Google Glass
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Google Glass“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Google Glass“.
„Google“ gailisi, kad per anksti pradėjo viešą išmaniųjų akinių testavimą
Kompanijos „Google“ direktorių valdybos pirmininkas Ericas Schmidtas eilinį kartą paneigė gandus, kad korporacija ketina atsisakyti išmaniųjų akinių „Google Glass“ projekto, rašo leidinys „The Wall Street Journal“. Jo teigimu, kompanijai „Google“ tai yra labai svarbi platforma, ir interneto gigantas tai laiko ilgalaikiu projektu. Tam tikrų dalykų sukūrimui reikia nemažai laiko, ir tai yra normalus dalykas, teigė Ericas Schmidtas.
„Google Glass“ mirė, tegyvuoja „Sony SmartEyeglass“
Kompanija „Sony“ planuoja jau kovo 10 d. išleisti kūrėjams skirtus išmaniuosius akinius „SmartEyeglass“. Jie bus prieinami keliose Europos šalyse, taip Japonijoje ir JAV, kiek vėliau – Vokietijoje ir D. Britanijoje. Už akinius teks sumokėti apie 735 eurus. „Sony“ išmanieji akiniai veikia kartu su „Android“ išmaniaisiais telefonais.
Slūgsta susidomėjimas „Google Glass“ akiniais
Programinės įrangos kūrėjai pastaruoju metu mažiau domisi paprastiems vartotojams skirtomis programėlėmis, kurios naudojamos „Google Glass“. akiniuose. Apie tai praneša naujienų agentūra „Reuters“. Daugelis tų, kurie vis dar domisi „Google“ akiniais, stengiasi persiorientuoti į profesionalams skirtų programėlių sritį.
„Google Glass“ galės atpažinti žmonių emocijas
Kompanijos „Google“ sukurti papildytos realybės akiniai „Glass“ greitu metu sugebės atpažinti neverbalinę komunikaciją, veido mimiką bei apskritai bendrą vartotojų emocinę būseną. Apie tai praneša portalas „CNet“. Interneto gigantas pradėjo įgyvendinti programą SHORE, kurie leidžia identifikuoti vartotojo veide atsispindinčias emocijas. Visus reikalingus duomenis akiniai „Google Glass“ pateiks realiu laiku. Tam reikalui bus pasitelkta vaizdinė infografika.
„IT Pasaulis“: „Nokia X“ ir kitos įdomybės
Naujausioje TV laidoje „IT Pasaulis“ žiūrėkite: • Pristatytas „Android išmanusis telefonas „Nokia X“ • „Google Cardboard“: virtualios realybės šalmas iš kartono ir lipdukų • Įrenginys, kuris belaidžio ryšio signalus paverčia matomais • „Huawei“ oficialiai pristatė išmanųjį telefoną – flagmaną „Honor 6“ • Besivaikantiems madų sukurta speciali „Google Glass“ versija • „Lenovo“ pristatė nešiojamąjį kompiuterį Y50 su „Ultra HD“ ekranu ...
„Google Glass“ pagaliau pasiekė Europą
Bendrovės „Google“ išmanieji akiniai „Google Glass“ pagaliau pradėti pardavinėti ir Europoje: juos gali įsigyti D. Britanijos gyventojai. Šie išmanieji akiniai parduodami internetinėje „Google“ parduotuvėje. Tačiau D. Britanijoje akinių kaina yra didesnė nei JAV ir siekia 1000 svarų. Pranešama, kad „Google Glass“ pardavinėjami be suvaržymų: tereikia pateikti užsakymą, o po 1 - 2 dienų „Google Glass“ bus pristatyti.
„Google Glass“ išmokė vogti PIN kodus
Dėvimos elektronikos įrenginiai, turintys vaizdo kameras, kelia rimtą pavojų skaičių slaptažodžiais apsaugotai prieigai prie banko kortelių bei įvairių nešiojamųjų įrenginių. Pasirodo, tokie dėvimi įrenginiai, kaip „Google Glass“ išmanieji akiniai, gali pavogti bankomato klaviatūra renkamą PIN kodą paprasčiausiai žiūrint į jį iš 3 metrų nuotolio.
