• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

8 grožio paslaptys iš viso pasaulio

Perlų pudra, pieno vonios ir molio nauda

 GANA

 GANA

REKLAMA

Kas? Taukmedžio sviestas

Istorija: Taukmedžio sviestas pagaminamas iš iš taukmedžio riešutų. Šis medis auga daugumoje Afrikos vietų. Vakarų šalyse, pvz: Ganoje, sviestas naudojamas norint apsisaugoti nuo kenksmingo saulės poveikio.

REKLAMA
REKLAMA

Naudojimas: Aliejus naudojamas lūpų priežiūros priemonėms gaminti, nes yra puikus minkštiklis. Jis maitina ir gydo odą, apsaugo nuo pleiskanojimo ir turi ilgalaikį efektą. Lyginant su paprastu balzamu lūpoms, kurio gamybai naudojama nafta, taukmedžio aliejus išlieka ilgiau ir apsaugo lūpas nesukeldamas žalingo poveikio, kurį gali sukelti nafta.

REKLAMA

Nors taukmedžio aliejus padeda sušvelninti raukšles bei maitina odą, tačiau jis nėra tinkamas tiems, kas kenčia nuo aknės, nes gali kimšti poras. Jei turite šią problemą, geriau naudokite arganų aliejų.

AUSTRALIJA

Kas? Kraujažolės šaknys

Istorija: Senovės Graikijoje šios šaknys buvo naudojamos žaizdoms valyti, bei kraujo krešėjimui pagreitinti. 1960-siais tyrinėtojai šiame augale rado salicilo rūgšties, kas gali būti naudojama norint įveikti gripą, sumažinti skausmą ir netgi panaikinti dantų skausmą. O štai Australijoje aborigenės pirmosios pradėjo naudoti šį augalą strijų pažeistai odai drėkinti.

REKLAMA
REKLAMA

Naudojimas: Kraujažolių šaknys plačiai naudojamos kosmetikos produktų gamyboje. Tačiau kartais tokie produktai, kaip ir visi, kuriuose naudojamas iš augalų gaunamas ekstraktas, gali sukelti alergiją. Būtent todėl geriau naudoti ekspertų sukurtus kremus šių šaknų pagrindu, nei trinti į odą natūralias šaknis. Taip išvengsite alergijos ir sulauksite norimo rezultato.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 

IZRAELIS/JORDANIJA

Kas? Molis

Istorija: Jau daug amžių žmonės žino, jog Negyvosios jūros molis turi gydomųjų savybių. Maudymasis molio vonioje siekiant atsipalaiduoti yra spa procedūrų priešistorė.

Naudojimas: Molis randamas Negyvojoje jūroje savo sudėtyje turi daug druskos ir įvairių mineralų. Jei nerandate Negyvosios jūros molio, galite naudoti ir kitus produktus. Siera-labai naudinga aknės kankinamai odai, betonito molis-giliai valo odą nuo toksinų.

REKLAMA

ČILĖ

Kas? Raudonos vynuogės

Istorija: Dauguma žmonių žino, kad raudonos vynuogės turi antioksidantinių savybių. Norėdamos, kad veido oda švytėtų, moterys iš Čilės sutrintas vynuogės sumaišydavo su miltais ir gautą pastą tepdavo ant veido kaip kaukę.

Naudojimas: Raudonos vynuogės turi daugybe teigiamų savybių, saugo nuo laisvųjų radikalų poveikio, sumažina vėžio riziką. Rekomenduojama vynuoges naudoti ne vienas, kaip mėgo moterys iš Čilės, tačiau kaip sudedamąją dalį. Taip išvengsite neigiamo efekto ir greičiau sulauksite teigiamo. Tikima, kad vitaminai ir beta karotinas vynuogių kauliukų svieste yra puiki priemonė odai gydyti. Tačiau kaip ir dauguma aliejų bei sviestų, neteisingas naudojimas gali kimšti poras.

REKLAMA

KINIJA

Kas? Perlų pudra, veido „skaitymas“

Istorija: Kinijos dinastijos laikais perlų pudra buvo naudojama tamsioms dėmelėms šviesinti. Taip pat ir uždegimams mažinti.

Naudojimas: Nors perlų pudra nėra naujiena, tačiau šiuolaikiniame pasaulyje ji atrasta iš naujo. Ji puiki priemonė norint apsaugoti odą, ar ją pašviesinti.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Veido „skaitymas“ tai žinojimas, kuri veido vieta, kokį organą atitinka. Tai žinant galima suprasti, apie kokias organizmo problemas perspėja išsiplėtę kapiliarai ar paraudusi oda bei kokių produktų žmogui vertėtų vengti.

EGIPTAS

Kas? Pieno vonios

Istorija: Kleopatra maudydavosi pieno vonioje su medumi ir eteriniais aliejais. Šios prabangios vonios jai dovanojo nuostabiai sveiką ir gražią odą. Dabar tokios vonios dažniausiai naudojamos spa centruose. Naudojimas: Piene galima rasti: pieno rūgšties, sieros, kalcio, amino rūgšties. Dėl to pienas yra plačiai naudojamas kosmetiniuose veido odos valikliuose bei vonios produktuose. Tačiau nereikia tikėtis tokios pat naudos geriant pieną. Naujausi tyrimai rodo, jog išgertas pienas gali suaktyvinti aknę.

REKLAMA

JAPONIJA

Kas? Lakštingalos išmatos ir ryžių vanduo.

Istorija: Prieš keletą metų lakštingalų išmatos sumaišytos su soda buvo labai madinga grožio priemonė. Buvo net kalbų, jog garsioji Beckhamų šeimyna yra šios priemonės gerbėjai. Tačiau dabar dauguma mano, jog geriau naudoti ryžių vandenį, kurio poveikis žinomas ne vieną amžių. Šiuo vandeniu reikėtų prausti veidą. Panaudojimas: Lakštingalų išmatos turi fermentų, kurie atnaujina odą. Taip pat turi guanino ir šlapimo rūgšties, kurie šviesina odą. Kai kurie žmonės sako, jog naudojant savo šlapimą, būtų gaunamas tas pats rezultatas, tačiau retai kas nori tai išbandyti, todėl mieliau renkasi lakštingalų išmatas.

REKLAMA

PRANCŪZIJA

Kas? Saldymedis

Istorija: Dabar naudojamas saldainių gamybai, tačiau seniau buvo tikima jo nauda skrandžiui, odos ligoms ir uždegimams gydyti.

Naudojimas: Saldymedžio ekstraktas išgaunamas iš šaknų. Tai yra puiki sudedamoji dalis grožio produktuose, kuri pagreitina mikro cirkuliaciją, lygina ir šviesina odos spalvą, taip apsaugodama nuo nelygumų.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų