs Stano papasakojo, kaip jaučiasi dabar: viskas pasikeitė
Rugpjūčio 21 d. SVEIKATOS DNR. Dalia Teišerskytė atvirai prakalbo apie ją užklupusį vėžį: kovoja dvejus metus
Rugpjūčio 14 d. SVEIKATOS DNR. Mamą ir tėtį palaidojęs Sakalas Uždavinys atvėrė širdį: „Viską mačiau savo akimis“
Rugpjūčio 7 d. SVEIKATOS DNR. Ši infekcija baigiasi sepsiu ir staigia mirtimi: išduoda vos 1 požymis
Liepos 31 d. SVEIKATOS DNR. Šis sutrikimas griauna paauglių gyvenimus: baigiasi net mirtimi
Liepos 24 d. SVEIKATOS DNR. Justina Partikė vėl guls ant operacinio stalo: atskleidė, kas laukia
Liepos 17 d. SVEIKATOS DNR. Simona Lipnė prakalbo apie vaikų sveikatą: sulaukia net replikų
Liepos 10 d. SVEIKATOS DNR. Lietuvių pamėgtas maistas sukelia vėžį: daugelis to nežino
Liepos 3 d. SVEIKATOS DNR. Štai kas atbaidys uodus: įsidėmėkite visam laikui
Birželio 26 d. SVEIKATOS DNR. Dėl šios ligos lietuviai gėdijasi kreiptis į medikus: uždelsus baigiasi mirtimi
Birželio 19 d. SVEIKATOS DNR. Šią slaugytoją Vilniaus ligoninėje myli tūkstančiai: vadina net mama
Birželio 12 d. SVEIKATOS DNR. Gydytojas įspėja dėl magnetinių audrų: paaiškino, ką paveiks
Birželio 5 d. SVEIKATOS DNR. Iš pasalų smogusi liga sugniuždė aktyvią vilnietę: nelinkėtų niekam
Gegužės 29 d. SVEIKATOS DNR. Žaibiškai smogusi liga sujaukė 37-erių kaunietės gyvenimą: netikėjo net medikai
Gegužės 22 d. SVEIKATOS DNR. Mirus Almai Adamkienei, svarbi medikų žinia: tai gali nutikti bet kam
Gegužės 15 d. SVEIKATOS DNR. Visiškai sveiką vilnietį pakirto mirtina liga: galvojo, kad peršalo
Gegužės 8 d. SVEIKATOS DNR. 57-erių Giulija Baužienė prakalbo apie sveikatos bėdas: davė vertingą patarimą
Gegužės 1 d. SVEIKATOS DNR. „Šokoladas sielai“ įkūrėja atskleidė, kaip atsikratyti svorio: padėjo 1 taisyklė
Balandžio 24 d. SVEIKATOS DNR. Šios grožio procedūros sukelia vėžį: gydytoja skubiai perspėja
Balandžio 17 d. SVEIKATOS DNR. Gatvėje sukniubusi Karolina tokios diagnozės nesitikėjo: viskas vyko žaibiškai
Balandžio 10 d. SVEIKATOS DNR. Agresyvi kepenų liga Kamilei smogė iš pasalų: ją išdavė vos 1 simptomas
Balandžio 3 d. SVEIKATOS DNR. Sveiką mažeikiškę supurtė klastinga liga: negalėjo net pajudėti
Kovo 27 d. SVEIKATOS DNR. Ši 18-metė vilnietė – viena iš milijono: liga negrįžtamai pakeitė gyvenimą
Kovo 20 d. SVEIKATOS DNR. Ši paprasta operacija keičia lietuvių gyvenimus: medikai skubiai įspėja
Kovo 13 d. SVEIKATOS DNR. Žaibiškai smogusi infekcija sugriovė šiauliečių gyvenimą: įspėja visus
Kovo 6 d. SVEIKATOS DNR. Garsiam vilniečiui vilčių neteikė net JAV medikai: šių žodžių nepamirš niekada
Gal jau viena karta atstokite nuo zmoniu su savo ta numirele?Kad jau nebesivaidentu tautai kaip vaiduoklis?Atsimename kokia ji buvo,kaip velniai zino nuo ko apkvaisusi,soc. tinkluose rusiskais keiksmais keike zmones,kurie nenorejo "stebuklingosios" vakcinos.Nemenka dali Lietuvos zmoniu,kuriu ji net nepazinojo,kurie jai nepadare nieko blogo,o ir ji nebuvo jokia saumauta medike,kad apie vakcinas nors ka nutuoktu.Kaip apkvaisusi su peiliu rankose ejo siurpinti laiptynes kaimynes senutes.Zodziu nebera jos ir rami galva,todel gana jau cia tu numireliu.
O gal maziau alkoholio su neaiskios kilmes medziagom vartoti vienu metu?
kažkaip aš nenoriu veikti to, ką veikė jinai - girtai esant kolioti rusiškais žodžiais savo laiptinės žmones ar ant jų durų pimpalus piešti. Arba skerečiotis girtai scenoje ar gatvėse, ar neįgalioje vietoje prie prekybcentrio pasistatyti savo prabangią auto.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI