Šiandien masyvūs papuošalai - gero stiliaus ir mados ženklas. Tačiau aksesuarai, kaip niekas kitas, kalba ir apie moters skonį, ir apie jo nebuvimą. Štai keletas patarimų, kaip viską suderinti.
„Picocool“ nuotr.
Žiedai
Anksčiau galiojo toks mados tabu - ne daugiau kaip vienas didelis žiedas ant rankos. Šiandien galite nors ir ant kiekvieno piršto užsimauti po didelį žiedą. Drąsiausios gali vadovautis hip hopo kultūros pavyzdžiu ir iš žiedų su skirtingomis raidėmis ant rankų išdėlioti savo vardą.
Žiedas gali būti papuoštas vienu ar keletu masyvių akmenų. Tačiau atminkite - kuo akmuo didesnis, tuo nenatūraliau jis atrodo. Stilingiausi žiedai – su plokščiais akmenimis. Tokie akmenys gali būti platūs, dengti net visą pirštą.
Jei mūvite didelius žiedus, pasirūpinkite ir manikiūru. Nes tokie papuošalai atkreipia dėmesį į jūsų pirštus ir nagus. Be to, nagų lakas turi derėti su žiedo (ar žiedų) spalva.
Jei jūsų pirštai ploni, reikėtų rinktis ne tokius masyvius žiedus.
Jei maunatės keletą žiedų, svarbu, kad jie nebūtų pagaminti iš skirtingų metalų. Pavyzdžiui, nemūvėkite (ypač ant tos pačios rankos) žiedų iš sidabro ir aukso. Ir jokiu būdu pigios bižuterijos nederinkite su žiedais, pagamintais iš brangaus metalo. Taigi, jei nešiojate auksinį vestuvinį žiedą, iš nebrangaus metalo pagamintą papuošalą geriausia mautis ant kitos rankos.
Žiedo akmens spalva turi pasikartoti ir drabužiuose. Jei jūsų žiedai papuošti įvairiaspalviais akmenimis, juos geriausia derinti prie baltos ar juodos aprangos.
„Picocool“ nuotr.
Apyrankės
Reikėtų iš karto apsispręsti ir rinktis arba žiedą, arba apyrankę. Kitu atveju ne tik bus nepatogu, bet ir atrodys, jog per daug nesirinkdamos užsidėjote viską, ką turite.
Užsimovus didelę apyrankę, jūsų ranka vizualiai atrodys plonesnė, trapesnė. Nebūtina apsiriboti viena apyranke. Galimi variantai: kelios tos pačios, bet skirtingų atspalvių apyrankės, palaipsniui išdėliojamos nuo tamsiausios iki šviesiausios; įvairiaspalvės apyrankės, kurių spalvos pasikartoja drabužių ar aksesuarų detalėse. Be to, apyrankės gali būti tokios pačios spalvos, bet skirtis savo forma, faktūra, arba atvirkščiai.
Auskarai
Pagrindinė masyvių auskarų taisyklė - jie neturi būti pernelyg sunkūs. Kitaip jie negražiai nusvers ausies galiuką. Todėl geriausia rinktis plastiką ar lengvą metalą.
Kadangi masyvūs auskarai akcentuoja veidą, jais galima šiek tiek pakoreguoti jo formą. Apvalios formos auskarai tiks prie ilgo, ištęsto veido, o apvalaus veido moterims, atvirkščiai, reikėtų rinktis ilgus auskarus. Labiausiai pasisekė taisyklingo ovalaus veido savininkėms - jos gali rinktis bet kokios formos auskarus.
Kaklo papuošalai
Šį sezoną itin madingi dideli ryškių spalvų karoliai. Jie gali būti ir ilgi, ir labai trumpi. Toks vėrinys gali būti sudarytas tiek iš apvalių, tiek iš plokščių karoliukų. Kaip visada, šiuo papuošalus reikėtų derinti prie visos aprangos.
Kaip pasirinkti tinkamiausią papuošalų spalvą?
Pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį į jūsų drabužių spalvą. Iš esmės rinkitės tokios spalvos papuošalus, kuri atitinka jūsų išvaizdos tipą.
Žiema (tamsūs plaukai, šviesi oda, rudos, mėlynos, žydros akys) - tokioms moterims tinka geltona, rožinė spalva. Metalas - sidabras, platina, baltas auksas. Akmuo - perlas, dramblio kaulas, baltas koralas.
Pavasaris (šviesūs ar rudi plaukai su auksiniu atspalviu, šviesi oda, šviesios akys). Spalva - ryškiai mėlyna, žydra, citrininė, smaragdinė. Metalas - auksas. Akmuo - akvamarinas, ametistas, smaragdas, safyras, topazas.
Vasara (šviesi šiltų atspalvių oda, kaštoniniai ar rudi plaukai, rudos, pilkos, žalios akys). Spalva - pilkšvai žydra, švelniai rožinė, salotinė, vyšninė, violetinė. Metalas - baltas ar rausvas auksas, sidabras, platina. Akmuo - rožinis perlas, koralas, dramblio kaulas.
Ruduo (blyški oda, strazdanos, rusvi ar auksinio atspalvio plaukai, žalios ar rudos akys). Spalva - alyvinė, tamsiai mėlyna, sodri tamsiai žalia, chaki, ochra, terakotinė. Metalas - auksas ir varis. Akmuo - opalas, malachitas.
Šaltinis: „interfax“