prostamol uno
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „prostamol uno“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „prostamol uno“.
Gerybinės prostatos hiperplazijos gydymo galimybės
Gerybinė prostatos hiperplazija yra nuolat progresuojanti, tačiau tikrai valdoma liga. Teigiama, kad anksčiau ar vėliau šia būkle suserga dauguma vyriškosios lyties atstovų, skiriasi tik amžius, kada pradeda varginti gyvenimui trukdantys šlapinimosi sutrikimai.
Liga, kuri dažnai neaplenkia vyrų: rizika auga su amžiumi
Gerybinė prostatos hiperplazija – tai liga, kuri itin dažnai linksniuojama tarp vyresnių vyrų. Jos rizika reikšmingai auga kartu su amžiumi. Pavyzdžiui, jei šeštoje dešimtyje gerybinės prostatos hiperplazijos simptomai galėtų kamuoti maždaug kas trečią – kas antrą vyrą, tai sulaukus 8-9 dešimties, lengvesni ar sunkesni simptomai būdingi net 8-9 vyrams iš dešimties, o mikroskopiniai prostatos pakitimai stebimi praktiškai visiems vyrams.
Šie simptomai praneša apie būtinybę kreiptis į urologą: svarbu nedelsti
Gerybinė prostatos hiperplazija anksčiau ar vėliau paliečia bene visus vyrus, tik vieniems net ir nedaug padidėjusi priešinė liauka (prostata) sukelia labai daug nemalonumų, o štai kitiems net ir labai didelis prostatos išvešėjimas gali nesukelti beveik jokių nepatogumų. Vis dėlto kiekvienam vyrui būtina rūpintis savo sveikata ir reguliariai lankytis pas gydytoją urologą. Šis poreikis su amžiumi tik auga, mat gerybinės prostatos hiperplazijos (GPH) pasireiškimo dažnis didėja bėgant metams.
Vyrų šlapinimosi sutrikimai: kada verta sunerimti?
Gerybinė prostatos hiperplazija vyresniems vyrams diagnozuojama itin dažnai. Deja vis dar labai daug vyrų gėdijasi kreiptis į gydytojus ir daug atvejų diagnozuojama tuomet, kai pacientą jau kamuoja sunkūs apatinių šlapimo takų simptomai, kurie itin prastina gyvenimo kokybę.
Nesikreipiant dėl šios būklės į gydytojus urologus, liga linkusi ne tik progresuoti, bet ir komplikuotis. O ką jau kalbėti apie sutrikusį gyvenimo ritmą, miego kokybės praradimą ir bėdas lytiniame gyvenime.
Padažnėjo noras šlapintis? Tai gali įspėti apie rimtą ligą
Gerybinė prostatos hiperplazija dažnai vadinama vyresnių vyrų liga. Teigiama, kad kas trečias vyresnis nei 50 metų vyras jau turi įvairių šlapinimosi sutrikimų. Iš tikrųjų ši liga yra visiškai suvaldoma, jei tik tinkamai kontroliuojama ir laiku aptinkama. Ir priešingai, jei ligai leidžiama vešėti, ji gali pridaryti rimtų sveikatos problemų – nuo ūmaus šlapimo susilaikymo, dažnesnių šlapimo sistemos infekcijų, erekcijos sutrikimų iki inkstų nepakankamumo ar netgi chirurginės operacijos poreikio.
Vyrų šlapinimosi sutrikimai: pasakė, kada verta sunerimti
Prostata – labai svarbi vyriška liauka. Ji primena graikinį riešutą arba kaštoną. Prostata yra po šlapimo pūsle – ji apgaubia šlapimtakį, kuriuo šalinamas šlapimas. Priešinė liauka gamina specialių skystį, sudarantį didžiąją dalį vyriškosios sėklos ir padedantį geriau judėti spermatozoidams. Tad nesunku suprasti, kad prostata – tai vyriškumui svarbi liauka.
Su amžiumi vis daugiau vyrų paliečiami prostatos padidėjimo.
Gerybinė prostatos hiperplazija: kuriems vyrams susirūpinti reikėtų labiausiai?
Gerybinė prostatos hiperplazija – tai liga, kuri itin dažnai linksniuojama tarp vyresnių vyrų. Jos rizika reikšmingai auga kartu su amžiumi. Pavyzdžiui, jei šeštoje dešimtyje gerybinės prostatos hiperplazijos simptomai galėtų kamuoti maždaug kas trečią – kas antrą vyrą, tai sulaukus 8-9 dešimties, lengvesni ar sunkesni simptomai būdingi net 8-9 vyrams iš dešimties, o mikroskopiniai prostatos pakitimai stebimi praktiškai visiems vyrams.
