Barbarai Butch buvo grasinama mirtimi, kankinimais ir išprievartavimu, ji taip pat buvo daugybės antisemitinių, homofobinių, seksistinių ir grosofobinių įžeidinėjimų (aut. past. – stigmatizavimas dėl kūno dydžio) taikinys, kaip sakė jos advokatas.
Paryžiaus policija pradėjo tyrimą.
43 metų prodiuserė ir aktyvistė pasirodė kartu su keliomis drag queens per pasirodymą, kuris buvo lyginamas su bibline Paskutinės vakarienės scena.
Joje Barbara dėvėjo sidabrinį galvos apdangalą, primenantį aureolę.
Prancūzijos katalikų vyskupai buvo vieni iš tų, kurie teigė, kad šis pasirodymas įžeidė krikščionis, o buvęs JAV prezidentas Donaldas Trumpas atidarymo ceremoniją pavadino „gėda“.
Renginio meno vadovas Thomas Jolly sakė, kad šis segmentas nebuvo įkvėptas Leonardo da Vinci paveikslo, kuriame vaizduojamas Jėzus Kristus ir jo apaštalai.
Paryžiaus olimpinių žaidynių organizatoriai teigė, kad „niekada nesiekė parodyti nepagarbos jokiai religinei grupei“, o jų tikslas buvo „švęsti bendruomenės toleranciją“.
Skunde neįvardijamas joks konkretus kaltininkas ar kaltininkai, įvykdę įtariamus nusikaltimus, nesvarbu, ar juos įvykdė Prancūzijos piliečiai, ar užsieniečiai, tačiau teigiama, kad DJ ketina patraukti baudžiamojon atsakomybėn visus, kurie ateityje bandys ją įbauginti.
Savo oficialiame „Instagram“ puslapyje paskelbtoje žinutėje Butch teigė, kad jai „didelė garbė dalyvauti 2024 m. Paryžiaus atidarymo ceremonijoje“, tačiau žinutės, kurių ji sulaukė, „tampa vis ekstremalesnės“.