Grupuotė, pasivadinusi „Cybertruck Hunters“, ėmėsi netradicinio būdo išreikšti savo kritiką. Jie iš kitų transporto priemonių projektuoja animacijas ir tekstus ant šių elektromobilių, kai jie stovi prie šviesoforo ar kitose viešose vietose.
Projekcijose dažniausiai pasirodo užgaulios ar satyrinės žinutės, nukreiptos prieš „Cybertruck“ vairuotojus. Pavyzdžiui, viename iš tekstų rašoma: „Įdomu, ar visi, kurie mane aplenkia, galvoja, kad esu nacis, ar tiesiog arogantiškas žmogus“.
Kita frazė ironizuoja automobilio dizainą: „Negalvok apie tai kaip apie sunkvežimį... galvok kaip apie bandymą kompensuoti trūkumus.“
„Cybertruck Hunters“ savo žinutėmis taikosi ne tik į „Cybertruck“ vairuotojus, bet ir į patį Eloną Muską. Vienoje iš projekcijų pasirodė užrašas: „Vyras, sukūręs sunkvežimį, primenantį karstą, tikriausiai jaučia malonumą prisidėdamas prie 2,3 mln. Sudano vaikų mirties.“
Manoma, kad ši žinutė yra užuomina į E. Musko sprendimą nutraukti finansinę paramą USAID programoms.“
Plitimas socialiniuose tinkluose
Šių projekcijų vaizdo įrašai aktyviai dalijami socialinėje platformoje „TikTok“, kur populiariausias vaizdo įrašas jau sulaukė 2,7 mln. peržiūrų.
Aktyvistai, atrodo, turi pakankamai išteklių savo veiklai. Kai kuriose scenose projekcijos atliekamos iš brangaus „Lamborghini Aventador“ superautomobilio.
Nors ši protesto forma yra netradicinė, ji išsiskiria tuo, kad bent jau nepadaro jokios fizinės žalos automobiliams ar jų savininkams.