psichiatras
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „psichiatras“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „psichiatras“.
Atleistas homoseksualumą „gydęs“ psichiatras Aleksandras Alekseičikas-Kirinovas
Iš darbo atleistas Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro Ribinių būsenų skyriaus vedėjas Aleksandras Alekseičikas-Kirinovas. Psichiatras buvo pagarsėjęs tuo, kad sovietmečiu „gydė“ homoseksualumą, o kvestionuojamus gydymo metodus taikė iki šiol.
Turimais duomenimis, A. Alekseičikas-Kirinovas atleistas iš darbo dėl šiurkščių darbo etikos pažeidimų.
Medikai pataria, kaip atpažinti priklausomybę: pagalbos geriausia kreiptis dabar
Priklausomybės ligos yra rimtas iššūkis ne tik sveikatos apsaugos sistemai, bet ir visuomenei. Deja, priklausomybės ligos dažnu atveju paveikia ne tik žmogaus fizinę sveikatą, bet ir gebėjimus dirbti ar dalyvauti šeimos gyvenime. Kaip atpažinti priklausomybės ligas ir kada bei kur kreiptis pagalbos, pataria gydytojai.
Priklausomybė – tai psichikos sutrikimas, atsirandantis dėl polinkio vartoti psichiką veikiančias medžiagas ar imtis tam tikros veiklos, pavyzdžiui, lošti.
Turėtų žinoti kiekvienas: anksčiau tai vadinta „baltais arkliais“, bet dabartinės būklės – kur kas sunkesnės
Gydytojai psichiatrai atvirai pasakoja, kad šiais laikais dažniau susiduria su tokiomis psichikos sveikatos būklėmis kaip psichozė. Gydytojas psichiatras ir Vilniaus psichikos sveikatos centro direktorius Martynas Marcinkevičius sako, kad kartais psichozę gali sukelti ir vienkartinis draudžiamų cheminių medžiagų vartojimas.
Atviras psichiatro interviu gali kainuoti jam darbą – LGBT aktyvistai kaltina pažeidus profesinę etiką
Viename interviu apie tai, kaip sovietmečiu buvo gydomas homoseksualumas, garsus psichiatras Aleksandras Alekseičikas-Kirinovas paatviravo, kad paprašytas pacientų nuo homoseksualumo juos gydo iki šiol. Toks psichiatro pasisakymas šokiravo LGBT aktyvistus. Alekseičikas sulaukė kritikos lavinos, esą jis – mokslą ignoruojantis homofobas ir teisės gydyti homoseksualumo net paprašytas neturi.
Ir tokios savo nuomonės reikšti taip pat negali.
Garsus psichiatras atskleidžia neįtikėtinus darbo metodus – liepia ne tik išsirenginėti, stovėti ant kėdės ar tylėti
Prieš kelias savaites Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro Ribinių būsenų skyriaus vedėjas Aleksandras Alekseičikas-Kirinovas susilaukė ypatingo dėmesio dėl vieno interviu metu išsakytų minčių – psichiatras teigė, jog homoseksualumą galima gydyti, o tą jis daro iki šiol. Vilniaus miesto psichikos sveikatos centras vadovas vėliau teigė, jog psichiatras buvo neteisingai suprastas, visgi į įvykį sureagavo net ir žinomi šalies politikai.
Įsiutino garsaus Lietuvos psichiatro elgesys – ar tai tik ledkalnio viršūnė?
Viešojoje erdvėje kilo pasipiktinimas dėl žymaus psichiatro, vieno iš psichoterapijos pradininkų Lietuvoje, Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro Ribinių būsenų skyriaus vedėjo Aleksandro Alekseičiko-Kirinovo interviu metu išsakytų minčių – psichiatras teigė, jog homoseksualumą galima gydyti, o tą jis daro iki šiol. Į šią žinią sureagavo politikai, kiti medikai, o įstaiga kurioje dirba minėtas psichiatras neatmeta galimybės svarstyti psichiatro pasisakymus etikos komisijoje.
Psichiatras iš Šiaulių siekia tapti šalies vadovu: 9 tūkst. eurų užstato atgauti nesitiki
Kandidatui į Lietuvos prezidentus, šiauliečiui Arūnui Rimkui neseniai sukako 61-eri metai. Vyras vedęs ir turi dukrą. Laisvalaikiu jis skaito knygas apie politiką ir ekonomiką, dirba psichiatru Šiaulių ligoninėje. Plačiau apie jo asmenybę domėjosi TV3 aktualijų laida „TOP 3“.
