vyresnis amžius
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vyresnis amžius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vyresnis amžius“.
56-erių moteris apie santykius su 36 metų vaikinu: tai daro 3 kartus per dieną
56 metų moteris sako besimėgaujanti „geriausia savo gyvenime seksu“ su savo 36 metų partneriu. Ji tikina tai daranti tris kartus per dieną ir stengiasi, kad kiekvienas kartas truktų ilgiau nei valandą.
Jogos instruktorė Shakti Sundari savo meilę jaunesniems vyrams atrado išsiskyrusi su pirmuoju savo vyru. Ji sako, kad tik susipažinus su 36 metų verslininku Robu, jos seksualinis gyvenimas pasiekė patį piką.
Jie susipažino labdaros renginyje Londone ir aistra iškart užsiplieskė.
73-ejų kaunietei sveikatos pavydėtų ir jaunesni: špagatą atlieka be jokio vargo
73-ejų kaunietė Sabina Uptienė yra tikras pavyzdys, kad amžius – ne kliūtis aktyviai gyventi. Moteris kasdien sportuoja ir be jokio vargo sugeba atlikti špagatą, o savo pavyzdžiu bei gera nuotaika užkrečia ir aplinkinius.
Patarimai, kaip santykiuose išlaikyti romantiką vyresniame amžiuje
Intymūs santykiai vyresniame amžiuje taip pat įmanomi, ypač jei to nori abu partneriai. Žinoma, jie nebus tokie, kokie buvo prieš kelias dešimtis metų, tačiau tie, kurie tuo mėgaujasi, teigia, kad viskas gali būti tik geriau. Nebereikia jaudintis, labiau pasitikima savimi ir partneriu, ieškoma įvairovės, niekur neskubama ir nekeliami pernelyg aukšti lūkesčiai.
Intymūs santykiai vyresniame amžiuje: štai ką reikėtų žinoti
Bėgant metams keičiasi daugybė dalykų – ne tik žmogaus išvaizda, bet ir organizmo fiziologiniai procesai. Ne nuostabu, kad kinta ir galimybės lytiškai suartėti. Vieni į tai reaguoja labai skaudžiai ir tiesiog net nebemėgina mėgautis meilės žaidimais, kiti to net nebepasigenda ir dėmesį nukreipia kitomis, jiems taip pat maloniomis linkmėmis. Tretieji vis dar nori, ir vis dar gali, todėl džiaugsmingai mėgaujasi tuo ir suteikia daug naudos savo sveikatai.
Vyresniame amžiuje sunkiau pasisavinami mineralai ir vitaminai: medikė paaiškino, ko imtis
Sveika ir subalansuota mityba – viena iš pamatinių geros savijautos taisyklių. Deja, bet su amžiumi net ir didžiausios tiesos turi išimčių. Medikė atsako, kodėl vyresnio žmogaus organizmui darosi vis sunkiau pasisavinti įvairius mineralus ir vitaminus net ir iš kokybiško maisto.
„Pirmiausia reiktų pradėti nuo mūsų virškinimo sistemos senėjimo.
Šios gudrybės padės sulieknėti: pradėkite nuo šiandien
Jei esate vyresnės nei 40 metų, galbūt pastebėjote, kad svoris auga daug greičiau nei krenta, o sulieknėti sunkiau nei anksčiau. Jūsų mitybos įpročiai, hormonai, ir kaip jūsų kūnas kaupia riebalus, visa tai gali lemti, dėl ko taip sudėtinga sulieknėti. Tačiau keletas „WebMD“ atskleistų paprastų žingsnių gali jums padėti. Valgykite kuo daugiau daržovių ir vaisių Stenkitės prie kiekvieno patiekalo rinktis šviežių salotų ar daržovių garnyrą.
Vyresnio amžiaus bedarbiams pasiūlė išeitį
Lietuvoje vyresni nei 50 metų žmonės neretai susiduria su problema, kad negali susirasti darbo, o iki pensijos dar likę nemažai laiko. Yra įvairių iniciatyvų ir pasiūlymų jų užimtumui didinti, taip pat ir skatinančių kurti verslą. Tačiau, pasak specialistų, dažniausiai tokio amžiaus žmonėms pritrūksta ryžto ir tikėjimo savo idėja.
TOP 7 mitai apie vyresnio amžiaus žmonių seksualinį gyvenimą (N-18)
Kas pasakė, kad nugyvenus 50 metų, baigiasi lytinis gyvenimas? Seksologė Dorree Lynn paneigia šiuos mitus. 1. Vyresnės moterys yra prastos meilužės Netiesa. Visais amžiais vyresnės moterys viliodavo jaunesnius vyrus, kad patenkintų savo seksualinius geidulius. Pasaulio istorijoje egzistuoja ne vienas pavyzdys, kai vyresnio amžiaus moteris buvo seksualiai aktyvesnė nei jaunesnė.
Man keturiasdešimt: kaip lieknėti?
40 metų – tam tikra riba, kai gyvenime nemažai pasiekta, nusistovėjęs tam tikras ritmas ir viskas atrodo daugmaž stabilu. Tačiau daugelis moterų žvilgtelėjusios į veidrodį su apmaudu pastebi, kad kiekvienais metais kaupiasi vis daugiau papildomų kilogramų, o jų atsikratyti tampa sunkiau nei jaunystėje.
Ko organizmui trūksta vyresniame amžiuje?
Retas žmogus nebijo pasenti. Anot psichologų, ši baimė susijusi su nerimu, jog gyvenimo saulėlydyje jis gali jaustis vienišas, niekam nereikalingas, nepajėgus savarankiškai atlikti daugybės dalykų.
REKLAMA
REKLAMA
Pergalė prieš senatvę – dvasinė jaunystė
Nei vienas iš mūsų nesame amžinas. Pabaiga neišvengiama. Iškart po gimimo mes visi stojame į tą patį bėgimo taką ir pradedame varžybas. Kuo labiau tolstame nuo starto linijos, tuo dažniau mus aplanko mintys: kaip čia sulėtinus bėgimą, sustojus, pailsėjus... Deja, bet koks sustojimas – tai taip pat finišas. Gyvenimas – pastovus judėjimas. Ką gi daryti? Vienas iš patarimų – nenusiminti.
Gyvenkite, kupiną įvairiausių įvykių gyvenimą.
Kovojame su amžiumi – palaikome formą
Ginčytis neverta, niekas nesugebės išgyventi ilgiau, nei nulėmė gamta. Užtat trumpiau – prašom. Galima ne tik anksčiau laiko pasenti, bet net ir persikraustyti į kitą pasaulį. Tereikia pamiršti apie bet kokias, nors ir mažiausias pastangas, kurios būtinos išsaugoti fizinę savo kūno formą.
Taigi, vis dėlto:
Stebėkite savo svorį. Kiekvieni naujai priaugti penki svorio kilogramai pasendina žmogų ne mažiau kaip metais. Paskaičiuokite savo „realų“ amžių.