pykti
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „pykti“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „pykti“.
Kaip paleisti pyktį? Šie patarimai padės veiksmingai atsikratyti neigiamų emocijų
Šiomis dienomis, kuomet Rusijos kariai niokoja Ukrainą, vis dažniau išgirstame ne tik įvairių pagalbos prašymų, bet ir pykčio kupinų pasisakymų. Tai – visiškai suprantama, tačiau kartais tas pyktis užima per didelę mūsų gyvenimų dalį, todėl ima trukdyti jo kokybei.
Gyvenimas nėra tik juoda arba balta. Mes gyvename kupiną ryškiaspalvių emocijų gyvenimą: kartais užlieja tyras džiaugsmas, o kartais – melancholija ar pyktis.
Pikčiurnoms reikia išmokti valdytis
Savo šūksniais ir pagrūmojimais įskaudinę artimiausius ir brangiausius žmones viliamės, kad taip atkreipsime jų dėmesį į save, priversime išpildyti mūsų svajones ir norus, apie kuriuos pastarieji dažnai nė nenumano. Sustabdyti – įmanoma Slegiantys kaltės ir gėdos jausmai, nepasitikėjimas savimi, vidinė sumaištis ir galiausiai žala aplinkiniams bei pačiam sau – tai vis tų pačių pykčio proveržių padariniai.
Pikčiurnoms reikia išmokti valdytis
Savo šūksniais ir pagrūmojimais įskaudinę artimiausius ir brangiausius žmones viliamės, kad taip atkreipsime jų dėmesį į save, priversime išpildyti mūsų svajones ir norus, apie kuriuos pastarieji dažnai nė nenumano.
Sustabdyti – įmanoma
Slegiantys kaltės ir gėdos jausmai, nepasitikėjimas savimi, vidinė sumaištis ir galiausiai žala aplinkiniams bei pačiam sau – tai vis tų pačių pykčio proveržių padariniai.
Apie „Tesco“, „The Independent“ ir pigius lietuvius
Užvakar padėjau įsidarbinti į TESCO sandėlius vienam iš Lietuvos pabėgusiam inžinieriui elektrikui. Jo didžiausia alga Lietuvoje, kol neprarado darbo, buvo apie tris tūkstančius litų. Beveik visą algą pasiimdavo naujųjų čiukčių ir Aleutų (skandinavų) bankų sukurta ir įteisinta reketininkų kontorą (antstoliai "в законне"). Kaip tai atsitiko ir kodėl jis papuolė į sunkią padėtį (tapo benamiu), tai ne šio rašinio tema, todėl nesiplėsiu.
Suvaldykite pyktį, kol jis nepradėjo valdyti jūsų (I)
Visi žinome, kas yra pyktis. Visi esame tai patyrę: ar tai būtų trumpas susierzinimas ar galingo įsiūčio banga. Pyktis yra visiškai normali, dažniausiai sveika ir žmogiška emocija. Tačiau kai ji tampa nebekontroliuojama ir destruktyvia, kyla problemos— nesklandumai darbe, asmeninių santykių bėdos, suprastėja bendra gyvenimo kokybė. Apima jausmas, kad esate valdomi neprognozuojamos galingos emocijos. Šis straipsnis padės jums suprasti ir kontroliuoti pyktį.
Siūloma nedrausti laikyti daugiabučiuose pavojingų šunų
Seimo narės Zitos Užlytės nuomone, draudimas laikyti pavojingus šunis ir pavojingų šunų mišrūnus tik daugiabučiuose namuose nepadėtų pasiekti pagrindinio tokių šunų laikymo ribojimo tikslo - žmonių apsaugos nuo galimo tokių šunų keliamo pavojaus.
Agresyvumą ir pyktį mažina saldūs gėrimai
JAV mokslininkai nustatė ryšį tarp saldžiųjų gėrimų vartojimo ir agresijos. Atlikus tyrimus gautas gana įdomus rezultatas: mažiau agresyvūs buvo tie, kurie gėrė saldžiuosius gėrimus.
