„The Free Press“ ji teigė, jog JAV viceprezidentas pasikliauja ja kaip savo artimiausia patarėja.
Vis dėlto, U. Vance turi būti antra pagal svarbą po JAV prezidento Donaldo Trumpo, todėl J. Vance‘ui su ja dažniausiai tenka bendrauti trumposiomis žinutėmis, siunčiamomis tarp susitikimų.
„Nežinau, jis ne tiek prašo mano patarimo, kiek tiesiog jaučiasi labai vienišu, pasaulis gali būti labai vieniša vieta, kai neturi su kuo pasidalyti“, – kalbėjo ji.
Kartu susipažino Jeilio universitete
40-metis J. Vance‘as sulaukė gerokai daugiau žiniasklaidos dėmesio nei daugelis jo pirmtakų. Kalba Miuncheno saugumo konferencijoje, kurioje jis kritikavo Europos šalis dėl „žodžio laisvės ribojimo“, sukėlė aštrias reakcijas, o praėjusį mėnesį Ovaliajame kabinete jis buvo bene pagrindinė priešiško susitikimo su Ukrainos prezidentu Volodymyru Zelenskiu figūra.
Jis taip pat tapo pirmuoju JAV viceprezidentu, kuris buvo paskirtas Respublikonų nacionalinio komiteto finansų pirmininku, todėl yra išankstinis favoritas 2028 m. partijos prezidento rinkimuose.
Daugelis jį laiko D. Trumpo judėjimo „Padarykime Ameriką vėl didžią“ įpėdiniu.
U. Vance yra Kalifornijoje gimusi indų imigrantų dukra, baigusi Jeilio ir Kembridžo universitetus. Būtent Jeilyje 2010 m. ji susipažino su savo būsimu vyru, kai jiedu prisijungė prie diskusijų grupės apie „socialinį nuosmukį baltojoje Amerikoje“.
Pora, kuri kartu augina tris vaikus, praėjusį mėnesį dalyvavo koncerte, vykusiame Kennedy centre Vašingtone. Tačiau jame įvyko protestas, kuris paprastai santūriame klasikinės muzikos pasaulyje nėra įprastas reiškinys.
„Tu sugriovei šią vietą!“ – šaukė vienas koncerto lankytojas, turėdamas omenyje D. Trumpo sprendimą atleisti Kennedy centro valdybos pirmininką bei 13 jo patikėtinių ir naujuoju pirmininku paskirti save.
Antroji ponia sakė, kad jos ir J. Vance‘o tai nepaveikė, tačiau skundėsi dėl žiniasklaidos „išgalvotų naratyvų“, pridurdama: „Tai buvo maždaug 20 ar 30 sekundžių, kai keletas žmonės šūkavo ir vilkino koncerto pradžią, ir buvo keletas kitų žmonių, kurie plojo. J. D. jiems pamojavo, o paskui mėgavomės šou, į kurį atvykome.“
„Daugybė žmonių sukuria įvairiausių pasakojimų apie mus“
„Mūsų gyvenimas yra labai keistas, nes yra daugybė žmonių, kurie tiesiog sukuria įvairiausių pasakojimų apie mus, apie tai, ką mes galvojame, ką darome, kodėl tai darome, kiek daug planuojame ir panašiai.“
Ji papasakojo, kad jai teko skubiai pereiti iš teisininkės pozicijos į JAV viceprezidento žmonos pareigas.
„Dieną prieš tai, kai J. D. buvo išrinktas [D. Trumpo kandidatu į viceprezidento postą] – aš nežinojau, kad jis bus išrinktas – dirbau teisininke ir turėjau garderobą žmogus, turinčio tris vaikus, mėgstančio veiklas lauke, turinčio šunį, nemėgstančio, kad viskas būtų pernelyg brangu“, – sakė ji.
Ir pridūrė: „Ir tuomet persijungė jungiklis, ir tai nėra taip, kad atsirado visiškai naujas garderobas, stilistas ir visa kita.“
Paklausta, ką reiškia būti indų kilmės amerikiete „MAGA šalyje“, kurią jos pašnekovė apibūdino kaip pilną „blondinių, botokso ir veido patempimų“, antroji ponia atsakė: „Aš juokiuosi, nes man būtų labai sunku būti blondine. Ta spalva atrodytų visiškai absurdiškai.“
Nepritarianti dažams, ji leido plaukams žilti ir pernai respublikonų nacionaliniame suvažiavime pasirodė be makiažo. „Kad ir kaip ten būtų, mano priėmimas šiame pasaulyje, o aš nesu iš itin turtingų sluoksnių, nesu iš labai madingų asmeninių ar profesinių sluoksnių, buvo tikrai teigiamas.“
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!