Bosnijoje gimęs ir Australijoje užaugęs devyniolikmetis dėka savo liekno sudėjimo, ilgų platinos spalvos garbanų ir moteriško veido tapo mados industrijos pažiba. Tačiau draudimas spausdinti žurnalo „Barnes & Noble“ viršelį su šio modelio nuotrauka bei formalus „FHM“ atsiprašymas dėl Andrėjaus pavadinimo „daiktu“ yra tik du nedideli pavyzdžiai, iliustruojantys, kokia kontraversiška yra šio vaikino karjera. Duodamas interviu, modelis tikino nekreipiąs dėmesio į dėl jo lyties besistebinčius žmones. Jis pats teigia besinaudojantis savo unikalia išvaizda tiesiog tam, kad užsidirbtų pragyvenimui.
Leidiniui „New York magazine“ Andrėjus pasakojo: „Žinau, jog žmonės neretai nori, kad aš ginčiausi ir kaip galėdamas pabrėžčiau, jog esu vaikinas, tik retkarčiais nevengiantis pasidažyti. Tačiau, tiesą sakant, man tai tikrai nerūpi. Nesijaučiu esąs itin vyriškas ar moteriškas – esu toks, koks esu. O į faktą, kad kiti naudojasi mano išvaizda kūrybiniais ar prekybos sumetimais, žvelgiu paprastai: jeigu turi tam tikrą gebėjimą, kodėl nepanaudojus jo pinigams užsidirbti?".
Tačiau nenusileisti kolegoms moterims nėra lengva. Nepaisant to, kad yra iš prigimties lieknas, A. Pejicas turi kaip reikiant pasistengti, kad jo natūralus sudėjimas išliktų toks, koks yra, ir jam pavyktų įsisprausti į moteriško dydžio drabužius.
„Dauguma modelių merginų visiškai neturi raumenų masės, – teigia vaikinas. – Joms prilygti nėra lengva“.
Ar, nepaisant užklupusios šlovės, šiam vaikinukui mokama tiek pat, kiek ir jo kolegėms? A. Pejicas juokdamasis atsako: „Jeigu per dieną man žadama mažiau, nei 50 dolerių, nesivarginu keltis iš lovos. Norėčiau, kad Amerika tai suprastų. Dabar – naujas dvilyčių modelių amžius, ir mes nesikelsime iš lovos už mažesnį, nei penkiasdešimties dolerių, atlygį“.
Nors apie išvaizdą ir kitų požiūrį į ją Andrėjus kalba atvirai bei nesivaržydamas, paklaustas apie seksualinę orientaciją, iškart surimtėja. Modelis pripažįsta traukiantis „pašėlusias“ biseksualios orientacijos merginas bei įprastos orientacijos vyrus, tačiau, kas domina jį patį, nutyli.
„Nepasakyčiau, jog esu išties seksualus žmogus, – sako vaikinas. – Aš vertinu meilę, ir labai norėčiau ją išgyventi. Nemanau, kad buvau kada rimtai įsimylėjęs“.
Prasidėjus Bosnijos karui, A. Pejicas kartu su mama bei broliu persikėlė gyventi į Melburną. Tuomet jam buvo vos aštuoneri. Modelis pripažįsta, jog kone visą gyvenimą jam knietėjo rengtis moteriškais drabužiais, tad būdamas trylikos, nusidažė plaukus šviesia spalva ir pradėjo dėvėti aptemptus džinsus, tokiu būdu nesiskirdamas nuo savo dailiosios lyties bendraklasių.
„Kiekvieno žmogaus išvaizda yra labai asmeninis dalykas, – įsitikinęs modelis. – Kai pradėjau eksperimentuoti, dariau tai skatinamas noro jaustis laimingu – jog pažvelgęs į veidrodį būčiau patenkintas tuo, ką matau. Visuomet norėjau atrodyti gražiai – kaip kad to nori merginos“.
A. Pejicą, kuris yra dirbęs net ir striptizo klubo tualetų valytoju, pastebėjo agentas, užsukęs į „McDonalds'“ užsisakyti mėsainio su sūriu – jo užsakymą priėmė būtent šis vaikinas. Ir, nors būti modeliu Australijoje jis negalėjo dėl pernelyg moteriškos išvaizdos, sėkmė jam nusišypsojo Londone, kuomet Sarah Doukas – agentė, atradusi Kate Moss – įtraukė vaikiną tiek į vyrų, tiek ir į moterų modelių sąrašus. Pats A. Pejicas visą tai komentuoja taip: „Greičiausiai, darbo sumetimais, man tenka palikti lyties klausimą atvirą interpretacijoms“.
Jaunasis supermodelis supranta, jog buvimas dėmesio centre gali ilgai netrukti, todėl jau dabar kuria planus ateičiai. Vaikinas sako taupantis uždirbtus pinigus ir svarsto galimybę parašyti knygą arba sudalyvauti kokiame nors televizijos realybės šou.
Rodos, abu šie variantai sulauktų sėkmės. Tuo tarpu modelis tik skėsteli rankomis: „Visas mano gyvenimas yra kontraversiškas. Tačiau, ką galiu padaryti? Esu kaip Britney Spears!“