Pretendentai į prezidentus iki kovo 28 dienos turėjo surinkti nemažiau kaip 20 tūkst. parašų. Tą jie galėjo daryti tiek popieriniu, tiek elektroniniu būdu.
Ligoninei 50 metų atidavęs garsus Šiaulių gydytojas: teko dirbti mėgstamą, tačiau nelengvą darbą
Nuo pirmos dienos, kai 1974 metais Šiauliuose duris atvėrė Respublikinės Šiaulių ligoninės Psichiatrijos klinika, (anuometinis Šiaulių psichoneurologinis dispanseris) į jį pakviestas dirbti ir psichoneurologas Petras Volkovas. Vasario 29-oji – paskutinė gydytojo psichiatro darbo diena ligoninėje, kurioje dirbta 50 metų, iš kurių 33-eji – vadovaujant skyriui.
Tyli žiemos kova: baigėsi šventės – kodėl jaučiamės taip blogai?
Dažnai sakoma, kad sausis yra slogiausias mėnuo metuose. Po šventinio laikotarpio ateina laikas sugrįžti į realybę. Ir tada pajuntame kontrastą – po linksmo laiko seka niūrus.
Kodėl jaučiamės blogai ir kaip padėti sau, pataria psichiatras-psichoterapeutas Adomas Bieliauskas.
Baigėsi žiemos šventės: su kokiomis problemomis žmonės susiduria dabar?
Pošventinis laikotarpis turi daug iššūkių. Visų pirma, dienos šviesos kiekis yra labai mažas dėl trumpų dienų.
Mirė gerbiamas Lietuvos psichiatras
Lietuvos psichiatrų asociacijos bendruomenė gedi – sausio 2 dieną mirė ilgametis Lietuvos psichiatrų asociacijos narys, Respublikinės Vilniaus psichgiatrijos ligoninės bendradarbis, gydytojas psichiatras Jonas Jonikas.
Apie netektį pranešė Lietuvos psichiatrų asociacijos bendruomenė.
Psichiatrų bendruomenėje – gedulas
Ilgamečio kolegos gedinti bendruomenė pasidalino informacija apie atsisveikinimą ir išreiškė užuojautą dėl netekties.
REKLAMA
REKLAMA
Garsiai Kauno gydytojai smogė klastingas vėžys: sūnus prašo tik vieno
Neseniai gydytojas psichiatras Vilius Ogenskas pasidalino širdį veriančia žinia – jo mama serga 4-osios stadijos krūties vėžiu. Vyras kreipėsi į visuomenę, nes mamai Inai reikalingas Lietuvoje neregistruotas ir ligonių kasų nekompensuojamas vaistas.
Viliaus Ogensko mama Ina Ogenskienė yra anesteziologė-reanimatologė. Savo tinklaraštyje vyras pasakoja, kad jo mama – ypatingas žmogus.
Atskleidė auksinius patarimus, kaip mesti rūkyti: padės daugeliui
Lapkričio 16-ąją minėsime Tarptautinę nerūkymo dieną, o jai artėjant, psichiatras Adomas Bieliauskas pasakoja, kokią žalą ši priklausomybė daro sveikatai bei atskleidžia efektyviausius rūkymo metimo būdus.
A. Bieliauskas sako, kad rūkymas labai neigiamai veikia sveikatą: sutrumpina gyvenimo trukmę maždaug apie dešimt ar daugiau metų.
„Visgi rūkantys žmonės neišsigąsta, kad gali numirti 10 ar daugiau metų anksčiau nei nerūkantys.
Psichiatras atskleidė priežastį, kodėl tėvai žudo vaikus: jiems atrodo, kad tai vienintelis išsigelbėjimas
Nuošalioje vietoje, netoli Verkių malūno, kaip įtariama, mama nuskandino dvi dvejų ir nė metukų neturinčias dukras. Apie Neryje skęstančią dvejų metų mergaitę ir šalia jos neadekvačiai besielgiančią moterį žmonės pranešė sekmadienį po 11 valandos. Atvykę medikai dar gaivino mergaitę, bet ji mirė. Nors pareigūnams kalbėjo apie norą nusiskandinti, mamos drabužiai buvo sausi, jos ir dukters batus pareigūnai rado ant kranto.
