Vyras teigė, kad stresas dėl kaltinimų smurtu prieš vaikus buvo vienas iš veiksnių, lėmusių žvaigždės mirtį, skelbė news.yahoo.com.
M. Jacksono 2009 m. sustojo širdis. Jis mirė perdozavęs vaistų, o jo gydytojas – Conradas Murray – buvo nuteistas kalėti už netyčinę žmogžudystę.
B. Whitfieldas mano, kad stresas dėl kaltinimų smurtu prieš vaikus buvo vienas iš veiksnių, lėmusių žvaigždės mirtį.
Dienraščiui „The Sun“ jis sakė: „Paskutinį kartą jį mačiau likus maždaug dviem savaitėms iki mirties. Jis neatrodė laimingas.“
Whitfieldas sakė, kad nežinojo apie jokias dideles sveikatos problemas bei kaltino dainininko gydytoją daktarą Conradą Murray'ų dėl to, kad šis jam skyrė netinkamas dozes. Vėliau gydytojas buvo nuteistas už netyčinę žmogžudystę ir kalėjime praleido dvejus metus.
detalizuodamas, kas, jo nuomone, buvo M. Jacksono mirties priežastis, M. Whitfieldas teigė, kad tai lėmė „visų formų stresas, kylantis iš jo šeimos, advokatų, vadovybės, kai kurių gerbėjų, neigiamo požiūrio į tai, kad jam buvo priklijuota smurtautojo prieš vaikus etiketė“.
„Visi, kurie asmeniškai pažinojo M. Jacksoną, žino, kad jis jokiu būdu nebuvo toks asmuo, kokį jie aprašo“, – sakė J. Whitfieldas.
Primename, kad neseniai rašėme apie M. Jacksoną.
Buvęs Michaelo Jacksono asmens sargybinis atskleidė tiesą apie gandais apipintą „slaptą vaikų kambarį“.
Matas Fiddesas, kuriam buvo pavesta rūpintis velionio pop muzikos karaliumi prieš jo mirtį 2009 m., kalbėjo apie atlikėjui pareikštus įtarimus dėl vaikų išnaudojimo.
Jacksonas nukentėjo nuo daugybės gandų dėl vaikų išnaudojimo, kurie buvo dokumentinio filmo „Palikti Neverlandą“ centre.
Jo gerbėjai buvo pasipiktinę dėl jam mestų kaltinimų, o jo šeima karštai juos neigė.
Jacksonas buvo pašauktas į teismą dėl vaikų tvirkinimo ieškinių 2005 m., tačiau nebuvo pripažintas kaltu.
Kalbėdamas Scott McGlynn laidoje, Mattas, kuris dabar yra verslininkas ir garsenybių asmeninis treneris, kalbėjo apie įtarimus, kad Michaelas savo namuose pastatė slaptą vaikų kambarį, rašoma mirror.co.uk.
Michaelas Jacksonas (nuotr. SCANPIX)Jis papasakojo Scottui McGlynnui: „Jie [kritikai] bando pasakyti jums, kad jis pastatė slaptą vaikų kambarį, tačiau kai jis nusipirko namą, tai iš tikrųjų buvo panikos kambarys. Vyras buvo milijardierius ir buvo visiškai normalu turėti panikos kambarį... Atidarę duris pamatytumėte, kad ten turėjo tiek daiktų, kad galėtų linksmintis kelias dienas, kol problemos nebus išspręstos.
Daug kartų žmonės parašiutais nusileisdavo į jo valdas ir įsijungdavo aliarmai, o „Neverlando“ darbuotojai liepdavo jam eiti į kambarį. Taigi tai nebuvo slaptas kambarys, tai juokingiausi dalykai, kuriuos žmonės sugalvoja.“
Mattas taip pat užsiminė, kad gerbėjai gali netrukus išgirsti neišleistą muziką.
Jis sakė: „Manau, kad bus išleista dar keletas albumų. Bus biografija... šiek tiek panaši į Freddie Mercury albumą. Gaila, kad jo reputaciją sugadino šie beprotiški kaltinimai“.
Mattas taip pat pasidalino savo mintimis apie „Leaving Neverland“, kurioje vaidino du iš buvusių Michaelio draugų Wade'as Robsonas ir Jamesas Safechuckas, kurie abu tvirtino, kad dainininkas seksualiai priekabiavo prie vaikų.
Asmens sargybinis sakė: „Laikas buvo labai akivaizdus. Svarbus dalykas, kurio jie nepaleido dokumentiniame filme, yra tai, kad jie teisia M. J. už šimtus milijonų dolerių. Jei jie būtų įdėję tai į dokumentinį filmą, manau, žmonės būtų išjungę filmą ar kitaip į jį pažiūrėję.“
Jis pridūrė: „Ir kai buvo įrodyta, kad viskas netiesa, jie filmą sutrumpino iš keturių valandų į pusantros. Jis gyvenime turėjo tūkstantį ieškinių, jei teisingai prisimenu.
Žmonės visada stengdavosi gauti pinigų. Tai buvo kasdienybė. Žmonės darytų bet ką, kad pabandytų su juo susitikti. Iš to, ką mačiau, problema buvo tėvai, o ne vaikai.“