Tai reiškia, kad didesnė tikimybė, jog į jus trenks žaibas, nei kad laimėsite milijonus. Nepaisant to, milijonai žmonių vis tiek išbando savo sėkmę kiekvieną savaitę.
Nors matematikos profesorius Nickas Kapooras iš Fairfieldo universiteto Konektikute teigia, kad „nėra jokio mokslo“, kuris leistų nuspėti laimingus skaičius, Stefanas Mandelis rado būdą, kaip „nulaužti“ loterijos sistemą naudodamas „paprastą matematiką“.
Išdavė sėkmės paslaptį
Mandelis ilgus metus kūrė savo teoriją ir galiausiai įkūrė loterijos sindikatą, kuriame dalyviai bendrai investuodavo pinigus į loterijos bilietus, taip padidindami savo šansus laimėti.
Naudodamasis šia sistema, iš pradžių sindikatu laimėjo 19 000 JAV dolerių (18 337,09 euro), o Mandelis iš jų pasiėmė beveik 4 000 JAV dolerių (3860,44 euro). Tai jam leido su šeima persikelti iš Rumunijos į Australiją, rašo unilad.com.
Vėliau Mandelio sindikatas, pavadintas International Lotto Fund (ILF), laimėjo loteriją net 14 kartų. Jie ne visada laimėdavo pagrindinį prizą, tačiau per metus jų sistema sugeneravo dideles pinigų sumas JAV, Australijoje ir Rumunijoje.
Nors Mandelio schema nebuvo laikoma neteisėta, ji sukėlė įtarimų įvairiose tarptautinėse institucijose, įskaitant CŽV ir FTB, kurios pradėjo tyrimus. Galiausiai tiek Mandelis, tiek ILF buvo išteisinti.
Tačiau, nors jis nebuvo pripažintas kaltu, teisiniai procesai sukėlė jam rimtų finansinių problemų. 1995 m., praėjus vos trims metams po to, kai jis laimėjo 27 mln. dolerių (26 057 970 eurų) prizą, Mandelis bankrutavo. Po to jis dešimtmetį užsiėmė įvairiomis investicinėmis schemomis.
Mandelis naudojo sistemą, vadinamą „kombinatoriniu kondensavimu“, kurios esmė buvo tokia: jei perkant pakankamai bilietų galima išbandyti visas įmanomas skaičių kombinacijas ir tai kainuoja mažiau nei pats pagrindinis prizas, tai galima garantuotai laimėti.
Būtent ši strategija privertė JAV valdžią keisti loterijos taisykles.
Po Mandelio sėkmės buvo įvesti nauji ribojimai masiškai pirkti bilietus, naudoti kompiuteriu sugeneruotus skaičius. Tai buvo padaryta tam, kad niekas kitas negalėtų pakartoti Mandelio metodo.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!