DIENOS PJŪVIS. Šalį sukrėtusi tragedija - kaip į vaikų nužudymus turi reaguoti valstybė?
Nuošalioje vietoje, netoli Verkių malūno, kaip įtariama, mama nuskandino dvi dvejų ir nė metukų neturinčias dukras. Apie Neryje skęstančią dvejų metų mergaitę ir šalia jos neadekvačiai besielgiančią moterį žmonės pranešė sekmadienį po 11 valandos. Atvykę medikai dar gaivino mergaitę, bet ji mirė. Nors pareigūnams kalbėjo apie norą nusiskandinti, mamos drabužiai buvo sausi, jos ir dukters batus pareigūnai rado ant kranto.
Psichiatras griežtas: didžiuotis, kad miegate 5 val. nėra ko – už tai atsiimsite senatvėje
Nors paskutiniu metu vis daugiau kalbama apie psichinę sveikatą, skatinama ja rūpintis ir iškilus sunkumų kreiptis į psichikos sveikatos profesionalus, dauguma vyresnio amžiaus žmonių vengia tai daryti. Itin dažnai psichikos sutrikimai senatvėje maišomi su somatinėmis ligomis ir užuot kreipęsi tiesiai į psichiatrus žmonės mina poliklinikų koridorius.
Tvirkintojas Ulvidas ryžosi atviram interviu: ligonius teisiame, bet lėšų juos gydyti – nėra
Visoje Lietuvoje garsus mergaičių tvirkintojas, kaunietis Algimantas Ulvidas ryžosi atviram interviu, kad atskleistų visiems savo tamsiąją asmenybės pusę. TV3 laidai „Karštai su tv3.lt“ tvirkintojas pasakojo, ką jis daro, kodėl tai daro ir kaip siekė gauti pagalbos.
Naujienų portalas tv3.lt gavo nemontuotą Ulvido interviu, kurį galite išvysti ir išgirsti straipsnio pradžioje.
Psichiatras prakalbo apie Putino būklę: „Jis atrodo kaip maniakas“
Eksperto teigimu, Rusijos prezidento charakteryje yra antisocialinis komponentas. Anot jo, Vladimiras Putinas suformavo kelias pervertintas idėjas (manijas). Viena jų – kad jis turi „užkariauti“ Ukrainą.
Tokią nuomonę išsakė psichiatras Romanas Dolinskis, komentuodamas V. Putino melą, manipuliavimą informacija ir akivaizdžių faktų neigimą, praneša NV, rašo unian.net.
Papasakojo, kaip atsiranda tokie diktatoriai kaip Putinas: naudojasi visais aplinkui
Sudėtinga gyventi apsuptoje diktatorių kaimynystėje, kurie bendrų derybų metu nepripažįsta jokios kitos kalbos kaip tik galios ir jėgos. Apie tai, kaip yra užauginami tokie diktatoriai kaip Vladimiras Putinas bei kodėl yra svarbu visuomet prisiminti, kad kalbant su tokiu asmeniu būtina suprasti, jog pašnekovui esi tik priemonė egoistiškiems tikslams pasiekti, tv3.lt naujienų portalui papasakojo gydytojas psichiatras Mindaugas Šablevičius.
Šaukiasi pagalbos dėl sunkios negalios asmenų: ima kelti pavojų sau ir kitiems, o kaip padėti – ne iki galo aišku
Seimą pasiekė sudėtingos istorijos, kai psichikos negalią turintys asmenys, ištikti priepuolių, kitą kartą ima kelti pavojų ne tik sau, bet aplinkiniams. Visgi padėti tai spręsti turinčios tarnybos sako dabar esančios lyg bejėgės. Savivaldybių, policijos atstovai ir politikai pažymi, kad popieriuje visa tvarka kaip ir surašyta, bet, kaip dažnai nutinka, realybėje tai neveikia.
Šią problema aptarti ką tik rinkosi Seimo Psichikos sveikatos pakomitetis.
Psichiatras Marcinkevičius karą palygino su pandemija – siūlo nekartoti klaidos ir neieškoti priešų, kur jų nėra
Įvykiams Ukrainoje iš įprastų vėžių išmušus daugelio gyvenimą, dažnas išgyvena gerokai padidintą įtampą, nerimą, virstantį net pykčiu. Psichiatras Martynas Marcinkevičius konstatuoja, kad pabėgti nuo viso to šiandien neįmanoma, tačiau pažymi, jog negalima leisti emocijoms aklai savęs užvaldyti ir ragina nukreipti jas tinkama linkme.