JAV ginklų kūrėjai rado kaip pritaikyti „Google Glass“
JAV bendrovė „TrackingPoint“, dirbanti itin tikslių šaunamųjų ginklų gamybos srityje, rado kaip pritaikyti „Google Glass“ akinius, praneša unian.net. Bendrovė sukūrė sistemą, kuri leidžia šauliui taikytis į taikinį pačiam liekant nematomu. Paveikslėlis, patenkantis į taikinį, yra perduodamas į akinių ekraną su bevielio ryšio pagalba. Vaizdas gali būti transliuojamas ir į kitus įrenginius.
Kaip teniso žvaigždė R. Federeris atrodo su „Google Glass“ akiniais?
„Google Glass“ akiniai suteikia pramogą vis daugiau žmonių. Tarp jų – ir teniso žvaigždė septyniskart Vimlbedono turnyro nugalėtojas Rogeris Federeris. Šveicaras išmėgino, ką reiškia žaisti su „Google Glass“ akiniais. Ką tenisininkas mato galite pažiūrėti vaizdo įraše, kur jis savo sugebėjimus demonstruoja žaisdamas su Stefanu Edbergu.
Išmaniuosius akinius „Google Glass“ vėl gali įsigyti vis norintys
Neseniai vos vieną parą vykęs išmaniųjų akinių „Google Glass“ pardavinėjimas įtikino „Google“, kad reikia keisti šio produkto platinimo sąlygas. „Google“ tinklaraštyje pranešama, kad nuo šiol bet kuris JAV gyventojas galės įsigyti „Google Glass“ už 1 500 dolerių be jokių papildomų sąlygų. Kartu užsimenama apie ketinimą išleisti ir pigesnį „Glass“ modelį, tačiau apie konkrečias datas nekalbama.
REKLAMA
REKLAMA
Į „Google“ akinius bus integruota „Google“ piniginė
Bendrovė „Google“ planuoja į savo išmaniuosius akinius „Google Glass“ įdiegti elektroninių mokėjimų sistemą „Google Wallet“, kad tokius akinius dėvintys žmonės už prekes ir paslaugas galėtų atsiskaityti dar paprasčiau: gestais ir balso nurodymais, pranešė „TechCrunch“. Leidinio šaltinio, susijusio su „Google“, teigimu, bendrovė jau testuoja tokią paslaugą ir gali ją pateikti „Google Glass“ akinių bandymų programoje dalyvaujantiems žmonėms artimiausiu metu.
Apskaičiuota „Google Glass“ akinių savikaina nuteikia optimistiškai
Šiuo metu už 1500 JAV dolerių „Google“ paskelbtos savo išmaniųjų akinių bandymų programos dalyviams pardavinėjamas „Google Glass“ ateityje, kai prasidės serijinė šių akinių gamyba, turėtų kainuoti kur kas mažiau. Apie tai verčia manyti svetainės „TechInsights“ specialistų apskaičiuota „Google Glass“ savikaina. Išrinkę „Google Glass“ ir įvertinę akinių komponentus technikai pranešė, kad šio įrenginio savikaina nesiekia nė 80 JAV dol.
„iPhone“ savininkai SMS galės peržiūrėti per „Google Glass“
Nors „Google Glass“ dar netapo serijiniu produktu, interneto milžinė jau vykdo didelės apimties savo išmaniųjų akinių bandymus, o praėjusią savaitę juos leido įsigyti visiems norintiems JAV gyventojams. Tiesa, akcija vyko vos vieną dieną. Reikia pripažinti, kad akinių funkcionalumas nuolat plečiasi.
„Google“ pradeda pardavinėti „Google Glass“ akinius
Bendrovė „Google“ pranešė suteiksianti galimybę visiems norintiems įsigyti jos išmaniųjų akinių „Google Glass“ modelį „Explorer edition“, kuris iki šiol buvo prieinamas tik į šio įrenginio bandymų programą pakviestiems žmonėms. Tačiau tai nereiškia, kad nuo šiol „Google Glass“ bus galima laisvai įsigyti elektronikos parduotuvėse: šis pasiūlymas, pasak bendrovės atstovų, yra ribotas. „Google“ pranešė, kad laisvoje prekyboje „Google Glass“ akiniai bus tik vieną dieną, antradienį, balandžio 15-ąją.
