bilas klintonas
Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „bilas klintonas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „bilas klintonas“.
Prezidentai be kelnių: didžiausios JAV vadovų keistenybės
Artėjantys Jungtinių Amerikos Valstijų prezidento rinkimai – puiki proga priminti, kokie originalai tolimoje ir ne tokioje tolimoje praeityje užėmė šį postą.
Kokių tik kazusų nėra nutikę galingiausios pasaulio valstybės vadovams, kai šie bent akimirkai atleisdavo vadžias ir, prisiminę esą tik žmonės, pasiduodavo savo silp-nybėms ir pomėgiams.
Darboholikų gausa neišsiskyrė
1782 metais būsimas 2-asis JAV prezidentas Džonas Adamsas atvyko į Olandiją sudaryti prekybos sutarties ir.
Išlaisvinta žurnalistė dukrą pavadino B.Clintono garbei
Amerikiečių žurnalistė L. Ling, kuri keletą mėnesių praleido areštuota Š. Korėjoje, pavadino savo naujagimę B. Clintono garbei, taip atsidėkodama už išlaisvinimą.
Mergaitė, kuri žurnalistei Laurai Ling ir jos vyrui Iainui Claytonui gimė birželio 2-osios naktį, gavo dvigubą Lee Jefferson vardą, praneša agentūra „Associated Press“, kurią cituoja lenta.ru.
Lee – žurnalistės sesers garbei, o Jefferson – B. Clintono, mat buvusio JAV prezidento pilnas vardas Williamas Jeffersonas.
B. Klintonas jau išleistas iš ligoninės
Pranešama, kad ketvirtadienį į ligoninę paguldytas buvęs JAV prezidentas B.Klintonas penktadienį jau išleistas namo. Medikų rankose buvęs šalies vadovas atsidūrė, kai ėmė skųstis širdies skausmais.
63 m. B. Klintonui į arteriją buvo implantuoti du pagalbiniai įrenginiai, kurie padės tekėti kraujui. B.Klintono medikai , kad į darbą politikas galės grįžti jau pirmadienį, be viso to pasveikintina ir tai, kad jis išvengė širdies smūgio.
Pakantumo rojus Olandija
Kartą teko girdėti, kad Dievas, jeigu tik jis yra žemėje, turėtų gyventi Olandijoje - tokia graži ši šalis. Iš tiesų Nyderlandų peizažas su senoviniais vėjo malūnais, anksčiau naudotais, be kita ko, drenažui, gausybe laukinių paukščių ir vandens juosiamose pievose besiganančių karvių bei avių palieka įspūdį.
Tačiau ši šalis - ne tiems, kuriems patinka laukinė gamta, nemačiusi žmogaus kojos.
Barakas Obama – iškalbos meistras
Ko gero, pats geriausias šių laikų lyderis, gebantis efektyviai bendrauti, yra Barakas Obama. Iki dabar jis davė tris kartus daugiau interviu nei Džordžas V. Bušas ir surengė tris kartus daugiau spaudos konferencijų nei Bilas Klintonas per savo prezidentavimo laikotarpius. Kai kurie kritikai svarsto ar tai – pliusas B. Obamai, ar minusas.
Visi uždegantys lyderiai geba efektyviai bendrauti. Vinstonas Čerčilis savo sėkmę siejo su nepriekaištingu anglų kalbos valdymu.
Bilas Klintonas susitinka su Šiaurės Korėjos vadovu
Buvęs JAV prezidentas Bilas Klintonas susitinka su Kim Jong-il. Apie šį vizitą žiniasklaida iš anksto informuota nebuvo.
B. Klintonas susitikime ketina aptarti įkalintų Šiaurės Korėjoje žurnalisčių Lauros Ling ir Eunos Lee likimą.
Tai aukščiausias JAV pareigūnas, atvykęs į Šiaurės Korėją, po valstybės sekretorės Madlenos Albright vizito 2000-aisiais.
Analitikai teigia, kad B. Klintonas taip pat bandys paliesti Šiaurės Korėjos ambicijų dėl branduolinio ginklo klausimą.
S. Gendvilis: reikia ryžtis įvesti mokamas paslaugas
Visuomenei trūksta informacijos apie sveikatos apsaugai realiai skiriamas lėšas bei jų panaudojimą, dėl to kyla pacientų nepasitenkinimas, nepamatuoti kaltinimai medikams ir nepasitikėjimas jais, sako Lietuvos gydytojų vadovų sąjungos prezidentas, Kauno apskrities ligoninės direktorius (vyriausiasis gydytojas) Stasys Gendvilis. Naujienų agentūra ELTA su gydytojų vadovų organizacijos prezidentu kalbėjosi apie tai, kuo šiandien „serga“ pati Lietuvos sveikatos apsauga.
Meksikoje prasidėjo tarptautinė AIDS konferencija
Šiandien Meksikos sostinėje Meksike prasidėjo tarptautinė konferencija, nukreipta prieš kovą su įgytuoju imuninio nepakankamumo sindromu (AIDS). Ji truks iki rugpjūčio 8 dienos, informavo forumo organizatoriai.