Lietuviai, nepasiduokite karo nerimui: štai, kas padės nusiraminti
Stebint Rusijos karinius veiksmus Ukrainoje dažnam lietuviui kyla nerimas – ne tik dėl to, kas vyksta Ukrainoje, tačiau ir dėl savo pačių saugumo. Jausti pyktį ar nerimą šiuo metu normalu, tačiau svarbu neleisti emocijoms išsikeroti ir paimti viršų.
Kaip tvarkytis su pastarosiomis dienomis kylančiomis emocijomis, naujienų portalui tv3.lt pasakojo Seimo Psichikos sveikatos pakomitečio pirmininkas, vaikų ir paauglių psichologas, psichiatras Linas Slušnys.
Lietuvis gydytojas įspėja atostogaujančius: nekartokite kelių klaidų
Jeigu atostogų tarsi išganymo laukiate visus metus, tikriausiai tikitės gerai ir kokybiškai pailsėti. Tačiau ar žinote, kaip tinkamai pasirūpinti savo atostogų higiena? Gydytojas psichiatras Jonas Fugalis dalijasi patarimais, kaip tą padaryti.
Gydytojas psichiatras nurodo, kad du kartus per metus rekomenduojama turėti bent dviejų savaičių nepertraukiamas atostogas.
Psichiatras: priklausomybė rūkymui gali atsirasti ir dėl vaikystės traumų
Nesaugumas, emocinis šaltumas ir kiti vaikystėje patirti išgyvenimai gali būti viena iš priežasčių, kodėl žmonės pradeda rūkyti. Kuriuo nors vaikystės laikotarpiu patirtos traumuojančios patirtys gali lemti psichikos sutrikimus, kurių simptomus žmonės stengiasi palengvinti vartodami tam tikras medžiagas. Ilgainiui tai virsta priklausomybe.
Ukmergiškis Donatas atsidūrė koronaviruso židinyje: papasakojo, ką patyrė
Linksmas, nuoširdus ir atviras – toks įspūdis susidaro vos pusvalandį pabendravus su Ukmergės ligoninės gydytoju psichiatru Donatu Miezenu. Kovo pabaigoje ši ligoninė tapo pirmuoju Lietuvoje COVID-19 infekcijos židiniu. Po kontakto su užsikrėtusiais pacientais ir gydytojais izoliuotis dviem savaitėms turėjo daugelis gydymo įstaigos medikų ir kitų medicinos darbuotojų.
„Balti arkliai“ – kaip atpažinti ir elgtis šalia psichozės ištikto žmogaus
„Balti arkliai“ – dažnam lietuviui juokų kontekste girdėtas pasakymas apie neblaivių žmonių būseną, kuomet padauginus alkoholio ima vaidentis ar prasideda haliucinacijos. Visgi ši liga, medikams geriau žinoma kaip alkoholinė psichozė, veltui priimama nerimtai, kadangi palieka ryškius pėdsakus žmogaus gyvenime.
Pornografijos žiūrėjimo mastai Lietuvoje: prabilo apie jos naudą ir riziką
Dešimtys milijardų peržiūrų kasmet. Tokiais įspūdingais skaičiais džiaugiasi visai ne meniškų filmų ar muzikos kūrėjai. Auditoriją nuolat augina pornografijos industrija. Anot psichoterapeutų, toks turinys kartais netgi gali būti naudingas, visgi vis daugiau tampa priklausomi nuo pornografijos, sutrinka ne tik įprasti santykiai, bet ir užklumpa depresija bei funkciniai kūno sutrikimai.
Psichikos sveikatos centro vadovė: „Gaila, žodis „psichiatras“ vis dar kelia neigiamų emocijų“
Lietuvai atgavus nepriklausomybę, prasidėjo pertvarka psichikos sveikatos srityje. Atsiradę inovatyvūs psichotropiniai vaistai leido turintiems psichikos sutrikimų išplėtoti ambulatorinę pagalbą, sutrumpinti gydymosi stacionare laiką. 1997-aisiais visoje Lietuvoje pradėti kurti Psichikos sveikatos centrai, kur imtos teikti psichosocialinės reabilitacijos paslaugos, dirbo psichologai, socialiniai darbuotojai.
