Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
Viskas būtų kaip ir gražu, tik ta "elitinė snaiperė, tarnaujanti Kremliui" stipriai kvepia amerikiečių propaganda. Būtų tokį pastatę rusai, tai čia visi žviegtų susiriesdami ir banintų filmą kaip tik įmanoma jo net nematę, bet JAV čia galioja kiti standartai
@Cha
cia jau tokia slaptai-vieša LTU realybe per pastaruosius 80 metu. Labai daug "gerbiamu" ale-lietuviu tarnauja Kremliui iki dabar. Pauguma LTU prezu, premjeru, parlamentariuksciu - yra arba buvo kgbPlSTAI ar komunPlSTAI.
Tame filme Drasa aktore nera jau taip labai piesiama kaip Kremliaus samdine, tik jos tevas buves kgbPlSTAS. Ji filme drasiai kovoja pries blogi ir gelbsti Pasauli! Vakarieciai, vistiek nesusigaudo kas ten kaip su tais ruskiais, kremlium, pabaltiju ir net ju paciu trumapais, merkel ir scholzcais. Todel realiai tas filmas tik pareklamuos LTU kaip drasiu ir gabiu zmoniu Tauta.
Tame filme Drasa aktore nera jau taip labai piesiama kaip Kremliaus samdine, tik jos tevas buves kgbPlSTAS. Ji filme drasiai kovoja pries blogi ir gelbsti Pasauli! Vakarieciai, vistiek nesusigaudo kas ten kaip su tais ruskiais, kremlium, pabaltiju ir net ju paciu trumapais, merkel ir scholzcais. Todel realiai tas filmas tik pareklamuos LTU kaip drasiu ir gabiu zmoniu Tauta.
@RealiStatistika
Kad tas "nelabai piešiama" skamba tai kaip "truputį nėščia". Kiek pamenu, "Šaltajame tango" vietinių fanatikų isterijai sukelti užteko vien to, kad lietuvis parodytas kaip žudęs žydus ir kažkas kritiškesnio apie partizanus (beje, pats filmas pastatytas pagal kažkokio Joškės atsiminimus, tik mūsų žiniasklaida tą kažkaip "patogiai" nutylėjo), ir tuoj buvo kone visai uždraustas kaip rusų propaganda, nepaisant ir lietuvių aktorių jame. Tai lietuvė snaiperė iš Kremliaus (ir dar su tėvuku KGBistu) čia jau išvis kitas lygis
Tautieciai reiktu suorganizuoti internetete akciju keleta siam filmui iskelti IMDB iki 7-8 balu. Ten visai nedaug įvertinimu po 10*-Stars reiktu. Dabar jo reitingas gan geras 6.8*-Stars ir dar tik 38.000 verinimu. Tikrai is stiprios idomios puses Drasa (pagrindine aktore mergina) reprezentuoja Lietuva!
@Lietuviai
tikrai pritariame! Per LI, FB, IG keletas akciju ir bus tas filmas gero reitingo IMDB. Mes jau keleta kartu ivertinom po 10*-Stars
Galejo ir plaukus jai duoti labiau lietuviskus.
@Eva
ji ten ne "audejele" vaidina! O snaipere mistiniame filme! Tad yra kaip yra. Filmas tikrai stiprus, tiems kas supranta.
Ganėtinai švariai. Tik l raidė švepla minimaliai.
REKLAMA
REKLAMA
Naujame Holivudo filme žinoma užsienio aktorė prabilo lietuviškai: išgirskite