Šio eksperimento autoriai, Ohajo universiteto mokslininkai teigia, kad cukraus vartojimas nėra tiesiogiai agresyvumą mažinanti priemonė, bet medikams ir fiziologams reikėtų detaliau ištirti ryšį tarp gliukozės kiekio kraujyje ir agresyvumo. Tuo labiau kad yra ir kitų panašių tyrimų bei rezultatų šia tema.
Klaidos, griaunančios santykius
Vyras vėl supyko? Vėl leptelėjote ne tą frazę? Sužinok kas nepatinka tavo vyrui ir jūsų asmeninis gyvenimas pasikeis į gerą! Vyrą pykdo, kai tu kesiniesi į jo asmeninį gyvenimą. Leisk vyrui turėti savo kompiuterį, savo pomėgius, savo draugus ir savą užrašų knygelę. Tegu joje būna jo draugų telefonų numeriai ir kitos koordinatės. Vyras - nėra vaikas, todėl leisk jam būti savarankiškam. Vyrą pykdo, kai tu apšneki jo tėvus. Kad ir kaip tau nepatiktų tavo anyta, išlaikyk emocijas savyje.
Pyktis visados grįžta atgal
Mano žmona nuolat reikšdavo didelį nepasitenkinimą dėl to, kad mūsų ateinanti tarnaitė prastai išlygina marškinius ir palaidinukes, patvirtindama savo žodžius „daiktiniais įrodymais". Taip tęsėsi labai ilgai. Pastebėdavo ji ir kitokių tarnaitės nusižengimų, pavyzdžiui, kartais sriuboje rasdavo kokį plaukelį ir panašiai. Tuos bambėjimus atremdavau pasiūlymu drabužius lyginti pačiai ir įrodinėjau, kad jos piktinimasis sugrįžta atgal jai pačiai dar stipresnis.
Šiek tiek apie pyktį
Pyktis yra viena iš dažniausiai neteisingai suprantamų ir neteisingai naudojamų žmogiškųjų emocijų. Pyktis yra reakcija į vidines emocijas, o ne suplanuotas veiksmas. Jį parodyti yra kur kas lengviau, nei giliai slypinčius jausmus. Kodėl mes supykstame?
Jausmai, glūdintys po pykčio reakcija, verčia mus jaustis pažeidžiamais ir silpnais; pyktis padeda mums pasijusti (bent jau laikinai) stipriais ir kontroliuojančiais situaciją.
REKLAMA
REKLAMA
Ko moterys nežino apie vyrus?
Kol šis pasaulis suksis, tol nepaliaujamai bus kalbama apie vyrų ir moterų skirtumus. Visi ginčysis kas geresni, moterys mano, kad pažįsta vyrus, vyrai – moteris. Tačiau juk tai ir verčia žmones domėtis vieniems kitais. Aš atskleisiu 10 dalykų ko moterys nežino apie vyrus.
1. Pykti ant vyrų yra tolygu tam, jei jūs pyktumėte ant savęs, kad negalite skristi. Tai fiziškai neįmanoma.
2. Taip, jie tikrai mano, kad aktorė Megan Fox yra karšta. Tačiau kartais jie tiesiog negali to pripažinti.
Apie ką vyrams meluoja moterys?
Kaip manote, kas geriau meluoja – moterys ar vyrai? Na, į šį klausimą tikrai neatsakysime, tačiau turime pripažinti, kad kartais pameluoja tiek vieni, tiek kiti. Šįkart pateikiame 9 dalykus, apie kuriuos dažniausiai moterys meluoja vyrams.
1. „Aš ant tavęs nepykstu“. Kai jis su jumis dėl kažko nekalba visą dieną, o jūs, paklausęs „dėl ko pyksti, brangioji“, išgirstate šią frazę, būkite tikras, kad tai netiesa.