Į 17-ąją tarptautinę AIDS konferenciją, pavadintą „Universal Action Now“, susirinko 25 tūkst. atstovų iš 188 šalių. Joje taip pat dalyvauja Jungtinių Tautų (JT) generalinis sekretorius Pan Gi Munas bei buvęs Jungtinių Valstijų prezidentas Bilas Klintonas.
Festivalio „Interest 2008“baigiamajame koncerte – JAV prezidento numylėtinis
Gegužės 31 d. festivalio „Interest 2008“ klausytojų laukia ypatingas susitikimas su saksofono karaliumi tituluojamo muzikantu iš Rusijos Igoris Butmanas. „Saksofonistas virtuozas, orkestro vadovas, džiazo klubo meno direktorius, TV laidų vedėjas Igor Butman – Rusijos džiazo asmenybė „Nr.1“ – taip pristatomas šis garsus muzikantas.
Mauzeris su Sūrskiu bodisi kosminiu turizmu
Politologai Mauzeris su Sūrskiu aptarinėja, kodėl pikete prieš homogėjus dalyvavo Medvedevas, Svarinskas ir Uoka. Paskui pasirausia po prastus Uspaskicho popierius ir dar negali atsistebėti, kuo gali būti patrauklus kosminis turizmas.
Mauzeris: Sūrski, ar tu žinai, kad Vilniuje prie savivaldybės vyko piketas prieš homogėjus.
Sūrskis: Aik, aik... Visam pasauly paradai, o pas mus piketai... Ir kas gi iniciatoriai?
Mauzeris: Uoka, Medvedevas ir net monsinjoras Svarinskas.
REKLAMA
REKLAMA
Mauzeris su Sūrskiu domisi genų inžinerija
Politologai Mauzeris su Sūrskiu svarsto, kokia naudinga Lietuvai gali būti Bilo Klintono patirtis. Paskui nuo politikos pereina prie Baltarusijos genų inžinerijos pasiekimų ir vėl grįžta prie Lietuvos įvykių aptarti perturbacijas ir turbulencijas teisėtvarkos pasaulyje.
Mauzeris: Tu žinai, Sūrski, kad prezidentas Valdas Adamkus Amerikoje pavėlavo į Bušo priėmimą dėl lėktuvo vėlavimo kaltės.
Sūrskis: Aha, taip ir patikėjom. Lėktuvas - ne traukinys, jis niekad nevėluoja.
Sūrskis su Mauzeriu kalba apie rašytojus
Politologams Mauzeriui su Sūrskiu atsibodo politika ir jie nusprendė dvasingai pakalbėti apie kultūrą. Tačiau kalbą baigė apie pinigus ir politikus.
Sūrskis: Žinai, Mauzeri, atsibodo ta politika, pakalbam apie rašytojus.
Mauzeris: Pakalbam.
Sūrskis: Įsivaizduoji, Bilas Klintonas dar tik rašo knygą, o jau uždirbo iš to 12 milijonų dolerių.
Mauzeris: Oho, o už ką jam tiek duoda?
Sūrskis: Ne už knygą, aišku. Duoda už tai, kad žydalką Baltam name išbirbino. Geras biznis su tuo birbinimu.
H. Klinton knyga JAV sumušė visus rekordus
Buvusios JAV pirmosios ledi Hilari Klinton (Hillary Clinton) knyga "Išgyventa istorija" Jungtinėse Valstijoje sumušė visus rekordus. Per pirmąsias 24 valandas knygynų tinklo "Barnes and Noble" parduotuvėse parduota daugiau kaip 40 tūkst. knygos egzempliorių. Šioje knygoje H. Klinton (Hillary Clinton) dalijasi savo atsiminimais apie gyvenimą Baltuosiuose Rūmuose.
Leidykla "Simon and Schuster" pranešė, kad visose Jungtinėse Valstijose iki šiol parduota 200 tūkst. knygų.
Užsienio spaudos apžvalga
Šiandieninėje (05 29) Vakarų spaudoje - rūpestis dėl Irano, Artimųjų Rytų taikos procesas, grįžimas į klintonišką praeitį, pagalbos šauksmas iš Afganistano. Spaudą apžvelgia “Laisvosios Europos radijo” žurnalistas Mykolas Drunga.
Bušo vyriausybė turi pagrindo būti susirūpinusi dėl Irano, - rašo dienraštis “Washington Post” ir tęsia: “pastaraisiais mėnesiais pasirodė daug ženklų, kad Teheranas stengiasi įsigyti branduolinį ginklą.
Užsienio spaudos apžvalga
Šiandien Vakarų spaudoje viena iš vyraujančių temų – vakar Bušo paskelbtas planas, kaip pasiekti taiką Artimuosiuose Rytuose. Laikraščių apžvelgia “Laisvosios Europos” radijo žurnalistas Mykolas Drunga.
Užsienio spaudos apžvalga
Užsienio spauda jau komentuoja Bušo ultimatumą Sadamui Huseinui. Apie tai skaitykite “Laisvosios Europos” radijo žurnalisto Virgio Valentinavičiaus parengtoje antradienio (03.18) užsienio spaudos apžvalgoje.
Londono dienraščio “Times” redakcijos straipsnyje rašoma, kad vakar prezidento Džordžo Bušo paskelbta tiesos valanda buvo trumpa.