julie bishop
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „julie bishop“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „julie bishop“.
„Saugi ir sveika“: Afganistane išgelbėta australė
Viena Afganistane pagrobta Australė buvo paleista ir yra „saugi bei sveika“, – pirmadienį pranešė užsienio reikalų ministrė Julie Bishop. „Patvirtinu, kad Kerry Jane Wilson, pagrobta Afganistane šių metų balandį, buvo paleista ir dabar yra saugi bei sveika“, – sakoma J.Bishop pranešime. J.Bishop neatskleidė K.J.Wilson paleidimo detalių, bet pripažino Afganistano valdžios indėlį.
Buvęs Australijos armijos vadas: kai kurie JAV sprendimai buvo šiek tiek negarbingi
Buvęs Australijos armijos vadas ketvirtadienį perspėjo savo šalį, kad jai nederėtų „aklai palaikyti“ Jungtinių Valstijų, kai buvo paviešintos tyrimo išvados, kritikuojančios Britanijos įsitraukimą į Irako karą. Australija pasiuntė 2 tūkst. karių, palaikydama 2003 metais surengtą JAV ir Britanijos pajėgų invaziją.
Rusijos „veto“: kai garsus „ne“ reiškia tylų prisipažinimą
Ukrainos politinių technologijų specialistas, bendrovės „Berta Communications“ vadovas Tarasas Berezovecas Vitalijaus Čurkino vakarykštį „veto“ pavadino „Kremliaus pripažinimu dėl MH17 keleivių ir įgulos nužudymo. Tuo pat metu Australijos užsienio reikalų ministrė Julie Bishop negailėjo karčių žodžių tokiam Rusijos pasirinkimui. „Balsuodamas prieš Malaizijos „Boeing“ katastrofos tribunolo įkūrimą, Putinas galutinai pripažino savo bejėgiškumą.
Penkios šalys išplatino viešą laišką dėl skubaus „Boeing“ katastrofos Ukrainoje tribunolo įkūrimo
Malaizijos, Australijos, Nyderlandų, Ukrainos ir Belgijos užsienio reikalų ministrai išplatino viešą laišką JT narėms laikraštyje „Financial Times“. Penkių šalių ministrai kreipėsi į JT skubiai įkurti tribunolą dėl keleivinio „Boeing“ katastrofos aplinkybių išaiškinimo.
Prie Australijos krantų – Rusijos karinė flotilė
Australija ketvirtadienį paskelbė sekanti keturis Rusijos karinių jūrų pajėgų laivus prie savo šiaurinių krantų - šis karinės jėgos demonstravimas vyksta, kai abiejų šalių santykiai pašlijo dėl Ukrainoje įvykusios Malaizijos lėktuvo katastrofos, nusinešusios dešimtis australų gyvybių.
Australijos diplomatijos vadovė supliekė Rusiją dėl trukdymo ištirti Malaizijos lėktuvo katastrofą
Australijos užsienio reikalų ministrė Julie Bishop (Džuli Bišop) pateikė diplomatinę australų premjero Tony Abboto (Tonio Aboto) pažado „stoti krūtine prieš poną Vladimirą Putiną“ versiją, Azijos ir Europos viršūnių susitikime (ASEM) Milane supliekusi Rusiją dėl Malaizijos lėktuvo katastrofos Ukrainoje. Interviu naujienų agentūrai AFP ministrė atskleidė, kad ASEM užkulisiuose stojo į žodinę konfrontaciją su Rusijos diplomatijos vadovu Sergejumi Lavrovu.
JT Saugumo Taryba, kartu su Rusija, priėmė Malaizijos lėktuvo katastrofos rezoliuciją
Jungtinių Tautų (JT) Saugumo Taryba pirmadienį pritarus Rusijai vienbalsiai pasmerkė Malaizijos keleivinio lėktuvo numušimą ir pareikalavo užtikrinti nevaržomą prieigą prie katastrofos vietos prorusiškų separatistų kontroliuojamuose Ukrainos rytuose. Australijos iniciatyva parengtoje griežtoje rezoliucijoje reikalaujama atlikti tarptautinį tyrimą ir patraukti atsakomybėn šios tragedijos kaltininkus. „Turime gauti atsakymus.
„Greenpeace“ akcijomis visame pasaulyje reiškia paramą Rusijos laikomiems aktyvistams
„Greenpeace“ šalininkai šeštadienį visame pasaulyje akcijomis reiškė paramą 30-čiai Rusijoje įkalintų aktyvistų, kurie protestavo prieš naftos gavybą Arktyje, išprovokuodami naują Maskvos ir Vakarų ginčą. Spaudimą Rusijai didino ir aktyvistai, ir vyriausybės, šokiruoti Maskvos sprendimo pateikti kaltinimus piratavimu „Greenpeace“ laivo „Arctic Sunrise“ įgulai.