Linas Slušnys. Visada tėvų prašau negąsdinti vaikų mokykla
Prasideda rugpjūtis – paskutinis vasaros mėnuo. Tai reiškia, kad jau visai netrukus vaikai vėl ruošis naujiems mokslo metams. Kai kam tai bus pirmieji metai mokykloje, o kitiems – pasikeitimų metas, kuomet jie žengs į naują mokymo įstaigą. Ką reikia žinoti tėvams ir kaip padėti vaikams pasiruošti naujiems iššūkiams TV3 studijoje kalbėjo žurnalistė Jolanta Svirnelytė ir vaikų psichiatras Linas Slušnys. Prasideda rugpjūtis, paskutinis vasaros mėnuo.
Psichiatras: ši liga užklumpa sėkmingus žmones
Panikos atakos – tai dažnas šių dienų sutrikimas apie kurį žmonės nėra linkę kalbėti garsiai. Psichiatras Martynas Marcinkevičius pabrėžia, kad panikos atakos būdingos jauniems ir sėkmingiems žmonėms. Vilniaus miesto psichikos sveikatos centro vadovas, psichiatras Martynas Marcinkevičius išskiria, kad panikos atakos – tai netikėtas, labai ūmus didžiulis nerimas, kuris dažniausiai yra lydymas įvairių somatinių simptomų: širdies mušimas, dūsimas bei didžiulė baimė.
Psichiatras: dabartinės vaikų atostogos yra per ilgos ir per sunkios
Daugelis mūsų turbūt esame matę filmuotus siužetus apie šimpanzes ar kitus primatus: jie rūpinasi savo mažyliais, nerimauja, jei jaunikliai nuo jų nutolsta. Patelė vis iš naujo sučiumpa savo mažąjį išdykėlį, kad tas nepaspruktų per toli. Jos instinktas jai sako, kad likęs be priežiūros beždžioniukas bus nesaugus. O kaipgi žmonės? Dažnai net ir nedideli vaikai paliekami vieni kambaryje ar kieme. Per moksleivių atostogas jie paliekami vieni namuose kartais ir visai dienai.
Psichiatras įvertino teisėsaugos informaciją dėl E. Anupraičio: iškilo svarbi dvejonė
Griežtesnė asmenų kontrolė siekiant neišduoti ar atimti turimą ginklą sukeltų atvirkštinį efektą ir neužtikrintų didesnio visuomenės saugumo, sako Lietuvos psichiatrų asociacijos prezidentas Alvydas Navickas. Vertindamas teisėsaugos antradienį pateiktą informaciją dėl Egidijaus Anupraičio, kuris įtariamas nušovęs savo artimuosius, A.Navickas neabejojo, jog leidimą ginklui išdavęs psichiatras neturėjo jokių duomenų apie E.Anupraičio psichikos sutrikimus ar ankstesnį gydymą.
Įtariamąjį žudynėmis Kražiuose tirs teismo psichiatrai
Teismas patenkino Šiaulių apygardos prokuratūros prašymą ir skyrė ambulatorinę psichiatrinę ekspertizę keturiais nužudymais įtariamam Rimantui Bekinčiui. Kitą savaitę suimtąjį pradės tirti Vilniaus 2 teismo psichiatrijos skyriaus medikai. „Nebuvo duomenų, kad reikėtų skirti stacionarinę ekspertizę. Pati byla dabar atiduota ekspertams.
Psichiatras: apėmus žiemos depresijai, padės šviesos terapija
Vita Ličytė, LRT radijo laida „Ryto garsai“, LRT.lt Tiems, kuriuos tamsiuoju sezonu apima žiemiška depresija, gali padėti šviesos terapija, sako psichiatras profesorius Alvydas Navickas. „Šviesa leidžia ramiau nusiteikti. Tokios akimirkos tikrai susijusios su geromis emocijomis. Depresija palengvėja, ir [...] žmonėms tampa daug geriau“, – kalba jis. Tai patvirtina ir sveikos gyvensenos ir mitybos ekspertė Danutė Kunčienė.