Požymiai, išduodantys prostatos ligas
Sklando klaidinga nuomonė, kad vyresnio amžiaus vyrai su šlapinimosi sutrikimais ir lytinės funkcijos pakitimais turi tiesiog susitaikyti, juk „jau nebe tas amžius, kad viskas būtų kaip anksčiau“. Žinoma, bėgantys metai daro savo, tačiau tai sakyti tikrai nereikėtų – kiekvienas vyras nusipelno kokybiško gyvenimo, kurio netrikdo nei apatinių šlapimo takų simptomai, nei erekcijos sutrikimai. Šiuolaikinė medicina siūlo daugybę galimybių, leidžiančių sugrąžinti maksimalų komfortą.
REKLAMA
19:52
Lapkričio 7-oji – Tarptautinė vyrų diena! Naudingi patarimai berniukus auginantiems tėvams „Tėvų darželio“ laidoje
Lapkričio 7-ąją – Tarptautinę vyrų dieną pasitikome žiūrėdami visiems berniukus auginantiems tėvams itin aktualią laidą apie vyrus, tėčius ir sūnus.
Laidos herojai - vizažistės - grimerės, vizažo dėstytojos Jolitos Duškinienės ir „Retorikos akademija“ įkūrėjo, viešo kalbėjimo mokytojo Donaldo Duškino šeima, auginantys (nors gal labiau tiktų sakyti - užauginę, nes vaikinai jau tikrai ąžuolai!) du sūnus.
Iniciatyva „Vyriškumo mėnuo“ ragina priminti artimiems vyrams rūpintis savo sveikata
TV3.lt kartu su partneriu Prostamol Uno skelbia socialinę iniciatyvą – „Vyriškumo mėnuo“ ir ragina stipriosios lyties atstovus pasirūpinti savo sveikata bei sužinoti, kokie simptomai praneša apie būtinybę išsitirti.
Pastebima, kad prostatos ligos taikosi į vis jaunesnius vyrus.
REKLAMA
REKLAMA
Gerybinė prostatos hiperplazija – klastinga, tačiau kontroliuojama vyresnių vyrų liga
Gerybinės prostatos hiperplazijos simptomai – nemalonūs, varginantys, trikdantys gyvenimo kokybę. Kuo ilgiau ši liga ignoruojama, tuo labiau intensyvėja šlapinimosi sutrikimai. Apie galimą jos pasireiškimą reikėtų pradėti galvoti jau po keturiasdešimto ar bent jau penkiasdešimto gimtadienio.
Jei pakito šlapimo srovė, tuomet delsti nevalia
Gerybinė prostatos hiperplazija – viena dažniausių vyriškų ligų, kurios rizika auga su amžiumi. Tiesiogiai jos išvystymą nulemiantys faktoriai yra amžius ir hormonų koncentracijos organizme pokyčiai (ypatingai vyriškojo hormono testosterono kiekio sumažėjimas ir moteriškų hormonų kiekio padidėjimas). Teigiama, kad ligos išsivystymą gali nulemti ir paveldimumas, mat pastebima, kad jei liga sirgo artimieji, labai didelė tikimybė ja panašiu metu susirgti ir palikuonims.
A. Zuokas įjungė fontaną Vokiečių gatvėje
Vilniuje pradėjo veikti suremontuotas Vokiečių gatvės fontanas, kuriam sutvarkyti 50 tūkstančių litų skyrė privatus verslas. Prieš pat pasirodant sostinės merui Artūrui Zuokui, fontanas sudomino vieną benamį – jis prisėdo ant jo atbrailos ir buvo bepradedąs vartoti alkoholį. Netrukus vyras buvo išprašytas. A. Zuokas džiaugėsi, kad šį fontaną pavyko sutvarkyti iš esmės. „Tikime, kad ši erdvė linksmins vilniečius ir miesto svečius nuo ryto iki vakaro.
Porinkiminio šou linksmybės
Juozas Erlickas rekomendavo netyčia išgėrus „Prostamol Uno“ bėgti į girią ir demonstruoti vyriškumą šernams bei vilkams. „Grįžkite į namus po trijų mėnesių ir pasitarkite su gydytoju, vaistininku, policininku ir teisėju.“ (knygoje „Bajorų“) Mūsų žiniasklaidos vyriškumo ir aktyvumo stygiumi neapkaltinsi.
Istorija su Nacionalinio radijo ir televizijos direktoriaus slėpimusi skydinėje vienus papiktino, kitus prajuokino, tretiems pasirodė neverta dėmesio.
Rytas Staselis: Farmacijos antpuolis
JAV dirba 700.000 gydytojų terapeutų. Dėl jų kaltės kasmet miršta 120.000 žmonių, arba 1 gydytojas numarina vidutiniškai 0,171 žmogaus. Amerikiečiai turi 80 mln. šaunamųjų ginklų. Dėl jų panaudojimo kasmet žūva 1.500 žmonių, arba 1 ginklas atima vidutiniškai 0,0000188 gyvybės.