Smalsumu „apsėsta“ atlikėja
Galbūt nustebsite, tačiau dviem „Grammy“ apdovanojimams nominuota dainininkė, hito „TiK ToK“ autorė Kesha Rose Sebert, geriau žinoma kaip tiesiog Kesha, dega aistra paranormaliems reiškiniams. Būtent šį troškimą susidurti su nepaaiškinamais ir kartais protu nesuvokiamais nutikimais atlikėja tenkins šešių dalių mini seriale „Keshos išvarymas“.
Dokumentiniame seriale Kesha leisis į šiurpių įspūdžių kupinas keliones, kurių metu gilinsis į didžiausias Amerikos paslaptis, lankysis kraują stingdančiose vietose bei susidurs su paranormaliais reiškiniais.
Kalbėdama apie savo nuotykius ir „Keshos išvarymą“, pati dainininkė akcentavo savo nepasotinamą smalsumą ir amžinas nesuprantamų dalykų paieškas.
„Šie klaidžiojimai įkvėpė mane kurti muziką ir net suteikė prasmę mano gyvenimui. Aš tai vadinu amžinu Dievo egzistencijos įrodymų ieškojimu. Tai man padeda atsakyti į mane nuolat kamuojančius egzistencinius klausimus“, – sakė Kesha.
Dokumentiniame seriale Kesha kartu su skirtingais kompanionais ne tik bandys atsekti sniego žmogaus pėdsakus ar aplankys apleistą operos salę Tenesio valstijoje, bet ir tyrinės siaubingus JAV Vakarų pakrantėje esančius rūmus.
Tikrasis „Klyksmo“ siaubas – filmų užkulisiuose
Turbūt visi esame girdėję apie vieną sėkmingiausių visų laikų siaubo filmų frančizių „Klyksmas“ (angl. Scream). Vis dėlto tikrasis siaubas slypi šios juostos šaknyse – serijinio žudiko Denio Rolingo, kitaip žinomo kaip „Geinsvilio plėšiko“, istorijoje.
Nuo 1989 m. D. Rolingas keturiuose skirtinguose miestuose persekiojo ir nužudė aštuonis žmones, tarp kurių buvo ir penki studentai. Vyras bandė teisintis, kad nusikaltimų metu jį buvo apsėdęs demonas vardu „Dvyniai“. Vis dėlto žudikas galiausiai buvo nuteistas, o 2006 m. jam įvykdyta mirties bausmė.
Prieš kitąmet pasirodant naujam „Klyksmo“ serijos filmui, paranormalių reiškinių tyrėjas Steve Shippy ir „mediumė“ Cindy Kaza dokumentinėje juostoje „Klyksmas: tikroji istorija“ pabandė atskleisti tiesą, slypinčią už šių siaubingų nusikaltimų, įkvėpusių milijonus uždirbusius filmus.
Filme jie aplankys stovyklavietę netoli Floridos universiteto, iš kurios D. Rolingas persekiojo savo aukas, taip pat pravers ir jo vaikystės namų duris. Juostoje taip pat bus galima išvysti pokalbius su ekspertais bei su byla susijusiais asmenimis, tarp kurių – ir buvusi serijinio žudiko sužadėtinė.
Kruvina istorija pažymėtas viešbutis
„Vaiduokliški nuotykiai“ – jau daugiau kaip dešimtmetį besitęsiantis projektas, tyrinėjantis paranormalius reiškinius ir vietoves, kuriose galimai vaidenasi. Viena pirmųjų keturių „vaiduoklių medžiotojų“ – Zako Baganso, Aarono Goodwino, Billy Tolley ir Jay Wasley – išvykų buvo į Nevadą, liūdnomis istorijomis pagarsėjusiame Goldfildo mieste esantį viešbutį.
Šie bebaimiai pernai sugrįžo būtent čia, o visa tai užfiksavo dokumentiniame filme „Vaiduokliški nuotykiai: Goldfildo viešbutis“. Kruvina viešbučio praeitis, šviežiai nutikę gąsdinantys įvykiai ir asmeniškas bei emocijų pilnas tyrimas, siekiant išsiaiškinti tiesą – šiame filme bus visko.
Tiek šiuos tris, tiek dar daugiau kraują stingdančių Helovino kolekcijos filmų galima patogiai peržiūrėti „discovery+“ platformoje, Lietuvoje pasiekiamoje per „Go3“ televiziją.