Džionis demonstruoja, kaip veikia naujausia Pietų Korėjos inovatorių sukurta technologija – jis nuskenuoja šunelio nosį ir telefono programėlė parodo visus duomenis apie jį. Tai, pasak jo, gali būti keturkojų žymėjimo ateitis – tuomet nebereikėtų jų čipuoti.
„Žmonės turi pirštų atspaudus, o kiekvienas šuo ir katė – savo unikalų nosies atspaudą. Mes naudojame jį kaip augintinio ID. Mūsų pagrindinis tikslas yra pakeisti mikroschemą, nes jų naudojimas yra invazinis. Reikia į naminių gyvūnėlių kūnus švirkšti adatas. Daugelis gyvūnų savininkų nemėgsta tokių invazinių procedūrų“, – sako programėlę sukūrusios įmonės atstovas Johnny Lee.
Programėlė, kuri vadinasi „Petnow“, veikia paprastai – keturkojų šeimininkai įamžina jų snukį, kuriame yra ir unikalus atspaudas – nosis.
Ir jei augintinis pasimeta, jį kiti naudotojai esą gali lengvai atpažinti pasinaudoję programėle. Ji paremta dirbtiniu intelektu, kuris padaro nuo 5 iki 20-ies aukštos kokybės nuotraukų. Tuomet siunčia jas į serverį, kuris saugo augintinio biometrinę informaciją.
Šis metodas užtikrina 99 procentų tikslumą. O ir augintiniai laimingi, mat jiems nereikia kentėti adatos dūrio.
Beje, ši programėlė, nors dar plačiai ir nenaudojama, jau gavo apdovanojimą – praėjusiais metais ji buvo pripažinta kaip geriausia inovacija.