„Dabar siūlau, kad laida vadintųsi „galvuOK“, – žemaitiškai pervadinti laidą pasiūlė M. Stasiulis, o būtent taip visose savo kelionių laidose šneka Paulius Samoška, kuris yra tikras savo gimtojo krašto patriotas.
Laidos metu skambės žemaičių tarmė
Tokią žinią linksmų plaučių žemaitis sutiko itin pozityviai ir teigė, kad tarmiškai šneka ir niekieno neprašomas.
„Pati geriausia kalba“, – šyptelėjo visą pasaulį jau spėjęs išmaišyti telšiškis video blogeris.
„Mes su Pauliumi varysem, kiek galiesem žemaitėšką“, – taip pat televizijos žiūrovus intrigavo, gerą humoro dozę pažadėjęs Mindaugas Stasiulis, kuris pats gimė ir augo Pupinių kaime netoli Telšių.
Laidos ištrauką žiūrėkite:
Kuriai komandai pavyks iškovoti pergalę, išvyskite naujausioje „galvOK“ laidoje per TV3.
Žaidimas „galvOK“ – šeštadieniais, 19.30 val. per TV3!
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!