„Google Glass“ padėjo gydytojui išgelbėti pacientui gyvybę
„Google Glass“ galima naudoti ne tik tam, kad būtų galima gauti pranešimus ir filmuoti viską, kas dedasi aplinkui. Pasirodo, kad su šiais akiniais galima išgelbėti ir gyvybę. Leidinys „The Boston Globe“ praneša, kad gydytojas Stevenas Horngas atliko paciento smegenų operaciją ir, naudodamas „Google Glass“, sugebėjo sustabdyti kraujavimą, per akinių ekraną stebėdamas žmogaus ligos istoriją, kurioje surado itin svarbios informacijos.
„Microsoft“ gali imtis gaminti dėvimą elektroniką
Bendrovė „Microsoft“ įsigijo bendrovės „Osterhout Design Group“, kuriančios dėvimus kompiuterinius įrenginius, intelektinės nuosavybės teises, pranešė „Techcrunch“. Leidinys remiasi su bendrove susijusiais šaltiniais. Pasak jų, už kai kurias šios įmonės sukurtas technologijas buvo sumokėta nuo 100 iki 150 mln. JAV dolerių. „Microsoft“ teisę į šiuos patentus įsigijo dar sausio mėnesį, tačiau apie tai paaiškėjo tik dabar.
„Google“ sudarė sutartį su akinių gamintoja „Luxottica“
Kompanija „Google“ savo oficialiame tinklaraštyje nusprendė išsklaidyti tam tikrus gandus, susijusius su firminiais išmaniaisiais akiniais. Visų pirma, jų nereikia laikyti kitų žmonių sekimo įranga. Antra, „Google Glass“ filmuojamų vaizdo klipų galimybės apsiriboja 10 sekundžių trukme, tuo tarpu jei būtų filmuojama nuolat, baterija išsektų jau po 45 minučių. „Google“ mano, kad lygiai taip pat sėkmingai galima filmuoti ir telefonu – baterija išseks žymiai greičiau.
„Google“ akiniai atpažins jausmus
JAV bendrovė „Emotient“ sukūrė „Google“ išmaniesiems akiniams „Google Glass“ skirtą aplikaciją „Sentiment Analysis“, kuri atpažįsta šalimais esančių žmonių emocijas, pranešė „TechCrunch“. Aplikacija naudoja akiniuose įmontuotą fotokamerą ir analizuoja ja padarytų aplinkinių žmonių veidų nuotraukas. „Sentiment Analysis“ fiksuoja žmonių veido raumenų padėtį bei judesius ir tuo remdamasi daro išvadą apie jų emocinę būklę, sakoma pranešime.
„Google“ papasakojo, kaip su „Glass“ akiniais neįkyrėti kitiems žmonėms
Neretai žmonės su akiniais „Google Glass“ vadinami „Glassholes“ (sudurtinis žodis, kurio viena dalis reiškia „akiniai“, o kita turi įžeidžiamąja potekstę) dėl savo pasipūtėliškumo ir nuolatinio gyrimosi, kad ant jų nosies yra naujausias mobilusis įrenginys, kuriuo gali pasigirti ne visi vartotojai. Kompanijai „Google“, panašu, ši situacija pažįstama, todėl ji nusprendė išleisti elgesio rekomendacijų rinkinį, kurių derėtų laikytis „Google Glass“ savininkams, rašo „Phys.
Niujorko policija pradėjo bandyti „Google“ akinius
Didžiausias JAV Niujorko policijos departamentas pradėjo „Google“ išmaniųjų akinių „Google Glass“ bandymus. Kol kas Niujorko pareigūnai gavo tik kelias poras šių akinių, kurie bus naudojami siekiant patikrinti, ar „Google Glass“ gali padėti kovoje su nusikalstamumu, praneša „VentureBeat“. Niujorko policijos departamentas jau nebe pirmą sykį imasi diegti nešiojamosios elektronikos naujoves.
„Google“ akiniai atpažins ir iškrypėlius
Nors bendrovė „Google“ yra uždraudusi naudoti veidų atpažinimo programinę įrangą savo išmaniuosiuose akiniuose „Google Glass“, vis dėlto nemažai bendrovių kuria tokios paskirties programas, praneša Vokietijos dienraštis „Die Zeit“. Pavyzdžiui, bendrovė „FacialNetwork“ kuria „Google Glass“ skirtą programą „NameTag“, kuri jau dabar, naudodama „Google Glass“ fotokamerą, fotografuoja sutiktų žmonių veidus ir, mobiliuoju internetu prisijungusi prie „FacialNetwork“ duomenų bazės, lygina jų fizinius yp...
