Šiandien G. Zevola pasauliui pažįstamas kaip menininkas, naudojantis įvairias medijas: nuo tapybos, skaitmeninės grafikos, vaizdo objektų iki poezijos ar net akcionizmo ir vaidybos. Tačiau svarbiausia, kad visus šiuos išraiškos būdus jungia menininko temperamentas ir visa aprėpiantis bei panteistinis vizionieriškumas.
G. Zevola paprastai kuria ne „dailės kūrinius“, o formuoja idėjų, vaizdų ir objektų visumą, kurią galima vadinti „instaliacija“, tačiau daug kas pasakytų, jog net ir šis žodis per skurdus. Galima teigti, jog menininkas tarsi audžia ištisą erdvę, vizionierišką visatą.
Jono Meko vizualiųjų menų centre pristatoma G. Zevolos paroda „Bread and drawings“ – puikus menininko temperamento atspindys, tikina parodos organizatoriai. „Šių darbų formatas puikiai iliustruoja medijų ribų nepaisymą, vizionieriškumą ir išskirtinį tapytojo požiūrį į meną“, – rašoma pranešime spaudai.
„G. Zevola ateina į šiuolaikinį, postmodernų meno pasaulį su energingų, spalvingų, sprogstamų metaforų, simbolių ir vaizdinių lavina. Tai šiuolaikiniai vaizdiniai ir tolimi vaizdiniai, atsiradę iš gilaus santykio su Renesanso poetais, mistikais ir mąstytojais. Tai jus praryjantys vaizdiniai, su kuriais keliaujate ir nežinote, net nenorite žinoti, kur jie jus nuneš – tačiau esate tikras, jog tai nepaprasta, netikėta kelionė, kur susitinka praeitis ir dabartis“, – yra sakęs J. Mekas.
Pats G. Zevola džiaugiasi galimybe eksponuoti darbus Vilniuje, kuriame ne kartą teko lankytis ir semtis įkvėpimo.
Menininko darbai Jono Meko vizualiųjų menų centre bus eksponuojami iki rugsėjo 10 d.