tuomet lietuvos
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tuomet lietuvos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tuomet lietuvos“.
Lenkų politikai apie Vilnių: tai neatskiriama nuo Lenkijos
Lenkų ir diplomatai, rodosi, nesiruošia atsisakyti santykius tarp abiejų valstybių komplikuojančių akcentų dėl Vilniaus priklausymo Lenkijai. Minėdami 74-ąsias „Aušros vartų“ karinės operacijos metines lenkų politikai ir diplomatai išsakė ne tik pagarbą Lietuvos sostinėje žuvusiems lenkų kariams, tačiau, pabrėžė ir „Vilniaus neatskiriamumą nuo Lenkijos“. Į renginyje dėstomas mintis dėmesį atkreipė Konservatorių partijos Vilniaus rajono skyrius, pažymėjęs „labai iškalbingas kai kurių Lenkijos par...
Kremliaus pakalikai atrado siaubą keliančių lietuvių snaiperių Ukrainoje
Nepripažintos Luhansko liaudies respublikos „liaudies milicija“ paskelbė apie į fronto liniją atvykusius Lietuvos ir Gruzijos snaiperius, kurie tariamai kovoja Ukrainos jėgos struktūrų pusėje. Žurnalistams šią „skandalingą“ dezinformaciją jau tradiciškai paskelbė LLR atstovas spaudai Andrejus Maročko. Pranešimai apie lenkų, gruzinų, latvių ar lietuvių „snaiperius“ ar „baltąsias pėdkelnes“ pasirodo reguliariai.
Rinkos dalyviai: Rusijos embargas iki 2017-ųjų pabaigos nenustebintų
Rusijos premjerui pareiškus, kad žemės ūkio produkcijos embargą siūloma pratęsti dar pusantrų metų - iki 2017-ųjų pabaigos - Lietuvos rinkos dalyviai teigia dėl to nesistebintys. Be to, anot jų, net jei Rusija atvertų rinką, į ją būtų gabenami tik nedideli produkcijos kiekiai. Daugiau nei 20 proc. produkcijos į Rusiją eksportavusios Vilkyškių pieninės vadovas Gintaras Bertašius tvirtino, jog toks Rusijos ketinimas nėra netikėtas.
Kaip Michailas Gorbačiovas bandė Lietuvai sankcijas taikyti
1990-ųjų balandžio 18-ąją Michailas Gorbačiovas, bandydamas išlaikyti Lietuvą Sovietų Sąjungoje, pritaikė respublikai sankcijas – visišką ekonominę bloką, rašoma lenta.ru. Siekdamas išlaikyti „perestroikos“ kursą ir bandydamas bent kaip išsaugoti braškantį sąjungos monstrą, Michailas Gorbačiovas buvo priverstas nuolaidžiauti. Pavyzdžiui, būtent jo iniciatyva buvo įvestos kelios SSRS konstitucijos pataisos, po kurių, 1990 kovo 15-ąją, jis tapo prezidentu.