Specialistui atskirti ligonį nuo nusikaltėlio nėra sunku
Praėjusiame „Akistatos“ numeryje rašėme apie tai, kad ne vienas nusikaltėlis bando suvaidinti psichikos ligonį, tačiau dažniausiai „artistas“ prieina liepto galą ir ligoninės palatą pakeičia į kalėjimo gultus. Du simuliacijos būdai Rašėme, kad yra tikinčių, jog simuliuoti išprotėjusį – vieni juokai, nes psichikos negalima peršviesti rentgenu ar pamatuoti kokiu nors slankmačiu.
Ligoninės lovą pakeitė į kalėjimo gultus
Vilniaus miesto apylinkės teismas paskelbė, kad gavo Utenos teismo psichiatrijos komisijos išvadą, kurioje nurodyta, jog didžiausios Lietuvos gaujos vadeiva Marijanas Taraškevičius, pravarde Marekas, neserga jokia psichikos liga. Tad dabar ligoninės lovą jis pakeitė į Lukiškių kameros gultus. Nesuvokė, ką daro? Tačiau ta procedūra nėra tokia paprasta žinant, kad M. Taraškevičius su savo advokatais visuomet sprendimus apskundžia.
Išpuolio Denverio kino teatre įtariamasis gydėsi pas psichiatrą
Teismo dokumentuose teigiama, kad įtariamasis, šaudęs JAV Denverio mieste per filmo „Tamsos riterio sugrįžimas“ premjerą, gydėsi pas psichiatrą universitete, kuriame studijavo, informuoja BBC.
Anksčiau žiniasklaida pranešė, kad 24-erių įtariamasis Džeimsas Holmsas (James Holmes) į savo universitetą nusiuntė užrašus apie žudynes. Įtariamojo advokatai teigia, kad žiniasklaida pažeidė teismo įsakymą ir sukėlė didžiulę grėsmę bylos nagrinėjimui. Neuromokslus studijavusiam Dž.
Prieš „Betmeno“ premjerą J. Holmesas psichiatrui išsiuntė detalų žudynių scenarijų
24 m. amerikietis Jamesas Holmesas, įtariamas surengęs žudynes praėjusį penktadienį vykusios naujojo „Betmeno“ filmo premjeros metu, prieš ataką Kolorado universiteto psichologui išsiuntė užrašų knygutę, kurioje buvo nuodugniai aprašyta, kaip jis ketina nužudyti kino teatro lankytojus. Tačiau siuntinys buvo neišpakuotas ir savaitę stovėjo neliečiamas, kol galiausiai tik šį pirmadienį į jį buvo atkreiptas dėmesys, skelbia FoxNews.com.
Psichiatras R. Alekna: šizoidiniai A. B. Breiviko bruožai formavosi dar vaikystėje
Koks žmogus yra Andersas Behringas Breivikas? Kiek mes jau žinime apie jį ir kiek turime klausimų? Radikalus nacionalistas, ultradešinysis ekstremistas, griežtas daugiakultūrės visuomenės priešininkas, islamofobas. Masonas, tamplierių pasekėjas, Švedų nacių organizacijos „Nordisk“ narys.
Milijonas nuogų vaikų nuotraukų, arba kaip išgydyti pedofilą?
Gydytojas psichiatras paaiškina, kad teisiamam buvusiam pasienio pareigūnui pedofilui padėti gali tik jis pats.
Gaudė šnipą, o nutvėrė... pedofilą! Taip nutiko Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Imuniteto tarnybos operatyviniams pareigūnams.
Armija, policija, saugumo ir kitos statutinės valstybės tarnybos turi savo imuniteto tarnybas, kurių operatyvininkai stebi saviškius, rūpinasi, kad nebūtų korupcijos, šnipinėjimo, kitų netoleruotinų ydų.
„Daktaro Hauso“ gerbėjams – naujas TV3 serialas „Psichiatras“
Jau šį trečiadienį 22 val. TV3 eteryje savo kabineto duris atvers „Psichiatras“. Tai naujas serialas pakeisiantis kriminalinę dramą „Kaltės kaina“.
„Psichiatras“ – tai serialas visiems „Daktaro Hauso“ ir „Melo teorijos“ mėgėjams. Jis leis žiūrovams narplioti žmogaus proto vingrybes, dar kartą permąstyti mūsų prigimtį ir kiekvienoje serijoje sužinoti ką nors naujo, naudingo.
Pagrindinis serialo veikėjas Džekas Gelageris – naujai priimtas Los Andželo ligoninės vyriausias gydytojas psichiatras.