Specialistės: kalbos apie tai, kad obuoliai natūraliai išvalo dantis, tėra mitas
Visuomenėje paplitusios kalbos, neva obuoliai rudenį gali tapti alternatyva dantų šepetėliui ar dantų pastai, padėti išlaikyti gerą burnos sveikatą ar apsaugoti dantis nuo gedimo – tėra mitas, sako dantų higienos ekspertės.
„Dantų valymas reikalauja tokio instrumento, kaip šepetėlis, nes tik juo galima pasiekti visus paviršius.
Ką apie dantų implantaciją reikėtų žinoti kiekvienam apie ją svarstančiam žmogui
Daugelis dantis praradusių ir norinčių juos atkurti žmonių informacijos apie dantų implantaciją ieško internete, tariasi su draugais ar artimaisiais. Neretai, išsigandę didelių kainų ar nesėkmingos aplinkinių patirties, dantų atkūrimą jie atideda vėlesniam laikui.
Nemažai žmonių kreipiasi į odontologijos klinikas pamatę viliojančius akcijinius pasiūlymus ir nori, kad jų dantys būtų atkurti reklamoje matytu gydymo metodu už tokią pat, kaip nurodyta, kainą.
Atsakė į amžiną klausimą: dantis valyti prieš ar po pusryčių?
Tai klausimas, į kurį atsakymo ieško ne vienas – dantis reikėtų valyti prieš ar po pusryčių?
Nuo pat vaikystės kalama į galvą, kad dantis reikia valyti du kartus per dieną, valyti būtina dvi minutes. Tačiau jau nuo seno kyla dilema, kada vis tik geriau valyti dantis.
Paaiškino, kada valytis dantis
Odontologai nesutaria, kuris variantas geresnis. Žinoma, jei turite rutiną, kurios laikotės kasdien, gali būti sunku kažką keisti.
Dantų protezavimas šiems žmonėms priklauso nemokamai: kiti to nežino
Nors dantų protezavimo, kurį senatvės pensininkams ir kitiems socialiai jautrių grupių gyventojams kompensuoja ligonių kasos Privalomojo sveikatos draudimo fondo lėšomis, ilgų eilių problema išspręsta prieš kelerius metus, daliai žmonių vis dar trūksta informacijos šia tema.
Ligonių kasos paaiškina tai, kas dažniausiai klaidina gyventojus, rašoma pranešime spaudai.
Nuo ledų ar kavos gelia dantis? Nenumokite ranka – gali kilti didelių bėdų
Ar kada nors valgydami ledus arba gerdami karštą gėrimą pajutote geliantį dantų skausmą? Jei taip, vadinasi, jūs – vienas iš daugelio žmonių, kurių dantys jautrūs šalčiui arba karščiui. Specialistų teigimu, tai kamuoja maždaug kas antrą žmogų.
Tokį skausmą dažniausiai jaučia tie, kurių dantų emalis plonesnis, nors tai gali įspėti ir apie dantų ėduonį bei kitas odontologines problemas.
Siaubinga tiesa: kas iš tikrųjų nutinka, jei bent kartą neišsivalote dantų
Daugeliui iš mūsų dantų valymasis yra antraeilis dalykas. Tačiau nauji tyrimai atskleidė, kiek daug žmonių nepakankamai valosi dantis, o to poveikis yra blogesnis, nei galima įsivaizduoti, skelbia portalas „The Sun“.
Nors daugiau nei du trečdaliai moterų dantis valosi bent du kartus per dieną, tik pusė vyrų teigia, kad taip dažnai griebiasi dantų šepetėlio, rodo „TopRatedCasinos“ atlikta apklausa. Be to, 3 proc.
Šiukštu nesivalykite dantų duše: paaiškino, kodėl
Nors dantų valymas duše gali nekelti tiesioginės grėsmės sveikatai, vis dėlto nepamirškite, kad gali kilti tam tikrų pavojų. Payal Bhalla, „Quest Dental“ vyriausioji gydytoja odontologė, atskleidė kelias priežastis, kodėl verčiau vengti šio įpročio.
Pasak Payalm viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl reikėtų vengti valytis dantis duše, yra susijusi su bakterijomis – naudojant tą patį vandens šaltinį dantų šepetėlio šlapinimui ir kūno prausimui sudaro palankias sąlygas kryžminei taršai.