„Google“ pristatė išmaniesiems akiniams skirtus žaidimus
Bendrovė „Google“ paskelbė vaizdo įrašą, kuriame demonstruojami keli išmaniesiems akiniams „Google Glass“ skirti kompiuteriniai žaidimai. Vienas šių žaidimų tikslų - padėti „Google Glass“ programėlių kūrėjams generuoti idėjas, kurias galima realizuoti šiuose akiniuose. „Google“ pateiktame „Google Glass“ mobiliųjų žaidimų pakete yra 5 žaidimai, kurie turėtų prablaškyti šių akinių savininką bet kuriuo metu, kai tik jis to panorės.
Virtuali realybė padės automobilių meistrams
Virtuali realybė gali padėti ir automobilių remonto specialistams. Ir tai nėra kažkokia tolimos ateities vizija, tai – šių dienų realijos. Priedas, analogiškas „Google Glass“, padės firminiuose „BMW“ servisuose dirbantiems meistrams.
Siūloma mylėtis su „Google Glass“ akiniais
Programuotojas iš D. Britanijos Sherifas Maktabi anonsavo savo sukurtą mobiliąją aplikaciją, skirtą „Google Glass“ išmaniųjų akinių savininkams. Ją siūloma naudoti... mylintis. „Sex with Glass“ pavadinta programėlė „Google Glass“ akinių naudotojams leidžia matyti vaizdą partnerio akimis.
„Google Glass“ veržiasi į krepšinio pasaulį
Sausio 24-ą dieną, Sakramento miesto krepšinio komandos „Kings“ varžybos bus transliuojamos pasitelkus į pagalbą išmaniuosius akinius „Google Glass“. Nors ir tai nėra pirmoji tokio tipo transliacija, tačiau stipriausioje krepšinio lygoje pasaulyje tokio įvykio dar nebuvo. Varžybos bus transliuojamos iš įvairių taškų, todėl galėsime mėgautis vaizdu iš šokėjų, pranešėjų ir netgi žaidėjų. Tiesioginių transliacijų grupė „CrowdOptic“ bus atsakinga už aiškią ir sklandžią transliaciją.
„Google Glass“ akiniai neleis užmigti prie vairo
Nors bendrovės „Google“ išmanieji akiniai „Google Glass“ dar nepateikti rinkai, o kai kuriose JAV valstijose jų naudojimas vairuojant jau uždraustas, tai netrukdo programinės įrangos kūrėjams ruošti vis naujas jiems skirtas aplikacijas. Dar daugiau: kai kurie programuotojai jau siūlo šiems išmaniesiems akiniams skirtas programėles, galinčias gelbėti vairuotojų gyvybę.
„Google“ akinių konkurentas turi 2 ekranus
JAV bendrovė „Meta“ pranešė priiminėjanti išankstinius savo sukurtų išmaniųjų akinių su papildytos tikrovės (augmented reality, AR) technologija užsakymus. Kadangi garsieji „Google Glass“ išmanieji akiniai vis dar nepateikti rinkai (tai žadama padaryti kitąmet), gali būti, kad konkuruojantis mažai žinomos „Meta“ gaminys ant prekystalių gali pasirodyti anksčiau. Pranešama, kad šie akiniai užsakovams bus pradėti tiekti kitų metų birželio mėnesį.
„Google“ akiniai jau fotografuoja mirksint
Bendrovės „Google“ išmanieji akiniai „Google Glass“ įgijo kelias naujas funkcijas, pranešama „Google Glass“ kūrėjų tinklaraštyje. Dabar šių akinių savininkai gali jais fotografuoti paprasčiausiai mirksėdami: tereikia aktyvuoti atitinkamą parinktį „Google Glass“ valdymo meniu. Pasak įrenginio kūrėjų, užrakto valdymas mirktelėjimu padės patogiai ir greitai įamžinti įspūdingiausius žmogaus matomus vaizdus, pradedant vaizdingu saulėlydžiu, baigiant renginių, kuriuose dalyvaujama, akimirkomis.
Norintys „Google Glass“ akinių gali stoti į eilę
Bendrovė „Google“ pranešė supaprastinusi savo išmaniųjų akinių „Google Glass“ įsigijimo bandymams galimybę. Iki šiol norintys dalyvauti „Google Glass Explorer“ bandymų programoje turėjo įveikti tam tikrą atranką ir gauti pakvietimą, vėliau buvo apsiribota tik bandymų programoje dalyvaujančių žmonių kvietimais. Dabar išbandyti už 1500 JAV dolerių siūlomus „Google Glass“ akinius gali visi norintys be pakvietimų: tereikia internetu užsirašyti į virtualią eilę ir laukti savo valandos.
