Kuri, sako, atstumo pratusiems laikytis šiauriečiams yra geriausias vaistas. Eduardas kuria ir pateikia tango šokį, kad jis būtų tinkamas kiekvienam.
Rugsėjo 7-ąją vyras rengia gražią iniciatyvą ir kviečia visus, norinčius pažinti šį šokį, susirinkti kartu „Mokytojų namuose“: „Norime surengti nemokamą, atvirą pamoką visiems žmonėms, kad šie susipažintų su argentinietišku tango ne tik per šokį, bet ir per muziką, literatūrą ir istoriją. Noriu, kad žmonės pažintų keturis argentinietiško tango šokio stilius, kurie atspindi amžiaus epochas ir parodo, kaip viskas pasikeitė.
Taip pat dalyviai galės susipažinti su tango muzika, kuri yra skirtinga. Yra keli stiliai, vieni sukurti klausymui, kiti – šokiui. Vyks didžiulė istorijos pamoka, žmonės galės dar geriau įsigilinti ir pažinti argentinietiško tango užkulisius ir išgirsti jo atsiradimo istoriją.“
Su nauja šokiu partnere Monika vyras turi daugybę planų: „Kartu kuriame naujus projektus, šiuo metu koncentruojamės į tango telenovėlės kūrimą, norime tango pateikti paprasčiau, lengviau ir pasijuokti iš situacijų, kurios būna šokio metu.
Kartais žmonėms atrodo, kad tango – tai labai rimtas ir įtemptas šokis. Norime parodyti, kad galima šokti atsipalaidavus ir savęs kankinti nereikia. Manau, galima pasijuokti iš savęs, pamatyti save iš šono, paneigti mitus ir nuomones apie tango.“
Pasak Eduardo, Europoje tango jau šokamas, kai poroje gali būti tik moterys arba tik vyrai: „Nebeliko stereotipų, nebėra personažų, kuriuose vyras turi būti mačo. Važinėdamas po šalis, matau, kad viskas pasikeitė, visi šoka su visais ir nebėra jokių kompleksų.
Kiekviena šalis šoka pagal savo kultūrą, mentalitetą, kasdienybę. Kartais lietuviai labai rimtai žiūri į tango šokį ir kompleksuoja, jaučiasi susivaržę. Matosi didžiulis skirtumas, kai rengiame festivalius ir atvažiuoja užsieniečiai šokti tango, jie atsipalaidavę, daugiau sau leidžia, o lietuviai viską nori padaryti nepriekaištingai ir techniškai gerai, jiems baisu, kad juos kritikuos dėl blogų šokio žingsnelių ar padarytų klaidų.“
„Mūsų mokytojų klaida yra ta, kad esame labai reiklūs ir daug reikalaujame iš savo mokinių. To jaunimas nemėgsta, jie ieško paprastesnių šokių stilių, tango jiems atrodo per griežta ir rimta. Todėl norime pateikti šį šokį kitaip ir parodyti, kad gali šokti laisvai ir nesuvaržytai“, – atviravo E.Gimenezas.