Metų elektroninės muzikos grupės nominaciją laimėję „Solo Ansamblis“ užlipę ant scenos pasidalijo ir skambia žinute. Grupė pradžioje padėkojo už galimybę kurti ir dalintis mėgstama muzika.
„Mes to nelaikome duotybe ir savaime suprantamu dalyku, mes labai tą vertiname. Labai dėkojame visiems savo klausytojams, kurie labai stipriai mus palaiko, dėkojame savo šeimoms, fantastiškai vadybai.
<...> Linkime gražaus vakaro, būkite tvirti, būkite laisvi, nevalgykite „Viči“, – kalbėjo „Solo Ansamblio“ narys Vytautas Leistrumas.
M.A.M.A. scenoje – ryškiausios žvaigždės
Tiek tų, kurie atvyks renginio išvysti gyvai, tiek ir tų, kurie stebės jį prie ekranų, laukia daugiau nei 3 valandų įspūdingas šou, kurio metu netruks nesuvaidintų emocijų, laimės ašarų ir staigmenų, kurios paslaptyje laikomos iki pat paskutinės akimirkos.
Nuostabią nuotaiką jau pirmosiomis sekundėmis ims kurti ypatingas vedėjų duetas – televizijos laidų vedėjas Justinas Jankevičius ir viena ryškiausių šalies atlikėjų Monika Liu.
Įspūdingoje apdovanojimų scenoje pasirodymus surengs DJ Jovani, Remis Retro, Jurijus, Rokas Yan, „Žemaitukai“, Evgenya Redko, Inga Jankauskaitė, „Sisters on Wire“, Vaidas Baumila, Rūta Mur, Proflame bei daugelis kitų Lietuvos numylėtinių.
O ypatinga dovana žiūrovams taps „Hiperbolės“ legendų pasirodymas. Įspūdį viso vakaro metu kurs galingos judančios konstrukcijos, netikėtos projekcijos ant atlikėjų kūnų ir šimtai šokėjų. O kad vakaras taptų nepamirštamas ir kiekvienas renginio žiūrovas pasijustų didžiausios muzikinės šventės dalimi, šiuos sudėtingus techninius sumanymus pildo beveik 300 žmonių komanda.
M.A.M.A. muzikos apdovanojimai – ir per radiją Nepamirštamas ceremonijas akimirkas žiūrovai kviečiami išvysti ne tik televizijoje ar internete, bet pirmąkart išgirsti ir per radiją. Klausomiausias jaunimo radijas „Power Hit Radio“, padėjęs iškilti ne vienai Lietuvos žvaigždei, siūlys išgirsti visą tiesioginę šventės transliaciją.
Kijevo ekonomikos mokyklos duomenimis, Rusija per 2023 metų sausio-spalio laikotarpį iš Vakarų gavo prekių, reikalingų karo pramonei vystyti, už 9 milijardus dolerių“.