„Google Glass“ gali įmonėms sutaupyti po 1 milijardą kasmet
Nors „Google“ išmanieji akiniai „Google Glass“ daugelio laikomi vien tik vartotojamosios elektronikos gaminiu, ši naujovė gali padaryti rimtą poveikį verslui, teigia leidinys „Business Insider“. Rinkos tyrimų bendrovės „Gartner“ analitikų teigimu, bendrovės, naudojančios kompiuterizuotus akinius ir panašius dėvimos elektronikos įrenginius, per artimiausius 3–5 metus gali iš viso sutaupyti iki 1 mlrd. JAV dolerių kasmet.
„Google Glass“ akiniai įgijo naujų funkcijų
Bendrovė „Google“ pranešė savo išmaniuosius akinius „Google Glass“ papildžiusi naujomis funkcijomis. Tokią galimybę suteikė naujas „Google Glass“ programinės įrangos atnaujinimas. Pasak „Engadget.com“, dabar „Google Glass“ gali rodyti šeimininko dienotvarkę ir svarbius reikalus, įtrauktus į kalendorių.
„Google Glass 2“ išmanieji akiniai bus dalijami nuotoliniu būdu
Bendrovė „Google“ supaprastino naujo savo išmaniųjų akinių „Google Glass“ modelio „Google Glass Explorers Edition 2“ įsigijimo tvarką. Dabar norintys dalyvauti šio įrenginio bandymų programoje (ir gavę pakvietimą iš „Google Glass“ jau bandančių žmonių) nebeturi atvykti pokalbiui su „Google“ atstovais į Niujorką ar Los Andželą.
„Google Glass“ pritvirtinti prie įprastinių akinių rėmelių
Bendrovės „Topix“ viceprezidentas Seanas Percivalis savo tinklalapyje pranešė sėkmingai perkėlęs „Google Glass“ išmaniųjų akinių techninę įrangą ant įprastinių akinių rėmelių. S. Percivalis skelbia išardęs „Google Glass“ akinius ir vėl sumontavęs jų dalis ant savo įprastinių akinių rėmelių.
„Samsung“ ruošia savo alternatyvą „Google Glass“ akiniams
Bendrovė „Samsung“ iš visko sprendžiant ruošia nuosavą išmaniųjų akinių „Google Glass“ atmainą, praneša „The Wall Street Journal“. Apie tai liudija bendrovės patentas, kurį užregistravo „Samsung“ atstovai. Jame aprašomas akinių pavidalo nešiojamosios elektronikos įrenginys. Pasak leidinio, jame integruotos ausinės, suteikiančios galimybę skambinti telefonu ir klausytis muzikos.
„Microsoft“ jau bando savo išmaniuosius akinius
Bendrovė „Microsoft“ bando savo išmaniuosius akinius, panašius į „Google Glass“, remdamasis neįvardytais šaltiniais praneša dienraštis „The Wall Street Journal“. Jų teigimu, „Microsoft“ veda derybas su Azijos kompiuterių komponentų bendrovėmis dėl šiems akiniams būtinų fotokamerų ir kitų dalių tiekimo. Pranešama, kad neseniai internete pasirodė patentinė informacija, patvirtinanti „Microsoft“ susidomėjimą išmaniųjų akinių galimybėmis.
Japonų kuriami „Google Glass“ akinių analogai gali viską
„Google Glass“ akiniai turi labai daug klonų, kurie dar tik ruošiami debiutui mažmeninėje prekyboje. Japonų mobiliojo ryšio operatorius „DoCoMo“ neseniai pristatė vieno tokio nešiojamo įrenginio prototipą. Daugelis tokių įrenginių sukurti bendradarbiaujant su „Vuzix“ – kompanija, jau seniai užsiimančia ekranų, skirtų tokiems akiniams, gamyba. Panašu, jog „DoCoMo“ daugiausia užsiima programinės įrangos kūrimu, tuo tarpu aparatinę dalį gamina kitos kompanijos.
„Apple“ jau 7 metus kuria išmaniuosius akinius?
