D.Britanijoje, Essex mieste gyvenanti Rachel Adams prisipažino, jog kuomet kažkas iš draugų socialiniame tinklalapyje „Facebook“ įkėlia jos nuotrauką, rūbai, kuriais ji ten apsitaisiusi keliauja giliai į spintą.
Mergina net turi asmeninį stilistą, kuris išdavė, jog Rachel spintoje rūbai sudėlioji hipotekos principu. Šitaip ji užsitikrina, jog skubėdama ruoštis vakarėliui niekada nečiups dėvėto rūbo.
„Tai socialinės medijos kaltė. Jei žmonės pastebės, kad vis taip pat rengiesi, jie pamanys, kad esi nuobodus. Būtų labai nesmagu būti pastebėtai vilkint tą pačią suknelę, nes per naktį draugai pažymi mane maždaug 80 nuotraukų“, – aiškina mergina.
Į vakarėlius ji vaikšto maždaug kas antrą savaitę ir kaskart lekia įsigyti naujo rūbo. Visa tai per 6 metus jai atsiėjo daugiau nei 10 000 svarų. Mergina nesibodi išleisti 70 svarų suknelei, kurią ji apsirengs viso labo vieną kartą.
„Jei tai gimtadienis ar didesnė šventė nusiperku kažką prabangesnio“, – atvirauja Rachel.
Mergina prisipažino, jog, kuomet buvo jaunesnė, šitokio spaudimo nejautė. Tačiau sulaukusi 17 m. ji pastebėjo, jog kitaip neišsisuks ir ėmė pirkti drabužius.
„Aš stengiuosi išvengti rengtis tais pačiais rūbais, o jeigu taip nutinka, užblokuoju visas nuotraukas. Šitaip elgiasi visi mano draugai“, – aiškina vakarėlius mėgstanti mergina.
Štai jos vaikinas Luke‘as sako, kad tokios būtinybės dėl to nejaučia. Jo manymu, tai tikrų tikriausias pinigų švaistymas. Jis nuolat puošiasi tais pačiais rūbų deriniais.
„Tai moteriška. Mes esame kritiškesnės šiuo klausimu“, – sako Rachel. Bent tris kartus į metus savo rūbų spintos turinį Rachel išparduoda Ebay.com internetinėje krautuvėje arba rūbus aukoja labdaros organizacijoms.
Jei man tikrai labai patinka rūbas, nors negaliu jo vėl rengtis – pasilieku. Be to, ji jau suplanavusi ir ateities pirkinius.
„Naujųjų metų šventei ir Kalėdoms žadu praleisti apie 500 svarų apdarams“, – prisipažino Rachel Adams.