Bendrovė „Apple“ dar nuo 2006 m. kuria savo išmaniuosius akinius, atskleidė buvęs „Apple“ skyriaus, atsakingo už grotuvo „iPod“ kūrimą ir gamybą, vadovas Tony Fadellas, pranešė „Fast Company“. Pasak jo, šis įrenginys yra panašus į šiuo metu „Google“ bandomus išmaniuosius akinius „Google Glass“. T. Fadello teigimu, jis pats dalyvavo „Apple“ išmaniųjų akinių kūrimo procese. „Aš esu paruošęs daug jų prototipų“, – sakė dabartinis bendrovės „Nest Labs“ vadovas.
Amerikietiškasis futbolas per „Google“ išmaniuosius akinius
Vienas iš bendrovės „Google“ išmaniųjų akinių „Google Glass“ programos dalyvių nusprendė parodyti kitiems, kaip amerikietiškojo futbolo varžybos atrodo puolėjo akimis. Jis susisiekė su Jeilio universiteto (JAV) amerikietiškojo futbolo komanda ir susitarė, kad puolėjas Henry Furmanas užsidėtų „Google Glass“ per vieną iš treniruočių, praneša „Huffington Post“. Išmaniųjų akinių nufilmuotas vaizdo siužetas buvo paskelbtas internete.
„Google Glass“ akiniai peršviesti rentgeno spinduliais
Įvairių naujų gaminių ardymas – ne tik pramoga skaitytojams, bet ir galimybė įvertinti surinkimo kokybę, sužinoti, ar jie lengvai remontuojami, kokia tikroji produkto sudėtis. Neretai kompanijos slepia savo tiekėjus, tad „skrodimas“ – bene vienintelis būdas sužinoti tikruosius gamintojus. Be to, tai leidžia kontroliuoti gamintojus, kurie kitokiu atveju galbūt įdiegtų ne tai, kas deklaruojama viešai.
Planšečių populiarumas mažėja, nes vartotojai laukia išmaniųjų laikrodžių
Kompanijos IDC analitikai ne tik sumažino planšetinių kompiuterių prognozę 2013 m. Ekspertai pateikė tam tikras išvadas, kodėl taip vyksta. Be to, kad planšečių segmentą pradėjo spausti išmanieji telefonai – „peraugėliai“, neigiamos įtakos turi ir vartotojų lūkesčiai, kurie gana daug tikisi iš „išmaniųjų“ laikrodžių, „protingų“ akinių ir kitų mobilių prietaisų. Be to, gana nemažai įtakos sulėtėjusiam planšetinių kompiuterių augimui turėjo ir garsių anonsų trūkumas.
„Google Glass“ akiniai palikti be 3G ryšio
Vienas iš bendrovės „Google“ išmaniųjų akinių „Google Glass“ kūrėjų Babakas Parvizas pranešė, kad juose nebus naudojamas 3G mobiliojo ryšio modulis, taigi, vartotojams reikės tenkintis „Wi-Fi“ ir „Bluetooth“ belaidžio ryšio galimybėmis. Apie tai B. Parvizas pranešė Stenfordo universitete (JAV) vykusioje „Hot Chips“ konferencijoje.
„Google Glass“ padės sužinoti apie prekę viską, įskaitant realią kainą
Dar visai neseniai žmonės negalėjo pagalvoti, kokie svarbūs apsipirkimo metu gali būti mobilūs įrenginiai. Tyrimas, kurį atliko kompanija „Google“, leidžia kalbėti apie tai, kad 84% apklaustų žmonių parduotuvėse naudoja savo išmaniuosius telefonus. Paklausite, kam to reikia? Tam, kad būtų peržiūrėtos prekės charakteristikos arba kaina, juo labiau, kad el. parduotuvėse ta pati prekė paprastai kainuoja pigiau. Tačiau kai rinką pasieks „Google Glass“, šis procesas bus daug lengvesnis.
„Mercedes“ ketina integruoti „Google Glass“ į savo automobilius
„Google Glass“ dar nepasirodė rinkoje, o juos jau draudžia įvairiausiose įstaigose, jau nekalbant apie galybę kalbų, kaip papildytos realybės akiniai blaškys vairuotojus, kuri atliks savo tiesioginį darbą – vairuos transporto priemonę. Antra vertus, tai neišgąsdino kompanijos „Mercedes Benz“, kuri nusprendė integruoti „Google“ akinių palaikymą į savo automobilius.
„Google Glass“ akiniai sulaukė konkurentų: „Meta“ akiniai jau giriami specialistų
Praėjus metams po to, kai buvo pranešta apie „Google Glass“ akinius, žmonės vis dar tiksliai nežino ką jie sugeba daryti. Vartotojai galvoja, kad akiniai gali užfiksuoti kiekvieną rankos judesį, tačiau taip nėra, rašo techcrunch.com. Dalykus, kurių negali „Google Glass“ akiniai, bando išpildyti „Meta“. Jų kuriami akiniai siekia išpildyti žmonių lūkesčius. Tokie akiniai prekyboje pasirodė prieš kelias dienas - rugpjūčio 9 dieną. Dabar „Meta“ akiniai yra labiau panašūs į apsauginius akinius.
Po avarijos paralyžiuotai gražuolei studentei „Google Glass“ sugrąžino gyvenimą
Vis pasigirsta įvairių istorijų apie žmones, naudojančius „Google Glass“. Ne visada ši technologinė naujovė panaudojama gražiems ar prasmingiems tikslams, kol kas dažniausiai akiniai tėra pramoga. Tačiau štai visiškai kitokia istorija, kuri parodo, kaip šis išradimas gali iš esmės pakeisti kai kurių žmonių gyvenimus, rašo Businessinsider. Teisės studentė Alexa Blaszczuk pateko tarp tų 8 tūkst. laimingųjų, kuriems „Google“ suteikė galimybė „Google Glass“ įsigyti už patrauklią 1500 dolerių kainą.
„Google Glass“ akinius gamins „Motorola“?
Bendrovės „Google“ išmaniuosius akinius „Google Glass“ gali gaminti „Motorola“, kurią „Google“ įsigijo 2012 metais, pranešė „The Wall Street Journal“. Pasak leidinio, būsimos „Google Glass“ akinių modifikacijos gali būti gaminamos „Motorola“ gamyklose, tačiau kol kas neaišku, ar tai bus visas jų gamybinis ciklas. Neseniai buvo pranešta, kad „Google“ įsigijo dalį bendrovės „Himax“, gaminančios „Google Glass“ akiniams skirtus ekranėlius, akcijų.
Britai ketina uždrausti vairuotojams dėvėti „Google Glass“ akinius
Nors bendrovės „Google“ išmanieji akiniai „Google Glass“ dar nepasiekė rinkos ir šiuo metu jais naudojasi apie 1,5 tūkstančio šią naujovę bandančių žmonių, D. Britanijos transporto departamentas jau ruošia draudimą juos dėvėti vairuojant. Argumentas paprastas: pasak departamento atstovų, tokie akiniai atitraukia dėmesį nuo kelio.
Su „Google Glass“ akiniais nufilmuotas pirmasis pornografinis filmas
„Google“ gali kiek nori drausti pornografinius priedus savo išmaniesiems akiniams, tačiau kompanijai niekada nepavyks sutrukdyti žmonėms su jų akiniais užsiimti seksu. Pasirodė pirmojo profesionalaus su „Google Glass“ nufilmuoto pornografinio filmo treileris. Būsimajame „išradingame“ pornografiniame filme vaidina ne šiaip aktoriai mėgėjai, o tikros pornografijos superžvaigždės – Jamesas Deenas ir Andy San Dimas.
„Google“ akiniai atveria rinkas aksesuarų kūrėjams
„Google“ dar nepaleido į prekybą savo išmaniųjų akinių, bet verslininkai jau galvoja apie naują multimilijardinę industriją, kurią atvers „Google Glass“ – tai aksesuarai veido kompiuteriams, rašo „Quartz“. Pernai išmaniųjų telefonų aksesuarų rinka siekė 20 mlrd. JAV dolerių, o 2017 m. turėtų išsiplėsti iki 38 mlrd. JAV dolerių.
Kaip valdyti išmanųjį namą „Google Glass“ akiniais?
Išgirdę kalbant apie vadinamuosius išmaniuosius namus, kuriuose šildymą, apšvietimą, stebėjimo sistemas, durų ir vartų užraktus, prie namų tinklo prijungtus įvairiausius buitinius prietaisus galima valdyti nuotoliniu būdu, dažniausiai įsivaizduojame jų šeimininką sėdint kitame miesto ar net šalies gale prie kompiuterio monitoriaus. Savo išmaniuosius namus jis internetu valdo pasitelkęs kompiuterį ar išmanųjį telefoną.